🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Vaginaliniai Kamuoliukai

Paieška

Vaginaliniai kamuoliukai internetu

Vaginaliniai kamuoliukai, arba kėgelio kamuoliukai, yra maži kamuoliukai, kuriuos žmogus gali įsidėti į makštį. Kai kurie tiki, kad šie vaginaliniai kamuoliukai gali padėti žmogui atlikti dubens dugną arba makštį stiprinančius pratimus. Kiti sako, kad jie gali pagerinti seksualinį malonumą. Tačiau nėra jokių mokslinių įrodymų, patvirtinančių šiuos teiginius.

Makšties raumenys su vaginaliniais kamuoliukais

Makštis ir aplinkinė sritis gali susitraukti ir atsipalaiduoti, kaip ir daugelis kitų kūno dalių, ir, kaip ir visose kitose kūno dalyse, šiuos susitraukimus valdo raumenys. Šiuo atveju kalbame apie makšties ir dubens dugno raumenis.

Šiuos raumenis galima stiprinti juos treniruojant, tačiau bet kurioje sporto salėje sunkiai rasite šiai kūno daliai skirtą treniruoklį. Moterys, kurios jaučia, kad joms trūksta jautrumo arba jos jaučia laisvumą, dažnai domisi, kaip pagerinti makšties sveikatą, kad orgazmai būtų stipresni ir intensyvesni.

Vienas iš būdų įjungti dubens dugno ir makšties raumenis – naudoti vadinamuosius vaginalinius kamuoliukus. Vaginaliniai kamuoliukai padeda įveikti daugybę seksualinių ir kūno funkcijų sutrikimų, be to, kad jie akivaizdžiai padeda padaryti intymų bendravimą malonesnį. Vaginaliniai kamuoliukai gali padėti sušvelninti menopauzės simptomus, padėti natūraliai pagimdyti kūdikį su mažesniu diskomfortu ir (arba) komplikacijų rizika, padėti sutraukti šlapimo pūslę, kad sumažėtų bet koks nutekėjimas, taip pat padėti palaikyti visus vidaus organus, esančius virš šios kūno dalies.

Kas yra vaginaliniai kamuoliukai?

Vaginaliniai kamuoliukai – tai kamuoliukai, skirti įkišti į makštį ir skirti dubens dugno raumenims treniruoti. Vakaruose jie vadinami Kėgelio kamuoliukais, nes Kėgelio pratimai – tai pratimai, susiję su makšties ir dubens dugno raumenimis.

Na, ne viskas taip paprasta. Kėgelio kamuoliukai būna įvairių svorių ir dydžių, todėl, jei norite iš tikrųjų pasiekti kokios nors pažangos, turėsite rasti sau tinkamą. Tai kaip ir bet kuris kitas pratimas, pavyzdžiui, štangos spaudimas ar pritūpimai, netinkama forma, taip pat per mažas ar per didelis svoris labai pablogins jūsų gebėjimą greitai pasiekti rezultatų.

Dėl šios priežasties siūlau įsigyti vaginalinių kamuoliukų rinkinį, kuriame yra įvairus skirtingų svorių pasirinkimas. Įsitikinkite, kad jūsų vaginaliniai kamuoliukai pagaminti iš kūnui saugių medžiagų, pavyzdžiui, silikono, kurį galima lengvai dezinfekuoti ir naudoti pakartotinai, kad nerizikuotumėte susirgti.

Naudodami per sunkų vaginalinį kamuoliuką rizikuojate, kad gali plyšti tos srities raumenys, taip pat patirti rimtą skausmą ir diskomfortą, nesiimkite per didelių per greitai.

Dabar, kai tai jau baigta, apžvelkime, kaip tinkamai naudotis Kėgelio kamuoliukais:

Kaip naudoti vaginalinius kamuoliukus?

Naudojant šiuos vaginalinius kamuoliukus reikia atlikti tam tikrą procesą, todėl pateikiame išsamų vadovą nuo pradžios iki galo:

Prieš įdedant vaginalinius kamuoliukus

Prieš įdėdami vaginalinius kamuoliukus, būtinai atlikite šiuos veiksmus:

  • Ištuštinkite šlapimo pūslę
  • kruopščiai nusiplaukite rankas vandeniu su muilu, geriausia šiltu vandeniu
  • Tą patį padarykite ir su savo vaginaliniais kamuoliukais, tada juos nusausinkite

Naudokite suderinamą lubrikantą, kad vaginaliniai kamuoliukai būtų gražiai slidūs ir įkišimas nesukeltų diskomforto. Nepamirškite, kad jei žaislas pagamintas iš silikono, turėtumėte naudoti tik vandens pagrindo lubrikantą. Tiesą sakant, bet kokios medžiagos vaginaliniams kamuoliukams reikėtų naudoti vandens pagrindo lubrikantus.

Kamuoliukų Įkišimas

Dabar prasideda įdomioji dalis. Tinkamai sutepę kamuoliuką, atsigulkite ant minkšto paviršiaus, pavyzdžiui, rankšluosčio ar kilimėlio ant grindų, ir pradėkite lėtai kišti kamuoliuką į makštį. Jei jūsų Vaginalinis kamuoliukas sujungtas su kitu kamuoliuku, lėtai įkiškite papildomą medžiagos gabalėlį ir iki galo įkiškite visus kamuoliukus. Stenkitės rutuliukus įkišti taip giliai, kaip jums patogu, kad poveikis būtų maksimalus. Įsitikinkite, kad neįkišote paskutinės dalies, skirtos kamuoliukams pašalinti, jei tai padarysite, labai gailėsitės!

Kėgelio pratimai

Dabar, kai kamuoliukai visiškai įkišti, galite pradėti atlikti Kėgelio pratimus.

Standartinė Kėgelio treniruotė yra tokia:

Įtempkite dubens dugno raumenis, tai tie patys raumenys, kuriuos naudojate norėdami sustoti viduryje šlapinimosi.

  1. Laikykite raumenis įtemptus 7-10 sekundžių.
  2. Atpalaiduokite raumenis ir laikykite juos atpalaiduotus iš viso 10 sekundžių
  3. Pakartokite šį procesą dešimt kartų

Norėdami pasiekti greičiausių rezultatų, darykite tai tris kartus per dieną, pageidautina vidutiniu atstumu vienas nuo kito, pavyzdžiui, ryte, po pietų ir vakare. Taip pat nepertempkite raumenų, jei jaučiate, kad įsitempėte, tikriausiai per stipriai spaudžiate.

Vaginalinių kamuoliukų pašalinimas

Dabar, kai viskas baigta, laikas saugiai pašalinti vaginalinius kamuoliukus nuo kūno. Kad tai padarytumėte saugiai, pirmiausia turėtumėte atsigulti, o tada šiek tiek lubrikanto iš anksčiau užtepti aplink makšties įėjimą, tada lengvai patraukti virvelę, kad pašalintumėte visus  kamuoliukus.

Sveikiname, ką tik sėkmingai atlikote Kėgelio treniruotę.

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
Skaityti
Sutinku