🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Analinis seksas pliusai ir minusai

Gerai, išklausykite mus. Daugelis moterų nesiryžta pasiduoti partnerių prašymams užsiimti analiniu seksu. Galbūt dvejonės nėra tinkamas žodis, geriau būtų sakyti, kad jos tiesiog išsigandusios! Tačiau aštuoniasdešimt procentų vyrų bent kartą gyvenime arba per savo santykius prašo analinio sekso, todėl jums gali kilti klausimas, dėl ko toks triukšmas. Nesijauskite keistai, kad esate smalsūs, nes nėra nieko blogo norėti išbandyti naujus dalykus, ypač miegamajame.

Be to, jūs galite kažką laimėti. Jums arba patiks, arba nepatiks. Būsime atviri, tarpinio varianto nėra. Tačiau tai tikrai gali įžiebti fejerverkus, jei tai padarysite teisingai ir jums tiks, todėl tikrai verta pabandyti.

Kokie yra pliusai analinio sekso? Arba kodėl analinis seksas patinka?

Pliusai

 • Tai gali pagerinti jūsų ir jūsų partnerio intymumo lygį.

Svarbu palaikyti pasitikėjimu grįstus, sveikus santykius. Kad abu galėtumėte mėgautis analiniu seksu, turite turėti šiuos kintamuosius. Jei taip, yra tikimybė, kad išbandę analinį seksą pasijusite artimesni nei bet kada anksčiau.

 • Tai nuostabus jausmas.

Tinkamai atliktas analinis seksas gali būti pribloškiantis – gerąja prasme! Patirsite kitokį pojūtį, nei esate įpratę patirti įprasto sekso metu. Tai pasakytina ir apie vyrus, ir apie moteris. Vyrai jausis taip, tarsi jų varpa būtų siurbiama tarsi vakuume, o moterys pajus visiškai naują stimuliacijos lygį, kurio negalima palyginti su niekuo kitu. Išbandykite!

 • Jūsų santykiai pereis į kitą lygmenį.

Jaučiatės taip, tarsi jūsų seksualinis gyvenimas būtų įstrigęs rutinoje? Išbandykite analinį seksą! Tai jaudinantis ir kitoks seksas – puikus būdas paįvairinti situaciją.

 • Jis purvinas… bet gerąja prasme!

Jei įprastas seksualinis gyvenimas jums kelia nuobodulį, analinis seksas gali būti geras būdas įnešti naujų pokyčių. Būti nepadoriam yra smagu! Analinis seksas – tai kažkas, ką jūs abu galite daryti slapta kartu ir niekas niekada nesužinos, kuo tai skiriasi. Tai tikrai gali sustiprinti jūsų santykius ir suteikti tam tikrų galimybių suartėti.

 • Tai iš tikrųjų yra labai sveika.

Skirtingai nuo vaginalinio sekso, analinio sekso metu nėra nėštumo pavojaus, todėl jūsų partneris gali baigti su jumis. Galite mėgautis visais spermos teikiamais privalumais, įskaitant jos kaip stresą mažinančios, antidepresinės, miegą gerinančios, energiją ir libido didinančios priemonės naudą!

Minusai

 • Kartais tikrai skauda.

Nepaisant to, ką jums sako kiti žmonės, analinis seksas kartais skauda – to niekaip neįmanoma apeiti. Tačiau tai nėra panašu į skausmą, kurį jautėte pirmą kartą užsiimdami įprastu seksu, nes tiesioji žarna nėra sukurta taip, kad galėtų išsitempti, kaip makštis. Analinis seksas gali skaudėti, todėl įsitikinkite, kad jūsų partneris yra švelnus – ypač pirmą kartą!

 • Gali padidėti infekcijos rizika.

Turite būti atsargūs, kada ir kaip užsiimate analiniais lytiniais santykiais, nes galite perduoti ne tik standartines lytiškai plintančias ligas, bet ir E.coli bakteriją. ŽPV virusas taip pat gali sukelti išangės vėžį. Būtinai naudokite prezervatyvą, kad visi būtų saugūs.

 • Tai netvarkinga.

Taip, kai kalbama apie analinį seksą, ne viskas yra tvarkinga ir švaru! Jums, kaip moteriai, tikriausiai patinka švaros ir malonaus kvapo jausmas. Analiniame sekse nėra daug subtilaus ar gražaus, net jei prieš tai prausiatės po dušu.

Kaip saugiai užsiimti analiniu seksu?

Palaikykite švarą ir tvarką

Švelniai to nepasakysi – prieš užsiimant analiniu seksu reikia išsituštinti. Jei to nepadarysite, patirtis bus ne tik nemaloni, bet ir šiek tiek šlykšti.

Prieš užsiimdami bet kokiais analiniais žaidimais įsitikinkite, kad reguliariai tuštinatės. Daug skaidulų turinti mityba gali padėti išjudinti tuštinimąsi.

Priešingu atveju taip pat turite įsitikinti, kad prieš užsiimdami seksu nusiprausėte duše. Tai bus ne tik malonus gestas jūsų partneriui, bet ir padės jums jaustis patogiau, kai viskas prasidės.

Nepamirškite lubrikanto

Priešingai nei makštis, išangė nėra savaime lubrikuojanti. Kuo daugiau lubrikanto naudosite analinio sekso metu, tuo geriau jausitės. Įsitikinkite, kad jūsų partneris skiria laiko pašildyti lubrikantą, taip pat pasirūpinkite, kad lubrikanto būtų pakankamai. 

Užpakaliuko žaidimams galite naudoti vandens arba silikono pagrindo lubrikantą, tačiau atminkite, kad silikoninis lubrikantas ilgiau išliks. Juk oda nesugeria silikono taip, kaip sugeria vandenį. Tačiau silikoniniai lubrikantai nėra skirti naudoti su žaislais ar prezervatyvais, todėl priimdami sprendimą turėkite tai omenyje.

Įsitikinkite, kad esate pasiruošę

Daugeliui moterų neįmanoma per kelias sekundes nuo nulio iki 100 % įsijungti. Reikia šiek tiek laiko, kad įsijaustumėte į tą akimirką. Tai pasakytina ir apie daugumą vyrų. Skirkite sau laiko, kad apšiltumėte ir išlaisvintumėte mintys, numalšintumėte stresą. Galite pabandyti, kad partneris pirštų pamasažuotu jūsų išangę arba naudoti užpakaliuko kištuką, kad viskas įsibėgėtų.

Visada naudokite apsaugą

Negalime to pakankamai pabrėžti – visada, visada, visada naudokite apsaugą! Daugelis žmonių mano, kad vien nuo analinio sekso pastoti neįmanoma, ir nors tai tiesa, reikia žinoti, kad yra daug kitų pavojų. Pirma, rizika užsikrėsti per analinį seksą yra didesnė nei per vaginalinį seksą, nes per analinį seksą atsiveria maži plyšeliai, per kuriuos galite užsikrėsti naujomis bakterijomis ir virusais.

Be to, yra ir keletas kitų privalumų, ypač naudingų dėvint prezervatyvą. Naudojant prezervatyvą ne tik šiek tiek palengvinsite analinio sekso procesą, bet ir palengvinsite valymą po jo. Tik nepamirškite pasikeisti prezervatyvą, jei nuo analinio sekso pereisite prie vaginalinio.

Pasirinkite tinkamą poziciją

Norite tikėkite, norite ne, bet ne visos analinio sekso pozos yra vienodos. Ypač kai analinį seksą bandote pirmą kartą, norėsite pasirinkti tą, kuri yra patogiausia. Viskas vyks sklandžiai tik tada, jei jūs ir jūsų partneris bendrausite apie tai, kokia padėtis yra geriausia, ir apie tai, kas leidžia jums jaustis patogiausiai. Įsitikinkite, kad radote tokią padėtį, kuri tinka abiems ir konkrečiai situacijai.

Viską darykite lėtai

Pirmą kartą bandant analinį seksą tikrai nėra tinkamas metas užsiimti kietu, šiurkščiu ir greitu seksu. Norisi, kad viskas vyktų gražiai ir lėtai. Vienas paprasčiausių būdų tai padaryti – įsitikinti, kad partneris neskuba. Pasirūpinkite, kad būtų stimuliuojamos kitos erogeninės zonos – taip jūsų kūnas bus visiškai atsipalaidavęs.

Palaikykite atviras bendravimo linijas

Kaip ir visais kitais santykių aspektais, svarbiausia nepamiršti, kad reikia palaikyti atvirą bendravimą. Nesvarbu, ar jūs pats norite išbandyti analinį seksą, ar jūsų partneris, dalytis savo slaptais norais yra visiškai normalu. Tai nebūtinai reiškia, kad privalote jas įgyvendinti, jei vienam iš jūsų tai daryti nepatogu, tačiau dažnai dalijimasis savo norais su partneriu yra puikus būdas paįvairinti situaciją.

Pasikalbėkite prieš seksą, jo metu ir po jo. Galbūt pabandykite nešvankiai pasikalbėti prieš pat seksą, kad pamatytumėte, kaip tai jaudina jūsų partnerį. Kita vertus, nebijokite sulėtinti tempą. Jei jums nepatogu, būtinai tai išsakykite partneriui, kad abu galėtumėte patirti malonią patirtį, kurią su malonumu prisiminsite.

Dabar esate pasiruošę kažkam naujam

Ar visus šiuos dalykus išbraukėte iš savo darbų sąrašo? Gerai! Dabar užsidekite žvakes, įsipilkite vyno ir pradėkite preliudiją. Metas išbandyti kažką naujo! Negarantuojame, kad jums tai patiks, bet pabandyti tikrai verta.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
  Skaityti
  Sutinku