🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Sekso lėlės

Paieška

Kas yra sekso lėlė?

Sekso lėlė – tai realistiniu formų masturbatorius kuris gali būti skirtas tiek vyrams, tiek moterims. Realistiškos sexo lėlės gali būti viso ūgio, kūno, svorio arba dalinai, tik su daline kūno imitacija pavyzdžiui: krūtinės, makšties, užpakalio, penio.

Pagrindinis tikslas naudoti sekso lėlę – gauti arba pasiekti orgazmą – fizinį ir psichinį pojūtį, patiriamą lytinio susijaudinimo kulminacijos metu. Šie sekso žaislai gali būti puikus Jūsų sekso partneriai lovoje kadangi jų dydis puikiai atspindi tikrą moters kūną.

Vyriškos sekso lėlės turi skirtingus makšties kanalus, kuriose yra įvairus iškilimai suteikiantis nepamirštamą pojūtį bei orgazmo laviną.

Slaptas Noras sekso lėlės gali suteikti tokį malonumą pirkėjams:

  • vaginalinį seksą
  • oralinį seksą
  • analinį seksą
  • analinį seksą (sekso lėlė su peniu)

Kaip naudoti sekso lėlę?

Kaip minėta anksčiau – sekso lėlė tai Jūsų masturbatorius kuris suteiks Jums nepamirštamus įspūdžius lovoje, kelionėje ar kur tik norėsite.

Tačiau prieš naudodami šį sexo žaisliuką turite žinoti kelis dalykus:

  1. Naudojant tokį masturbatorių, būtina naudoti didesnį kiekį lubrikanto įsiskverbimo metu. Sekso lėlė negamina skysčio, tad viduje bus labai sausa ir praktiškai nebus jokios trinties. Būtina yra išvengti susižalojimų.
  2. Po lytinio akto su šio sekso žaislų būtina tinkamai nuplauti šiltu vandeniu ir muilu tik išorę, tiek sekso lėlės vidu.

Iš ko pagamintos sekso lėlės?

Mūsų siūlomos sekso lėlės yra pagamintos iš medicininio, žmogaus kūnui nekenksmingo silikono bei TPE medžiagos.

Kokia sekso lėlę pasirinkti?

Prieš nuspręsdami nusipirkti sekso lėlę reikia apsvarstyti kokios Jūs norite. Turime skirtingas lėles: ūgis, svoris ir t.t.

Pagrindiniai kriterijai į ką reikia atsižvelgti

  • Dydis
  • Svoris
  • Noriu pabandyti pigesnę sekso lėlę, ar iš karto imti viso kūno geriausią?
  • Tikrovišką pojūtį ir patogumą

Kai įsivaizduosite, ko norite po to, galite pradėti medžioklę.

Kiek kainuoja sekso lėlė?

Sekso lėlė turi skirtingas kainas. Kaina gali prasidėti vos nuo 49.65eur ir siekti tūkstantį eurų. Viskas priklauso nuo to ko ieškote.

Paprastai tariant, labiau tikėtina, kad sumokėjus daugiau gausite jau profesionalią, realistinę sekso lėlę kuri mažai kuo skirsis nuo tikros moters kūno.

Koki naudoti lubrikantą su sekso lėle?

Kaip ekspertai, mes visada rekomenduojame mūsų klientams rinktis vandens pagrindo lubrikantą žaidimams su sekso lėlė.

Vandens pagrindo lubrikantą yra labai patogu valyti, jie neturi cheminių, kenksmingų medžiagų be to yra labai patogus naudoti ne tik su sekso žaislais, bet ir lytinio akto metu su tikru partneriu (-e).

Ar sekso lėlė gali pakeisti seksą su tikru žmogumi?

Atsakymas akivaizdus: ne

Tačiau reikia nepamiršti, kad masturbacija su sekso lėle yra unikali patirtis kurioje Jūs esate karalius, valdote padėtį ir galite patirti nepamirštamus orgazmus vieną po kito.

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
Skaityti
Sutinku