🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

5 patarimai moterims apie seksą

top 5 patarimai moterims

Paprasti patarimai apie seksą moterims. Tikimes, kad sužinosi kažka naujo ir tai padės tau patirti naujus pojūčius.

1 patarimas. Pirmiausia pažink savo kūną.​

Taip, „tai reiškia masturbaciją“

Žinodami, kas jums teikia malonumą, seksas jums ne tik teiks didesnį pasitenkinimą; tai padidina pasitikėjimą susitikimo metu, todėl visiems dalyvaujantiems bus maloniau žinoti, kaip pasiekti didųjį “O!”.

Nesvarbu, ar esate kartu daugelį metų, ar tik pradėjote susitikinėti, tikėtina, kad sužinosite ką nors naujo apie savo lovos draugo troškimus… tiesiog paklausę.

2 Patarimas. Paklauskite savo partnerio, kas jam patinka.

3 Patarimas.
Duok partneriui užuominų apie seksą.

Išnaudokite savo telefono, kaip viliojimo įrankio, potencialą siųsdami seksualias žinutes, nuotraukas, pavyzdžius: “Būtu visai faina jeigu mes…”

Atlikdami oralinį seksą ar lytinių santykių metu naudokite rankas, kad stimuliuotumėte kitas kūno vietas ir paprašykite partnerių padaryti tą patį su jumis

4 patarimas. Stimuliuokite skirtingas kūno vietas.

5 patarimas. Lubrikantas padaro viską sklandžiau.

Daug moterų elgiasi remiasi klaidinga prielaida, kad jos turėtų taip „sušlapti“, kad joms nereikėtu naudoti lubrikanto. Tai visiškai neteisinga. Turėtumėte naudoti lubrikantą, kad ir kokia situacija būtų. Jis nedaro nieko blogo jūsų kūnui.

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
Skaityti
Sutinku