NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 €

Kėgelio kamuoliukai

Tai, kad kėgelio kamuoliukais prekiaujama sekso prekių parduotuvėse, dažnai sudaro kiek klaidingą įspūdį apie juos. Dauguma žmonių galvoja, jog šie kamuoliukai skirti tik intymiems žaidimams. Tačiau verta pažiūrėti ir plačiau, kadangi šiais kamuoliukais prekiaujama ir su sveikata susijusiose parduotuvėse, neretai juos rekomenduoja gydytojai, tad šie kamuoliukai yra tarsi “du viename” komplektas, nes ir sveikatai naudinga, ir rutinišką vakarą lengvai gali pripildyti naujo žaidimo aromato.

Šie kamuoliukai gali būti randami ir kitais pavadinimais: vaginaliniai rutuliukai, Ben-Wa kamuoliukai, Kėgelio kamuoliukai. Visi šie pavadinimai apibūdina tą patį mažutį rutuliuką, kartais visai apvalų, kartais primenantį kiaušinio formą, kartais su dygliukais. Gydytojai šį rutuliuką rekomenduoja tam, kad įvairių pratimų pagalba būtų mankštinami makšties raumenys. Komplektas atrodo paprastai: ant virvelės kabantis vienas ar keli rutuliukai. Kai kurie jie būna visiškai lengvučiai, kai kurie – dvigubi (rutuliukas rutuliuke). Dvigubi rutuliukai suteikia kiek kitokius pojūčius, kadangi svorio centras nuolatos kinta.

Taip pat jie gali būti pagaminti iš įvairiausių medžiagų: prekyboje galite rasti ir akmeninių, ir lateksinių, ir metalinių, ir dar daug kitų.

Kamuoliukai atsirado dar senų senovėje, kai pagamintus juos iš natūralių medžiagų naudodavo romėnės, graikės ir kitos senųjų kultūrų moterys. Tada kamuoliukų naudojimo priežastis buvo viena – suteikti savo partneriui kuo daugiau malonumo. Visgi šiandien jau žinoma, kad šie rutuliukai yra ne tik naudingi partneriui (treniruojant makšties raumenis, rezultatas tampa itin jaučiamas partneriui, seksas būna kur kas malonesnis), bet ir pačiai moteriai.

Kėgelio kamuoliukai yra itin universali priemonė, kadangi juos naudojant galima smarkiai pagerinti ir dubens bei šlapimo pūslės raumenis. Tokiu būdu galima efektyviai kovoti su šlapimo nelaikymu. Tiesa, nuolat treniruojami raumenys gali padėti apsaugoti nuo infekcijų, įvairių su gimda susijusių ligų.

KAIP NAUDOTI KĖGELIO KAMUOLIUKUS?

Pirmąkart naudojant kamuoliukus galima ir išsigąsti: pojūčiai bus keisti, gal net nemalonūs, gali kelti diskomforto jausmą. Būtent dėl to rekomenduojama ne tik įdėmiai perskaityti naudojimo instrukciją, bet ir pasinaudoti keliais papildomais patarimais.

Pirma, įsitikinkite, kad įsigijote tinkamo dydžio kamuoliukus. Tam, kad nepadarytumėte šios klaidos, pasiskaitykite daugiau prieš juos pirkdami, pasikalbėkite su pardavėju, paprašykite patarimo, pasigilinkite, kuo rutuliukai tarpusavy skiriasi.

Antra, pirmam kartui rekomenduojama rinktis kiek didesnius ir lengvesnius rutuliukus. Taip pat rinkitės vieno kamuoliuko komplektą, o ne kelių. Įsigijus mažus, sunkius rutuliukus gali būti labia sudėtinga juos makšties raumenimis judinti, galite greitai pavargti, išsigąsti ir tikrai nebetęsti praktikų. Tad pradėkite nuo paprastesnių ir jausdami, kad įvaldėte šiuos, įsigykite naujus.

Trečias patarimas – prieš naudojimą pašildykite rutuliukus. Jie tikrai kels daugiau malonių emocijų. Pirmąkart naudojant, kai viskas dar keista ir nedrąsu, labai svarbu tiek, kiek įmanoma sumažinti stresą galinčius sukelti faktorius. Tad pašildykite kamuoliukus ir jūsų nedirgins skleidžiamas šaltukas.

Ketvirtas patarimas: jeigu nerimaujate, jaudinatės, tikėtina, kad įsitemps jūsų raumenys ir įsidėti kamuoliukus bus itin sudėtinga. Būtent dėl to pirmam kartui (o gal jums patiks ir norėsite visuomet naudoti) rekomenduojama į pagalbą pasitelkti ir lubrikantą. Visas įsidėjimo procesas tikrai taps lengvesnis. Juk būtų liūdna dar nepriėjus prie pačių treniruočių nuspręsti, kad šie kamuoliukai – ne jums.

Ir galiausiai paskutinis patarimas: dezinfekcija. Jokie sekso žaislai netarnaus jums ilgai, jeigu jais nerisūpinsite. Tad kiekvienąkart po naudojimo nuplaukite, išvalykite, dezinfekuokite savo sekso žaislus. Visi jie skirtingi, tad pasinaudokite ir gamintojų patarimais, skirtais produkto valymui.

Taigi, žaiskite, treniruokitės ir pajusite naudą ne tik savo sveikatai, bet ir seksualiniame gyvenime!