🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

BDSM

Paieška

Kas yra BDSM?

Pririšimas, dominavimas, sadizmas ir mazochizmas (BDSM) – tai bet kokia situacija, kai žmonės savo laisva valia ir pasirinkimu sustiprina tarpusavio asmeninės galios elementus ir veikia tai savo malonumui. Tai gali būti seksualinis malonumas, bet ne visada turi būti seksualinis malonumas.

BDSM formos

BDSM apribojimas: seksualinio žaidėjo judesių apribojimo forma, pavyzdžiui, virvėmis ar antrankiais. Toks suvaržymas kai kuriems gali padidinti seksualinį malonumą ir sukelti somatosensorinius (šilumos, vėsos, spaudimo, skausmo) pojūčius įvairiose kūno vietose.

Drausminimas BDSM: Drausmė: tam tikros taisyklės ir bausmės, dėl kurių susitariama prieš prasidedant lytiniam santykiavimui, skirtos (paprastai) dominuojančiam partneriui kontroliuoti ir diktuoti savo (paprastai) nuolankaus partnerio veiksmus. Pirmiau minėta vergovė gali būti disciplinos forma ir priemonė.

BDSM Dominavimas: Dominavimas yra seksualinio partnerio dominavimo veiksmas tiek sekso metu, tiek ne. Kartais dominuojantys asmenys su savo seksualiniu partneriu sudaro susitarimus, pagal kuriuos jie diktuoja (kitiems sutikus) ne tik partnerio elgesį lovoje, bet ir už jos ribų – nuo valgymo įpročių iki miego režimo.

BDSM Paklusnumas: Paklusnumas: paklusniojo elgesys, kai jis seka dominuojančiojo veiksmais. Jie turi tiek pat įtakos sprendžiant, kas su jais vyksta, kaip ir jų dominantas, o gal net daugiau. Bendravimas tarp dominuojančiojo ir paklusniojo yra labai svarbus, nes čia nustatomos ribos, dalijamasi norais ir duodamas leidimas.

Sadizmas ir mazochizmas, arba sadomazochizmas: BDSM dalyvis patiria malonumą sukeldamas skausmą (sadizmas) arba gaudamas skausmą (mazochizmas); tai taip pat gali pasireikšti emociniu skausmu, pažeminimu. Taip, BDSM gali būti smurtinis, jei žodis “smurtinis” neturi jokių neigiamų asociacijų. Intensyviais pojūčių žaidimais vadinamame BDSM gali būti mušimas, smaugimas ar kitoks fizinis seksualinio partnerio žalojimas, tačiau visa tai vyksta abipusiu sutikimu. Sutikimas yra raktas į sveiką sadomazochizmo išraišką, kai visi partneriai supranta, kad užsiėmimas gali būti nutrauktas bet kuriuo metu, jei kuriam nors iš jų nepatinka intensyvus žaidimas.

Ar BDSM yra nenormalu?

Visose žmogaus elgesio formose: darbe, namuose, politikoje, sporte ir (seksualiniuose) santykiuose yra galios elementų. Galios elemento didinimas jūsų santykiuose nėra nenormalus. Dabartinė specialistų nuomonė (išdėstyta įvairiuose diagnostikos žinynuose, pavyzdžiui, Amerikos diagnostikos ir statistikos žinyne) yra tokia, kad abipusiu sutarimu BDSM tarp sąmoningų ir gerai prisitaikiusių suaugusiųjų yra normalus ir nekenksmingas (seksualinis) elgesys.

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
Skaityti
Sutinku