🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

5 Naujausi romantiniai filmai vakarui

Nauji romantiniai filmai

Romantiniai filmai vakarui

1. Your Place or Mine / Pas tave ar pas mane? (2023)

Žanras: Komedija, Melodrama

Du atstumo skiriami geriausi draugai pakeičia vienas kito gyvenimus, kai ji nusprendžia įgyvendinti gyvenimo svajonę, o jis pasisiūlo prižiūrėti jos paauglį sūnų.

2. Somebody I Used to Know / Kažkas ką pažinojau
(2023)

Žanras: Komedija, Melodrama

Keliaudama į gimtąjį miestą darboholikė Eli sutinka savo buvusįjį ir pradeda klausinėti jo visko apie žmogų, kuriuo ji tapo.

3. Maybe I Do / Ar vesi mane? (2023)

Žanras: Komedija, Melodrama

Mišelė ir Alenas – pora jau gana ilgai. Per poros draugų vestuves, kuomet, jaunajai metant puokštę, Alenas nevalingai ją sugriebia, kad tik puokštės nepagautų Mišelė, šokiruota ir pažeminta savo vaikinui mergina pateikia ultimatumą: arba jis pagaliau jai pasiperša, arba jie skiriasi.

4. Shotgun Wedding / Sprogstančios vestuvės (2023)

Žanras: Komedija, Melodrama

Darsė ir Tomas sukviečia visus savo giminaičius į vestuves, kurios vyks egzotiškoje saloje. Tačiau atėjus lemtingai dienai, vestuvių svečiai paimami įkaitais, todėl nuotaka kartu su jaunikiu imasi gelbėti savo artimųjų. Žinoma, jei pirmiau jie patys nenužudys vienas kito! 

5. SAlone Together / Sprogstančios vestuvės (2022)

Žanras: Drama, Melodrama

Filme vaidina Katie Holmes, maisto kritikę June, kuri 2020 m. kovą netyčia užsisakė AirBnB sau ir savo vaikinui Džonui (Derek Luke). Tačiau Johnas turi pasirūpinti savo tėvais ir negali atvykti, tad June yra priversta gyventi kartu su kitu svečiu – Čarliu (Jim Sturgess), nes pandemijos apribojimai pradeda skęsti ir iš esmės juos sujungia. Pora kartu užmezga netikėtą intymumą, dalijasi mintimis apie gyvenimą, meilę ir ambicijas.

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

    Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
    Skaityti
    Sutinku