NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD

Lubrikantai

Paieška

Kas yra lubrikantas?

Lubrikantas yra medžiaga, kuri sumažina trintį tarp judančių ir besitrinančių paviršių, sukuria malonu slydimą, suteikia papildomos drėgmės. Analinis seksas be lubrikanto yra praktiškai neimanomas kadangi nėra visiškai jokios drėgmės (Jūsų kūnas negaminas natūralaus skysčio) – Šios problemos sprendimas puikiai parinktas lubrikantas

Kokie būna lubrikantai?

Populiariausi lubrikantų tipai:

  • Vandens pagrindo lubrikantai
  • Silikoniniai lubrikantai
  • Aliejiniai lubrikantai

Vandens pagrindo lubrikantai

Kaip sako pavadinimas, jų sudėtyje yra vandens. Tokį lubrikantą paprastai nesunku rasti vaistinėje ar mūsų el. parduotuvėje. Vandens pagrindu pagaminti lubrikantai yra ploni ir slidūs tai yra universalūs lubrikantas tinkantis praktiškai viskam – klasikiniam, analiniam seksui. Norime pabrėžti, kad mūsų siūlomi Durex vandens pagrindo lubrikantai savo sudėtyje neturi glicerino ir yra visiškai saugūs.

Silikoniniai lubrikantai

Tokie lubrikantai yra daug tirštesnės konsistencijos, yra slidesni ir ilgiau išsilaiko nei vandens pagrindo lubrikantai. Jie tinka moterims, kurios išties labai išsausėja ir sunkiai pavyksta kažką “įkišti” į save. Kadangi silikoniniai lubrikantai neišdžiūsta taip greitai, kaip vandens pagrindo lubrikantai, jie taip pat yra geras pasirinkimas analiniam seksui, kai nėra natūralaus tepimo, kuris jums būtų naudingas.

  • Labiau išsausėjusioms moterims
  • Analiniam seksui

Aliejaus pagrindu lubrikantai

Didžiausias aliejaus pagrindo lubrikanto naudojimo trūkumas yra tas, kad jis ardo ir sugadina lateksinius prezervatyvus. (Puikiai tinka naudoti su nitrilo ir poliuretano prezervatyvais.) Jei naudojate latekso pagrindu pagamintus prezervatyvus, skirtus gimstamumo kontrolei arba siekiant užkirsti kelią ŽIV perdavimui, tuomet naudokite vandens arba silikono pagrindo lubrikantą.

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
Skaityti
Sutinku