🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Analiniai kaiščiai

Paieška

Kas yra analinis kaištis?

Analiniai kaiščiai – tai žaisliukiai kurie yra skirti paįvairinti Jūsų seksualų gyvenimą, įnešti daugiau spalvų, patirti naujus pojučius.

Pirmą kartą bandant žaidimą su analiniu žaisliuku, būtina pasirūpinti lubrikantu, kadangi Jūsų organizmas negamina natūralaus skysčio ir įsiskverbimas bus praktiškai neimanomas.

Taip pat reikia nepamiršti, kad tai yra analinis seksas, tad būtina tinkamai pasirūpinti Jūsų kūno higiena.

Kokie būna analiniai kaiščiai

Yra didelis analinių žaisliukų asortimentas

  • Silikoniniai analiniai kaiščiai
  • Vibruojantys analiniai kaiščiai
  • Stikliniai analiniai kaiščiai
  • Prostatos masažuokliai
  • Ir kiti

Kokį analinį kaištį pasirinkti?

Jei pirmą kartą bandote analinį kištuką sekso su partneriu metu, įsitikinkite, kad pirmiausia su partneriu aptarėte savo lūkesčius ir visus nuogąstavimus. Jei bandote vienas, neskubėkite. Pradėkite nuo nedidelio žaisliuko ir palaipsniui su juo susipažinkite bei jauskitės patogiai. Įkiškite jį lėtai ir tiesiog sėdėkite su juo viduje, stebėkite, kaip jaučiatės. Kai jums bus patogu (ir susijaudinsite), galėsite pereiti prie didesnio ar sudėtingesnio žaisliuko.

Renkantis pirmąjį užpakaliuko kištuką, geriausia rinktis plonesnį ir paprastesnį pradedančiųjų užpakaliuko kištuką, o vėliau jį tobulinti. Pirmoji užpakaliuko kištukų taisyklė – VISADA įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas žaislas turi platų arba platesnį pagrindą. Skirtingai nei makštis, išangė gali “įsiurbti” daiktus. Žaislai su išplatintu pagrindu neturi galimybės ten pasiklysti

Analinis kaištis ir daugiau lubrikanto

Atminkite, kad naudojant analinį kaišti būtina visada naudoti pakankama kiekį lubrikanto, kad išvengtumėte susižalojimų, odos plyšimų, kad visą laiką būtų malonus slydimas. Vandens pagrindo lubrikantas arba specialus analiniam seksui skirtas lubrikantas – puikus pasirinkimas.

Analinio kaiščio priežiūra

Nepamirškite, kad visada reikia nuvalyti savo sekso žaisliuką šiltu vandeniu ir muilu.

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
Skaityti
Sutinku