🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Ar teko domėtis kur yra G taškas ?

kur yra g taškas

Būtų puiku, jei kažkur moters anatomijoje būtų tiesioginis mygtukas, kurį būtų galima paspausti, ir vuolia: momentinis, neįtikėtinas orgazmas. Taip populiariojoje kultūroje dažnai apibūdinamas G taškas – makštyje esantis „stebuklingas mygtukas“, kurį stimuliuojant moteris greitai pasiekiamas orgazmas.

Ekspertai sako, kad tiesa apie G tašką vienu metu yra sudėtingesnė ir mažiau sudėtinga nei per daugelį metų įgyta reputacija. Viena vertus, makštyje iš tiesų yra sritis, kurią, pasak daugelio moterų, palietus galima patirti malonų pojūtį, net orgazmą.

Kita vertus: tai nėra kažkokia paslaptinga, galbūt mitinė, anatominė struktūra. Tiesą sakant, daugelis ekspertų mano, kad tai tiesiog kita klitorio pusė.

G taškas iš tikrųjų yra tikras, bet tai nėra „taškas“.

Problema yra ta, kad daugelis žmonių vis dar nežino, kokia iš tikrųjų yra klitorio forma. Tai ne visiškai jų kaltė; tai jau seniai buvo nepakankamai ištirta sveikatos tyrimų sritis.

Jūs neturėtumėte G taško, jei ne klitoris. Tai, kas paprastai apibūdinama kaip G taškas, yra „audinys, skiriantis makšties sienelę nuo klitorio“. “Ir todėl klitoris yra kitoje jo pusėje.”

Šios srities stimuliavimas taip pat gali stimuliuoti apytiksliai 8000 nervų, kurie yra klitorio dalis. Taigi G taškas yra tiesiog vidiniai klitorio komplekso velenai. Kitaip tariant, G taško orgazmas gali būti tiesiog dažnas lietimas kitoje makšties sienelės pusėje rezultatas.

Kita teorija: vadinamasis G taškas gali būti visai ne „taškas“. Tyrimai rodo, kad tai, ką mes žinome kaip G tašką, gali būti geriau vadinama klitorio-vaginaliniu arba CUV kompleksu. „Šioje srityje klitoris, šlaplė ir priekinė makšties sienelė sąveikauja, o kai ši sritis yra stimuliuojama, kai kurioms moterims tai gali padidinti arba sustiprinti orgazmą“.

Tai kur yra G taškas?

Ši „zona“ yra priekinėje makšties sienelės pusėje (kaip ir pilvo pusėje). Norėdami jį rasti, įkiškite suteptą (geriausia lubrikantu) pirštą (arba du, bet pradėkite nuo vieno) į makštį. „Jis yra maždaug dviejų colių aukštyje, o sienos tekstūra tampa šiek tiek raukšlėta“.

Ši sritis taip pat dažnai apibūdinama kaip „kempinė“ – esmė ta, kad likusi sienos dalis jausis lygi, kol nepataikysite į šią sritį, kuri yra „tanki nervų ir plečiasi, kai padidėja seksualinis susijaudinimas“. Vėlgi, tik kitoje pusėje yra klitorio „nugarėlė“ – ta matoma dalis dažnai klaidingai laikoma visu klitoriu.

Suradę tą tekstūruotą sritį, galite ją stimuliuoti pirštais atlikdami judesį „pirmyn-atgal“. Taip pat galite nurodyti tai padaryti partneriui arba naudoti vibratorių. Šis žingsnis gali būti kiek sunkus todėl geriausia naudoti savo G taško žaislą „Jei tyrinėjate savo G tašką su partneriu, paprašykite jo lėtai tyrinėti šią sritį.

Tam tikros sekso pozos taip pat padidina tikimybę, kad stačias penis ar sekso žaislas atsitrenks į tą vietą. Jei patelė yra viršuje (taigi pora yra viena priešais kitą), labiau tikėtina, kad įsiskverbimo metu paglostysite tą vietą nei kitose seksualinėse pozicijose.

Tiesą sakant, galbūt pastebėjote šį pojūtį, net jei neieškojote G taško. Daugelis moterų „gali neatpažinti jo kaip G taško, tačiau jos pastebi, kad kai yra viršuje ir į jas įsiskverbia iš apačios, jos jaučiasi labiau susijaudinusios dėl įsiskverbimo kampo.

Kaip jaučiasi G taško orgzmas?

Kadangi G taško orgazmas yra klitorio, šlaplės ir priekinės makšties sienelės tarpusavio ryšio rezultatas, tokio tipo orgazmas gali būti sudėtingesnis nei tiesioginė klitorio stimuliacija. Dauguma moterų praneša apie G taško orgazmą kaip gilesnį, vidinį, pilnavertį ir mažiau susikoncentravusį tik į klitorio sritį.

Jis taip pat gali būti ne toks intensyvus nei klitorio orgazmas – tai daugeliui moterų yra geras dalykas. Kita vertus, kitoms moterims nepatinka stimuliuojamas jų G taškas, todėl įsitikinkite, kad bendraujate su savo partneriu, rekomenduoja.

Vis dėlto, jūs neturite to per daug galvoti. Jei norite, ieškokite G taško, G zonos. Tačiau ekspertai pataria žmonėms dėl to nestresuoti.

Jei jums smalsu ir norite ištirti G taško stimuliavimą, žiūrėkite į patirtį be spaudimo ar lūkesčių, suprasdami, kad galbūt nerasite to, ko ieškote, ir tai yra visiškai gerai.

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

    Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
    Skaityti
    Sutinku