🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Ar galima pastoti mylintis per mėnesines?

Ar galima pastoti mylintis per mėnesines?

Per mėnesines mylėtis ar ne yra kiekvienos moters ir poros pasirinkimas. Tačiau kai kurioms moterims šiuo ciklo etapu padidėja noras mylėtis, o dauguma ju teigia, kad seksas menstruacijų metu yra malonesnis, o orgazmas stipresnis nei įprastai. Iškyla klausimas: Reikėtų saugotis ar ne?” Juk atrodo per mėnesines pastoti turėtų būti neįmanoma, kadangi apvaisinimas galimas tik ovuliacijos metu.  Atsakykime į šį klausimą visiems laikams.

Ar moteris vaisinga menstruacijų metu?

Tai labai mažai tikėtina, bet yra nedidelė tikimybė, kad moteris gali būti vaisinga menstruacijų metu. Tačiau tai gana retas atvejis. Ciklo pradžioje moterys paprastai nėra vaisingos, bet spermatozoidai moters reprodukcinėje sistemoje išgyvena iki penkių dienų. Tai reiškia, kad nedidelė dalis moterų turi galimybę pastoti užsiimant nesaugiais lytiniais santykiais per menstruacijas. Viskas priklauso nuo mėnesinių ciklo trukmės ir kraujavimo mėnesinių  metu. Pavyzdžiui, sakykime jūsų mėnesinių ciklas yra trumpesnis nei 28 dienos. Pasibaigus šešias dienas trukusioms mėnesinėms turite lytinių santykių, o po to ovuliuojate, tada yra tikimybė, kad dalis spermatozoidų išlieka ir galite pastoti. Nors iš tikrųjų pastoti yra maža tikimybė, tačiau tai įmanoma, ypač jei nežinosite savo nevaisingų dienų.

Ar įmanoma patirti ovuliaciją mėnesinių metu?

Mėnesinių metu ovuliuoti negalite. Tačiau kai kurioms moterims prieš menopauzę gali pasireikšti nenuspėjami ovuliacijos ciklai, todėl menstruacijos tampa nereguliarios, o ovuliaciją sunku numatyti. Jei bandote planuoti nėštumą, geriausias laikas pastoti yra ovuliacijos diena ir 24 valandas prieš tai. Todėl tikimybė, kad mėnesinių laikotarpis bus vaisingas, yra labai maža. Taip pat verta žinoti, kad kai kurioms moterims ovuliacijos metu gali atsirasti dėmių – tai daug mažesnis kraujo kiekis, kuris paprastai būna lengvesnis nei kraujavimas per mėnesines. Jei pastebite tokias dėmes, yra tikimybė, kad galite būti vaisinga.

Kokia tikimybė pastoti mėnesinių metu?

Labai mažai tikėtina, kad pastosite prieš pat mėnesines. Tačiau visos moterys yra unikalios ir jų ciklai nėra vienodi, tad ir vaisingumo pikas skiriasi. Tai reiškia, kad kai kurioms moteriškos lyties atstovėms dienos prieš menstruacijas yra vaisingos. O kai kurioms moterims yra galimybė pastoti likus 5 dienoms iki mėnesinių, jei jų ovuliacija po menstruacinio ciklo pabaigos, tačiau paprastai didžiausias vaisingumas būna prieš mėnesinių ciklo pradžią.

Neštumo testas

Neštumo testas

Net 99.6% tikslumas !

1,49  €

Ar galima pastoti menstruacijų metu naudojant kontraceptines priemones?

Deja, nė vienas kontracepcijos metodas nėra 100% veiksmingas. Taigi, jei mėnesinių metu naudojate prezervatyvą, jis nutrūksta ir esate vaisinga iškart po mėnesinių, nėštumo rizika vis tiek išlieka – nors tai labai mažai tikėtina. Jei vartojate hormoninę kontracepciją, mėnesinis kraujavimas, kurį galite patirti, ne visada yra mėnesinės, tai gali būti kontracepcijos nutraukimo kraujavimas. Kadangi kontraceptinės priemonės veikia stabdant ovuliaciją, neturėsite vaisingų dienų kaip naudojant prezervatyvus. Jei naudojate natūralius metodus, pavyzdžiui, nevaisingų dienų sekimą, tuomet žinosite savo vaisingas dienas.

seksas per mėnesines

Sekso nauda mėnesinių metu

Nors daugeliui gali atrodyti, kad lytiniai santykiai mėnesinių metu yra nemalonūs ar netvarkingi, seksas per mėnesines yra visiškai sveikas. Dėl progesterono sumažėjimo gali padidėti lytinis potraukis menstruacijų metu. Be to, orgazmas gali palengvinti menstruacijų spazmus ir paskatinti gimdą labiau susitraukti, o tai galiausiai gali reikšti ir trumpesnes menstruacijas.

Prieš seksą būtinai iššimkite tamponus ar menstruacines taureles. Jie trukdo prieiti prie makšties ir gali būti pavojingi, jei yra netinkamai naudojami arba per ilgai paliekami makštyje.

Nors gali atrodyti, kad kraujo mėnesinių metu bus daug, tačiau iš tikrųjų galite nustebti, kiek jo yra mažai. Mėnesinių skausmas yra labai asmeniškas dalykas, kuris skiriasi ir gali skirtis kiekvieno ciklo metu, tačiau įprastai moteris per visas mėnesines pagamina tik 6-8 arbatinius šaukštelius kraujo. Atsižvelgiant į tai, patariama turėti papildomą rankšluostį ir prieš seksą ir po jo nusiprausti arba seksu užsiimti duše.

Taigi, per mėnesines pastoti tikimybė išlieka, tad saugotis reikėtų nepamiršti net tuo atveju, jei yra vartojamos kontraceptinės tabletės. Taip pat lytiniai santykiai menstruacijų metu gali palengvinti skausmus ir tapti malonesniu nei įprastai.

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

    Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
    Skaityti
    Sutinku