🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Prezervatyvai

Paieška

Kaip išsirinkti prezervatyvus ?

Norėdami pasirinkti tinkamus prezervatyvus, atkreipkite dėmesį į nurodytą dydį prekės aprašyme. Varpos ilgį ir apimtį reikia matuoti esant pilnai erekcijai.

Kaip išsirinkti prezervatyvų rūšį?

Lateksiniai prezervatyvai yra vieni populiariausių, dėl jų kokybės, glotnumo, sumažinamos trinties ir mažesnės galimybės plyšti. Tačiau, jei Jūsų odą jie dirgina, ji parausta ar tampa jautresnė, rinkitės prezervatyvus su mažiau latekso ar be jo. Neretai padėti gali lubrikantai. Dažniausiai prezervatyvai jais būna jau sutepti, bet jei Jūsų pasirinktas nėra, lubrikantą įsigykite papildomai.

Svarbu paminėti, kad rinktis prezervatyvus reikia ir pagal tai, kokiai sekso rūšiai jis bus naudojamas. Vaginaliniam seksui tinka visų tipų prezervatyvai, o štai analiniam vertėtų rinktis stipresnius, storesnius prezervatyvus, dėl analinio metu patiriamos didesnės trinties bei spaudimo.

Prezervatyvai internetu – patogiausia vieta juos įsigyti internete, o dažnai jų kaina būna geresnė nei įprastose parduotuvėse. Išsirinkti galite iš itin didelės pasiūlos: storesni, plonesni, gumbuoti, be latekso, su įvairiausiais kvapais ir skoniais. Išbandykite keletą rūšių, kol atrasite savo mėgstamiausius.

Prezervatyvai internetu – patogiausia vieta juos įsigyti internete, o dažnai jų kaina būna geresnė nei įprastose parduotuvėse. Išsirinkti galite iš itin didelės pasiūlos: storesni, plonesni, gumbuoti, be latekso, su įvairiausiais kvapais ir skoniais. Išbandykite keletą rūšių, kol atrasite savo mėgstamiausius.

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
Skaityti
Sutinku