NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 €

Penio narvas kaip išsirinkti tinkąmą dydį?

Vienas iš svarbiausių žingsnių renkantis penio narvą – išmokti pasirinkti tinkamo dydžio penio narvą. Puikus penio narvas bus sandarus, kad neleistų kilti erekcijai, bet nenutrauktų kraujo tekėjimo į varpą, todėl naudotojas galės mėgautis nepatirdamas skausmo, diskomforto ar sužalojimų.

Štai keletas mūsų patarimai į ką reikia atsižvelgti renkantis penio narvą.

Penio narvą sudaro dvi sudedamosios dalys:

Žiedas, apjuosiantis varpą ir sėklides.

Penio narvas, kuris uždedamas ant varpos ir pritvirtinamas prie žiedo.

Tai gali atrodyti ne itin svarbu, tačiau tai suteikia kontekstą kitam mūsų patarimui.

Matavimų atlikimas

Galbūt skamba banaliai – išmatuoti varpą, bet kaip kitaip sužinosite, kokio dydžio penio narvą įsigyti? Kad galėtumėte išsirinkti tinkamai jums tinkantį narvelį, jums reikės dviejų skirtingų matavimų.

1 žingsnis – pasiruošimas

Pirmasis  penio matavimo žingsnis – įsitikinti, kad turite pasiruošę visą reikiamą įrangą. Matuotis galite naudodami virvės / audinio gabalą kartu su liniuote. Juostos gali būti ne pati geriausia priemonė, jei jums sunku ją tinkamai priglausti prie kūno.  Naudokite tai, kas jums paprasčiausia, kad matuoti būtų paprasčiau ir tiksliau.

2 žingsnis – patogiai įsitaisykite

Antrasis žingsnis – atsipalaidavę ir natūralios būsenos matuokitės. Karštas dušas ar vonia gali paskatinti perteklinį kraujo pritekėjimą į varpą, todėl matavimas gali būti neteisingas. Matuodamiesi šaltyje neteisingai išmatuosite priešingą skalės galą. Dėl to įsigytas penio narvas gali būti per laisvas arba per ankštas ir potencialiai pavojingas. Tinkamas laikas matuotis yra tada, kai esate visiškai nusilpęs, patogiai įsitaisęs ir tokioje vietoje, kur nėra nei per karšta, nei per šalta.

3 žingsnis – matuokitės

Trečiasis ir paskutinis žingsnis – atlikti matavimus. Pirmasis matavimas bus skirtas pagrindiniam penio žiedui. Išmatuokite aplink varpos pagrindą ir už sėklidžių, kur žiedas būtų pritvirtintas, jei jį nešiotumėte. Taip išmatuosite apimtį, kurią reikia padalyti iš pi (maždaug 3,14), kad gautumėte skersmenį.

Antrasis matavimas bus skirtas penio narvelio ilgiui nustatyti. Matuokite nuo varpos pagrindo iki galvutės galo. Jei turite pilvo riebalų perteklių, spausdami liniuotę prie gaktos kaulo užtikrinsite tikslų matavimą.

Trečiasis matavimas, kurį galite atlikti, bus skirtas narvelio skersmeniui, panašiai kaip ir baziniam žiedui. Išmatuokite aplink varpos pagrindą, tada padalykite iš pi, kad gautumėte skersmenį. Šis matavimas padės, jei jums svarbu, kaip tvirtai narvelis priglunda prie varpos.

Daugiau matematikos ar matavimo nereikia, dabar metas pereiti prie tinkamų dydžių parinkimo jūsų paketui.

Penio narvo dydžio pasirinkimas

Išsirinkti Penio žiedo ir narvelio dydį gana paprasta, nors tarp jų yra nedidelis skirtumas:

Norite, kad žiedas kuo tiksliau atitiktų jūsų išmatavimus.

Norite, kad narvelio skersmuo atitiktų jūsų išmatavimus arba būtų šiek tiek mažesnis.

Jūsų asmeniniai pageidavimai gali neatitikti mūsų vadovo nuostatų, ir tai visiškai normalu. Atminkite, kad dėvėdami penio narvą niekada neturėtumėte jausti skausmo ar diskomforto. Jei ieškote penio narvelio ilgalaikiam nešiojimui, siūlome jį nešioti dieną, atkreipiant dėmesį į bet kokius pokyčius, pavyzdžiui, spalvos pasikeitimą, pojūčio praradimą ar blogą kvapą, kad įsitikintumėte, jog penio narvas tinkamai tinka.

Produktų nerasta.

5% Nuolaida
20% Nuolaida
Nepasisekė :(
3% Nuolaida
10% Nuolaida
-5 Eur Nuolaida
20 Eur Nuolaida
50 Eur Nuolaida
-2 Eur Nuolaida
3% Nuolaida
50% Nuolaida
-8 Eur Nuolaida
Sukite laimės ratą!
Įveskite savo el. paštą ir sukite laimės ratą:
Laimės rato taisyklės:
  • Vienas žaidimas vienam žmogui
  • Blogiukai bus diskvalifikuoti