🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Penio Pompos

Paieška

Ar Penio pompos veikia?

Taip, daugumai žmonių pemio pompos veikia – bent jau tam, kam jos yra skirtos, o tai gali nesutapti su tuo, kaip produktas reklamuojamas, arba su jūsų lūkesčiais.

Ką gali padaryti penio pompa?

Pradėkime nuo to, ko penio pompa negali padaryti, t. y. suteikti jums didesnį varpą – priešingai nei žada kai kurie interneto straipsniai ir pardavėjai.

penio pompa, yra padidinti kraujo tekėjimą į varpą, kad padėtumėte pasiekti ar išlaikyti erekciją ir galėtumėte užsiimti seksu. Žinoma, su penio pompa galite įgauti šiek tiek papildomo ilgio, bet tai laikinas laimėjimas.Erekcijos sutrikimų (ED) turintiems žmonėms penio pompos yra pigesnės ir paprastai saugesnės už kitas galimybes, jei naudojamos tinkamai. Jas taip pat galima naudoti kartu su vaistais nuo erekcijos problemų.

Taip pat įrodyta, kad penio pompos yra veiksmingos siekiant išsaugoti erekcijos funkciją po prostatos operacijos ir spindulinės terapijos dėl prostatos vėžio.

Kaip veikia Penio pompos?

Penio pompa veikia naudodama siurbimą, kad į varpą pritrauktų kraujo. Kraujas užpildo varpos kraujagysles, todėl jos išsipučia, todėl penis laikinai padidėja ir pasidaro kietesnis.

Siaurinamasis žiedas, geriau žinomas kaip varpos žiedas, paprastai dedamas aplink varpos pagrindą, kad padėtų išlaikyti kraują varpoje ir ilgiau išlaikyti erekciją.

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
Skaityti
Sutinku