NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 €

Kokie būna vibratoriai?

Nesvarbu, ar dar tik ruošiatės pradėti savęs maloninimo kelionę, ar jau manote, kad žinote, kokie seksualiniai žaisliukai ir vibratoriai jums patinka, štai dalykai, kuriuos turite žinoti apie vibratorius, kad galėtumėte maksimaliai mėgautis kaskart, kai norėsite įjungti vibratorių.

Vibratoriai jų išvaizda svarbu

Kai žiūrite į savo vibratorių, paskutinis dalykas, kurį norite matyti, yra kažkas, kas jus atstumia. Reikia atsižvelgti į spalvą, dydį  ir formą. Seksualinių žaisliukų pasaulyje iš tikrųjų gali būti svarbu tai, kas yra išorėje.

Vibratoriaus dydis

Žinote tą posakį, kad dydis nesvarbu? Na, tai netiesa, kai kalbame apie vibratorius. Didesnis ne visada reiškia geresnį daugeliu seksualinio gyvenimo ir sveikatingumo aspektų, ir tikrai ne tada, kai perkate suaugusiesiems skirtus produktus. Nesijauskite spaudžiami pirkti didelį vibratorių vien todėl, kad manote, jog jis bus geras. Geriausi maži vibratoriai kai kuriems yra optimalūs – per didelė apimtis ir tiesiog neverta.

Vibratorius ir valymas

Galbūt tai nėra taip seksualu, kaip kai kurios kitos su vibratoriais susijusios temos, tačiau tai svarbi optimalios seksualinės sveikatos dalis. Stenkitės jį plauti muiluotu vandeniu ir (arba) naudoti antibakterinį purškalą.

Vibratoriaus medžiaga

Nepamirškite, kad ketinate vibratorių kišti į kūno dalis arba prie jų. Atsižvelgdami į tai, norite stengtis ieškoti kažko, kas būtų pagaminta iš medžiagos, kuri yra “saugi kūnui”. Dažniausia iš tokių medžiagų yra silikonas, kuris yra ir pakankamai švelnus jūsų kūnui. Jį taip pat lengva valyti. Tai daugeliu atžvilgių saugus pasirinkimas.

Vibratoriai ir formos

Vibratoriaus forma priklauso nuo to, į kurią kūno sritį (ar sritis) norite nukreipti vibratorių. Ar jums didžiausią malonumą teikia klitoris? O gal didžiausią malonumą patiriate iš G taško? Jei turite konkrečią vietą, kuriai teikiate pirmenybę, ieškokite vibratoriaus, kuris jums tai padės. Nežinote, kuris labiau patinka, arba tiesiog norite turėti atvirą pasirinkimą? Rinkitės įrankį, skirtą G taškui. Juos galima naudoti ir ant klitorio, o klitoriui skirti vibratoriai nėra pritaikyti naudoti ant G taško.

Ar vibratoriai skirti tik moterims?

Trumpas atsakymas: 2009 m. Indianos universiteto tyrimas parodė, kad beveik pusė vyrų yra bent kartą išbandę vibratorių. Nesvarbu, ar vyras yra gėjus, ar heteroseksualas, naudojant specialiai vyrams skirtą vibratorių  galima padidinti vyro seksualinės patirties pasitenkinimą – tiek vienam, tiek su partneriu.

Kuo skiriasi vibratorius nuo dildo?

Paprastai tariant, dildo yra įdedami žaisliukai, skirti specialiai įsiskverbimui. Juos gali prisegti ir įkišti partneris, vyras ar moteris arba įkišti masturbacijos metu. Nors kai kurie vibruoja, pagrindinė jų paskirtis – įsiskverbti, o tai kai kurioms moterims yra malonu (ypač toms, kurioms patinka vadinamasis G taškas). Kita vertus, vibratoriai neapsiriboja viena kūno dalimi. Kalbant apie tai …

Ar vibratoriai skirti tik vaginaliniam naudojimui?

Ne: “Yra vibratorių, skirti tik klitorio stimuliacijai, analinei stimuliacijai ir vaginalinei bei klitorio stimuliacijai vienu metu” sako ekspertai.

Ar tai blogai, jei galite susijaudinti tik su vibratoriumi?

Kai kurios moterys niekada nebaigia be jo, o kai kurios su mėgstamu žaisliuku pabaigia daug stipriau, greičiau ar dažniau. Net 75 % moterų negali patirti orgazmo be klitorio stimuliacijos, jau nekalbant apie kitas prisilietimo formas, todėl vibratorius gali padėti sekso metu. Visiškai nėra jokios gėdos – ar keistumo – negalėti susijaudinti be vibratoriaus.

Kaip naudojami vibratoriai?

Taigi ryžotės ir įsigijote pirmąjį vibratorių, pasiekėte savo miegamąjį, išpakavote vibratorių ir įdėjote į jį keletą baterijų, atėjo laikas imtis darbo. Ir nors mes nesame čia tam, kad aiškintume, kaip naudotis vibratoriumi (šią dalį tikriausiai jau esate įvaldę), yra keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti pirmą kartą naudojant vibratorių.

Nuotaika

Net jei vibratoriumi naudojatės pirmą kartą, nusipelnėte kuo geriau praleisti laiką. Todėl į laiką su savo “naujuoju draugu” žiūrėkite kaip į bet kokią seksualinę patirtį. Uždekite žvakes, įjunkite seksualų grojaraštį dėvėkite gražius nėriniuotus apatinius… kad ir kaip jus nuteiktų. Pritemdykite šviesą, išjunkite nešiojamąjį kompiuterį, padėkite telefoną į apačią. Padovanokite sau malonumą!

Šiluma rankoms

Jei vibratoriumi naudojatės pirmą kartą, viskas gali būti šiek tiek įtempta. Arba: labai intensyviai. Todėl iš pradžių neskubėkite ir išbandykite mažesnius greičio nustatymus. Tačiau – dar prieš tai – pradėkite nuo rankų. Išsiaiškinkite, kas jums patinka, ir tęskite! Visada pravartu po ranka turėti šiek tiek lubrikanto, kad būtų lengviau viską sušildyti. Rekomenduojame naudoti vieną lubrikanto tubelę.

Pirmas kartas su vibratoriumi

Pirmą kartą naudojant vibratorius gali būti šiek tiek perdaug  intensyvu, o ypač jei juo naudojatės pirmą kartą! Nors techniškai tai turėtų būti neįtikėtinas jausmas, kartais visi nauji, ekstremalūs pojūčiai iš tikrųjų gali turėti priešingą poveikį. Bombarduojant jautriausias vietas visais naujais pojūčiais, iš tikrųjų viskas gali nutirpti – tai nėra idealu. Jei taip nutiktų, nebetęskite, nes gali skaudėti! Tiesiog padarykite pertrauką ir po kurio laiko bandykite vėl.

Jei išbandote žaislus ir vibratoriai jums nepatinka, išbandykite kitus variantus. Tačiau nepersistenkite. Sekso žaislas, kurį kažkas gali prisiekti, kad vienam žmogui jis yra geriausias dalykas, jums gali netikti. Viskas gerai – su jumis nėra nieko blogo! Panašiai kaip visi turime skirtingus seksualinius pomėgius, taip ir kai kurie vibratoriai vieniems žmonėms tinka labiau nei kitiems.

Vibratoriai

Paieška
Rodomas 16 apie 360 prekės