🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

10 erotinių žaidimų porai ilgajam savaitgaliui

10 erotinių žaidimų ilgajam savaitgaliui

Žaisti erotinius žaidimus su savo partneriu yra paprastas būdas atsikratyti kliūčių, geriau pažinti vienas kitą ir galbūt net sužinoti ką nors apie save. Taigi planuokite praleisti ilgajį savaitgalį kartu ir smagiai praleisti laiką, o jūsų seksualinis gyvenimas jums padėkos!

Seksualus žaidimai porai

1. 30 sekundžių

Šiame beprotiškai jausmingame erzinimo žaidime turėsite vos 30 sekundžių, kad suteiktumėte vienas kitam kuo daugiau malonumo. Smagu tai, kad paprastai to neužtenka, o tai yra gerai, nes dabar tavo eilė. Pamatysite, kad jums abiem reikia kelių posūkių, nes jums neleidžiama duoti nurodymų ar jokiu būdu padėti. Tad nustatome laikmatį ir pradėdedame jaudinti partnerį (-ę).

2. Veidrodis, veidrodis

Pradėkite darydami savo partneriui tai, kas jums patinka. Tada jie pakartos tą patį judesį jums ir atvirkščiai. Šis žaidimas skirtas ne tik atrasti tai, kas džiugina jūsų partnerį, bet ir padėti jums atrasti naujus pojūčius, kurių nežinojote, kad jums patinka.

3. Šviesos, kamera, veiksmas!

Per pastaruosius kelerius metus tapę labai madingi, jausmingi vaizdo įrašai miegamajame įneša naujos ir įdomios atmosferos. Be to, turėsite intymų įrašą, kuriuo galėsite mėgautis vėl ir vėl. Leiskite savo vaizduotei skleistis ir eksperimentuokite su dekoracijomis, kostiumais ir sekso žaislais.

4. Karšta ir šalta

Šis jutimų atėmimo žaidimas yra vienas erotiškiausių žaidimų. Reikės poros skirtingų tekstūrų sekso žaislų ir dviejų dubenėlių vandens – karšto ir šalto. Pradėkite žaidimą užrišdami savo partnerio akis, tada stimuliuokite jo malonumo zonas keisdami žaislų temperatūrą ir tekstūrą.

5. Tiesa drąsa

Jei niekada nežaidėte erotinės šio žaidimo versijos, jūsų laukia nuostabi staigmena. Pakaitomis užduokite vienas kitam nešvankių klausimų arba išdrįskite daryti keistus dalykus, ir tikrai sužinosite fantastiškų dalykų apie savo meilę. Galite būti toks laukinis ar sutramdytas, kiek norite. Tiesiog pirmiausia nustatykite kai kurias pagrindines taisykles. ribas bei sutarkite kokius klausimas užduoti negalima.

6. Abėcėlė

Šiame žaidime jūs paeiliui atsekate raides ar net ištisus žodžius privačiose partnerio dalyse. Apgaulė yra ta, kad rašant reikia naudoti liežuvį, o priimantis partneris turi laikyti užmerktas akis, gali būti net užrištomis akimis, kad dar labiau sujaudintų. Norėdami tai padaryti, pabandykite į žaidimą pridėti mažą vibratorių. Naudokite jį, kad stimuliuotumėte vieną zoną, kai rašote ant kitos, tai šiek tiek apsunkins spėliojimą, nes išskirsite dėmesį, tačiau tas kelių taškų stimuliavimas nuves juos iki ekstazės.

7. Sukite butelį

Prisiminkite jaudulį, kai žaidėte„butelį“ su draugais; prisiminkite, kaip jūs sudrebėjo suteikus galimybę pabučiuoti tą ypatingą žmogų? Na, dabar galite padaryti žaidimą dar įdomesnį. Tereikia buteliuko ir didelio popieriaus lapo su visų mėgstamų glamonių sąrašu. Nustatykite kiekvieno posūkio limitą, nes sąrašas gali būti gana ilgas. Kai kurių erogeninių zonų stimuliavimas gali būti sudėtingas be specialiai sukurtų žaislų, todėl nedvejodami atsineškite juos į žaidimą. Jūs žinosite, ką mes turime omenyje, tiesa?

8. Karšta, karščiau, karščiausia

Paprašykite savo partnerio ant popieriaus užrašyti kai kuriuos slaptus norus, tada paslėpti tuos užrašus namuose ir priversti partnerį juos surasti. Tų norų paieška gali būti puiki preliudija, nes jūs valdysite vibratorių, kurį nešioja jūsų partneris, ir kuo arčiau jie priartės prie tikslo, tuo labiau apsimoka vibruoti. Taigi, kol ieškotojas tokį ras, abu tikrai būsite susijaudine

9. Išmeskite kauliukus

Padarykite šį populiarų žaidimą dar karštesnį, išnešdami jį už miegamojo. Išmeskite kauliuką, kad pamatytumėte, kur žaidimas jus nuves ir kiek laiko truks veiksmas. Ir laikykite žaislą kiekvienoje vietoje, kad galėtumėte jį naudoti papildomai linksmybėms ir malonumams.

10. Pas ką orgazmas - tas pralaimėjo

Šio žaidimo tikslas yra padaryti savo partneriui orgazmą. Laimi tas, kuris laikosi ilgiausiai. Jei laimite, turėsite patarti savo partneriui, kaip panaudoti savo mėgstamą žaislą, kad patirtumėte orgazmą.

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

    Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
    Skaityti
    Sutinku