🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Valentino diena: ką padovanoti, kad džiaugsmas truktų ne vieną vakarą?

Ir vėl tos širdelės, meškiukai, saldainių dėžutės, rožės… Valentino diena kasmet prekybos centrus paverčia nusaldintos meilės ambasadomis. Kai kas tuo žavisi, džiaugiasi, tačiau kai kam visas tas raudonų širdelių paradas atrodo banaliai. Šventė ateina, ją lyg ir norisi atšvęsti, tačiau kaip nors kitaip, nenuobodžiai – taip, kad su malonumu atsimintum.

Ne itin džiugi meilės dienos kilmė

Kuo susijusi meilė ir Valentinas? Tai vieno Romos vyskupo, gyvenusio II a. ir vėliau paskelbto šventuoju, vardas. Deja, jo istorija gali pasirodyti ne itin romantiška. Anuomet Romą valdęs imperatorius Klaudijus II buvo išleidęs įstatymą, draudžiantį santuokas. Jis siekė, kad kuo daugiau jaunų vyrų eitų į kariuomenę ir visą savo dėmesį bei energiją sutelktų į tarnavimą imperijai ir jos gynybą, o ne į šeimos reikalus. Vyskupas Valentinas tuo laikotarpiu įsimylėjėlius tuokdavo slapta. Kai ši jo veikla buvo išaiškinta, šventikas nuteistas mirties bausme, kuri įvykdyta 270 metų vasario 14 dieną.

Geriausios dovanos Valentino dienai: ką dovanoti?

Geriausia Valentino dovana tiek jai, tiek jam – įsimintinas laikas kartu. Ką tuo laiku veiksite – keliausite į restoraną, kartu žiūrėsite filmą, mirksite vonioje, pasigaminsite vakarienę, gulėsite apsikabinę – jūsų reikalas. Svarbu, kad tai nebūtų per daug kasdieniška, šabloniška ir atsibodę bei abiem patiktų. Jei esate vieni, neignoruokite savęs ir taip pat pasilepinkite. O gal pats laikas papilkavusią kasdienybę pagardinti pikantiškais prieskoniais?

Ką daryti, kad intymus žaidimas netaptų banaliu

Intymumas poroje – labai svarbus. Jei žmonės neseniai susipažinę, viskas nauja ir įdomu. Deja, ilgiau kartu gyvenančios poros dažnai pameta tą jausmą ir santykiai persikelia į buitiškai nykų lygmenį. Tegul Valentino diena virsta nauju startu intymiuose žaidimuose. Labai smagu, kad žmonės tampa vis laisvesni, atsikrato dogmų bei įsitikinimų, kas poroje yra „padoru“, o kas ne. Vis tik dar daug kas į sekso žaislus žiūri kreivokai, bijo pasiūlyti partneriui ar nupirkti ne tai, kas patiks.

Mes manome, kad tai priemonės, leidžiančios labiau pažinti tiek vienam kitą, tiek save. Pasikalbėkite, padiskutuokite, kartu patyrinėkite pasiūlymus mūsų elektroninėje parduotuvėje. Tikrai nebūtina pulti visko pirkti ir bandyti, bet kuo daugiau bendrausite, kalbėsitės, tuo bus aiškiau, kas jums labiausiai tiktų. 

Bėgant laikui seksualinis poros gyvenimas neprivalo tapti vis labiau monotoniškas

Priešingai – paverskite jį įdomesniu! Pasidairykime po mūsų Valentino dienai skirtus pasiūlymus bei aptarkime populiariausias dovanas, skirtas jai, jam arba poroms.

Pradėkime nuo tinkamos nuotaikos ir atsipalaidavimo

Tai ypač svarbu, jei paprastai esate apsikrovę darbais, dažnai skubate, patiriate daug įtampos. Kokybiškos aromatizuotos žvakės kvapas ir jos skleidžiama šviesa iš karto perkels jus į kitą erdvę. Taip pat būtinai išbandykite masažinius aliejus. Jų būna šildančių, atpalaiduojančių, pasižyminčių maloniu kvapu. Kai kuriuos galima naudoti kaip lubrikantus. Nemokate masažuoti? Galite įsigyti masažui skirtą rinkinį, kuriame rasite paprastą instrukciją ir galėsite nustebinti partnerį(-ę) savo naujais įgūdžiais!

Vibratoriai: nesenstanti klasika

Ši intymių žaislų kategorija pati gausiausia. Jeigu šioje srityje esate naujokai, tikrai galite pradėti būtent nuo vibratoriaus. Šį išradimą galima naudoti tiek vienumoje, tiek dviese, o ir rūšių yra visokių: klasikiniai, klitoriniai, „kiškučiai“, vibratoriai poroms (su nuotolinio valdymo mechanizmu). Spalvų ir formų pasirinkimas taip pat didžiulis.

Per daug švelnumo migdo? Pasidomėkite BDSM kategorija!

Norite persikelti į aštresnių fantazijų pasaulį? Net jei niekada nesate kalbėję su partneriu (-e) apie BDSM praktikas, tai nereiškia, kad jis ar ji neturi tokių slaptų minčių. Vaidmenų žaidimai ypatingi tuo, jog jie gali itin suartinti, kadangi to imantis reikia labai atvirai pasišnekėti, paatvirauti. BDSM yra angliškų žodžių trumpinys: bondage (suvaržymai), discipline (disciplina), sadism (sadizmas), masochism (mazochizmas). Iš pirmo žvilgsnio gali skambėti gana atstumiančiai, tačiau esminis tokių žaidimų dalykas tas, kad viskas vyksta su abiejų partnerių sutikimu ir tik iki priimtinos ribos. 

Jeigu ši sritis jums atrodo intriguojanti, negalvokite, kad viskas privalo vykti tik skaudžiai ir grubiai. Gal pakaks BDSM rinkinio su pūkuotais antrankiais ir akių raiščiu?

Lubrikanto pamiršti nevalia

Sutinkame, jis nėra būtinas visada, bet gali suteikti įvairių naujų pojūčių ar juos sustiprinti. Lubrikantų pasirinkimas taip pat didžiulis: universalus, vaginalinis, oralinis, analinis, vėsinantis, šildantis, pasižymintis skirtingu kvapu ar skoniu.

Nebijokite eksperimentuoti

Žmonės skirtingi, todėl ir intymūs žaidimai gali būti patys įvairiausi. O kad įvairovė neišsisemtų, ją galima vis papildyti visokiomis priemonėmis – afrodiziakiniais kvapais, seksualiais drabužėliais, masažuokliais, vibratoriais, aistrą žadinančiais aliejais ir t. t. Kartais ir mažiausia smulkmena gali sukelti neišdildomų įspūdžių. 

Pabaigai tiesiog norime palinkėti kuo daugiau žaismingumo, atsipalaidavimo bei malonių akimirkų. Kaip visa tai susikursite – vienumoje ar kartu su kitu žmogumi – nėra taip svarbu. Gyvenimas dažnai būna sudėtingas, įtemptas, todėl būtina skirti dėmesio ne tik kovai su kasdieniais darbais, bet ir rasti, kaip kokybiškai pailsėti, pabėgti nuo moneonijos. 

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

    Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
    Skaityti
    Sutinku