NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 €

Kodėl SlaptasNoras.lt ?

apie mus

Apie Mus

SlaptasNoras.lt – tai daugiau malonumo Jūsų intymiems poreikiams patenkinti. Tai kažkam naujovė sekso metu, o kažkam paįvairinti seksualinį gyvenimą.

Vienaip ar kitaip mes tie kurie galėsime Jums įnešti daugiau spalvų, nuotaikos, malonumo bei šypsenos Jūsų intymiam gyvenimui.

Čia ras tai, kas jus privers maloniai nustebinti. Tiems, kas jau manė, kad jau viską išbandė, SlaptasNoras.lt galės pasiūlyti naujų alternatyvų pagal kiekvieno norus.

Konfidencialumas. Pristatymas.

Vertiname kliento poreiki likti nepastebėtam todėl prekės pristatomos paštomatu, Jūs gausite tik SMS žinutę su kodu atsiimti prekę. O kas ten per prekė žinosite tik Jūs 🙂 .

Prekės yra pristatomos DPD, LpExpress, Omniva paštomatais. Vos gavus užsakymą jis iš karto yra formuojamas. Užsakymas klientą vidutiniškai pasiekia per 5=7 dienas.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nuo 35 €

NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Per 14 darbo dienu

SAUGUS APSIPIRKIMAS
SAUGUS APSIPIRKIMAS

Konfidencialus ir paprastas

Kokybė.

SlaptasNoras.lt kviečia nebijoti džiaugtis seksualiniu gyvenimu. Kruopščiai atrinkti žymiausi erotinių prekių ženklai padės įžengti į naują malonumų kupiną gyvenimą.

O jeigu turite jau laiku patikrtintass bei patikusias prekes Jūsų mėgstamo prekės ženklo, jas galėsite rasti Mūsų parduotuvėje. Tačiau jeigu neradote visada laukiame Jūsų laiško su pageidavimu ir padėsime išpildyti Jūsų norus. 

Parašykite laišką čia.

prekių ženklai

Klientų atsiliepimai

5% Nuolaida
20% Nuolaida
Nepasisekė :(
3% Nuolaida
10% Nuolaida
-5 Eur Nuolaida
20 Eur Nuolaida
50 Eur Nuolaida
-2 Eur Nuolaida
3% Nuolaida
50% Nuolaida
-8 Eur Nuolaida
Sukite laimės ratą!
Įveskite savo el. paštą ir sukite laimės ratą:
Laimės rato taisyklės:
  • Vienas žaidimas vienam žmogui
  • Blogiukai bus diskvalifikuoti