NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD

Dildo, falo imitatoriai

Paieška

Kas yra dildo arba falo imitatorius?

Dildo arba falo imitatorius – tai tarsi lubrikantas, nes jis gali pagerinti lytinį gyvenimą bet kuriam žmogui, nepriklausomai nuo jo lyties ar seksualumo.

Dilldo tinka vaginaliniam ir analiniam seksui, oraliniam seksui ir masturbacijai, todėl juos gali dėvėti arba naudoti tiek žmonės su varpa, tiek žmonės su vagina, tiek visi tarp jų.

Net jei dildo atrodo visiškai ne jūsų sritis, apie juos vis tiek verta sužinoti daugiau – jie tikrai gali suteikti daug džiaugsmo ir lankstumo jūsų seksualiniam gyvenimui.

Žaisti su dirželiu gali būti malonu visiems

Ar žinote, kaip žmogus, turintis penį, gali mėgautis žaidimais su diržais? Štai šiek tiek daugiau informacijos apie tai, kaip dėvėti arba naudoti dirželį sekso metu gali būti malonu net ir tiems, kurie jau turi savo falo.

Falo imitatoriaus privalumai

Dėvint falo imitatorius galima leisti žmonėms su varpa, turintiems erekcijos sutrikimų arba tiems, kuriems pašalinta prostata, užsiimti seksu ir patenkinti partnerį taip, kaip jie yra įpratę.Tai taip pat yra būdas žmonėms eksperimentuoti su dvigubu įsiskverbimu. Galimybės – ir malonumas – neribotos!

Kaip pasirinkti dildo?

Rinkoje yra daugybė dildo, todėl norint išsiaiškinti, kokios medžiagos, stiliaus ir kainos norite, gali prireikti šiek tiek išmanymo.

Pirmiausia gali būti svarbu, ar turite partnerį, su kuriuo planuojate naudoti falo imitatorių, ar ne. “Jei esate numatę partnerį, įsitikinkite, kad pirkinys yra bendras darbas. Jūs abu ketinate juo naudotis, todėl abu turėtumėte turėti galimybę išsakyti savo nuomonę.

Jei perkate vienas, prieš pirkdami pagalvokite apie savo poreikius ir naudojimo planus. Štai keletas naudingų patarimų.

Klausimai, kuriuos reikėtų užduoti perkant dildo sau ar partneriui

  • Kaip šis gaminys bus naudojamas? Kokiems lytiniams aktams atlikti?
  • Ar svarbu, kad jį būtų galima skalbti skalbimo mašinoje?
  • Kiek esu pasirengęs išleisti?

Dildo dydžio pasirinkimas

Jūsų falo imitatorius turėtų atitikti jūsų poreikius ir norus, susijusius su sekso žaidimais. Pasikartosiu: jei turite partnerį, ant kurio arba su kuriuo planuojate naudoti penio imitatorių, pasiimkite jį į parduotuvę. Kiekvienas turi skirtingų norų, todėl aiškiai pasikalbėkite su partneriu apie jo pageidaujamą dydį ir apimtis.

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
Skaityti
Sutinku