🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Vibratoriai

Paieška

Vibratoriai internetu

Nesvarbu, ar dar tik ruošiatės pradėti savęs maloninimo kelionę, ar jau manote, kad žinote, kokie seksualiniai žaisliukai ir vibratoriai jums patinka, štai dalykai, kuriuos turite žinoti apie vibratorius, kad galėtumėte maksimaliai mėgautis kaskart, kai norėsite įjungti vibratorių.

Vibratoriai jų išvaizda svarbu

Kai žiūrite į savo vibratorių, paskutinis dalykas, kurį norite matyti, yra kažkas, kas jus atstumia. Reikia atsižvelgti į spalvą, dydį  ir formą. Seksualinių žaisliukų pasaulyje iš tikrųjų gali būti svarbu tai, kas yra išorėje.

Vibratoriaus dydis

Žinote tą posakį, kad dydis nesvarbu? Na, tai netiesa, kai kalbame apie vibratorius. Didesnis ne visada reiškia geresnį daugeliu seksualinio gyvenimo ir sveikatingumo aspektų, ir tikrai ne tada, kai perkate suaugusiesiems skirtus produktus. Nesijauskite spaudžiami pirkti didelį vibratorių vien todėl, kad manote, jog jis bus geras. Geriausi maži vibratoriai kai kuriems yra optimalūs – per didelė apimtis ir tiesiog neverta.

Vibratorius ir valymas

Galbūt tai nėra taip seksualu, kaip kai kurios kitos su vibratoriais susijusios temos, tačiau tai svarbi optimalios seksualinės sveikatos dalis. Stenkitės jį plauti muiluotu vandeniu ir (arba) naudoti antibakterinį purškalą.

Vibratoriaus medžiaga

Nepamirškite, kad ketinate vibratorių kišti į kūno dalis arba prie jų. Atsižvelgdami į tai, norite stengtis ieškoti kažko, kas būtų pagaminta iš medžiagos, kuri yra “saugi kūnui”. Dažniausia iš tokių medžiagų yra silikonas, kuris yra ir pakankamai švelnus jūsų kūnui. Jį taip pat lengva valyti. Tai daugeliu atžvilgių saugus pasirinkimas.

Vibratoriai ir formos

Vibratoriaus forma priklauso nuo to, į kurią kūno sritį (ar sritis) norite nukreipti vibratorių. Ar jums didžiausią malonumą teikia klitoris? O gal didžiausią malonumą patiriate iš G taško? Jei turite konkrečią vietą, kuriai teikiate pirmenybę, ieškokite vibratoriaus, kuris jums tai padės. Nežinote, kuris labiau patinka, arba tiesiog norite turėti atvirą pasirinkimą? Rinkitės įrankį, skirtą G taškui. Juos galima naudoti ir ant klitorio, o klitoriui skirti vibratoriai nėra pritaikyti naudoti ant G taško.

Ar vibratoriai skirti tik moterims?

Trumpas atsakymas: 2009 m. Indianos universiteto tyrimas parodė, kad beveik pusė vyrų yra bent kartą išbandę vibratorių. Nesvarbu, ar vyras yra gėjus, ar heteroseksualas, naudojant specialiai vyrams skirtą vibratorių  galima padidinti vyro seksualinės patirties pasitenkinimą – tiek vienam, tiek su partneriu.

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
Skaityti
Sutinku