NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 €

Kaip išsirinkti prezervatyvus ?

Kaip išsirinkti prezervatyvus scaled

Prezervatyvų nauda ir reikalingumas jau niekam nėra naujiena: galimybė mėgautis saugiu seksu, apsisaugoti, nuo lytiniu keliu printančių ligų – pagrindinis jų privalumas. Be to, tai viena populiariausių apsisaugojimo priemonių dėl jų itin paprasto naudojimo ir, palyginus, mažos kainos.  

Manee, kad naudojant prezervatyvus dingsta malonumas? Atvirkščiai, pasirinkę aukštos kokybės prezervatyvus, atitinkančius Jūsų poreikius, Jūs ir Jūsų partnerė gali pajusti dar didesnį malonumą, nei be jų.

Kaip tinkamai užmauti prezervatyvą ir į ką atkreipti dėmesį?  

Bene svarbiausia dalis – tinkamas užsimovimas. Jis turėtų būti maksimaliai išvyniotas, pakankamai įtemptas ir nekabėti. Jei apsidengs per maža penio dalis, prezervatyvas apsaugos nepakankamai, o jei bus per daug laisvas – nejusite malonumo nei jūs, nei partnerė. Gali būti, kad net pilnai išvyniotas prezervatyvas neuždengia viso penio. Tai nėra kritinė problema, tačiau kitą kartą vertėtų rinktis didesnio dydžio prezervatyvą.

Kaip išsirinkti prezervatyvų dydį? 

Norėdami pasirinkti tinkamus prezervatyvus, atkreipkite dėmesį į nurodytą dydį prekės aprašyme. Varpos ilgį ir apimtį reikia matuoti esant pilnai erekcijai.

Kaip išsirinkti prezervatyvų rūšį? 

Lateksiniai prezervatyvai yra vieni populiariausių, dėl jų kokybės, glotnumo, sumažinamos trinties ir mažesnės galimybės plyšti. Tačiau, jei Jūsų odą jie dirgina, ji parausta ar tampa jautresnė, rinkitės prezervatyvus su mažiau latekso ar be jo. Neretai padėti gali lubrikantai. Dažniausiai prezervatyvai jais būna jau sutepti, bet jei Jūsų pasirinktas nėra, lubrikantą įsigykite papildomai.

Svarbu paminėti, kad rinktis prezervatyvus reikia ir pagal tai, kokiai sekso rūšiai jis bus naudojamas. Vaginaliniam seksui tinka visų tipų prezervatyvai, o štai analiniam vertėtų rinktis stipresnius, storesnius prezervatyvus, dėl analinio metu patiriamos didesnės trinties bei spaudimo.

Prezervatyvai internetu – patogiausia vieta juos įsigyti internete, o dažnai jų kaina būna geresnė nei įprastose parduotuvėse. Išsirinkti galite iš itin didelės pasiūlos: storesni, plonesni, gumbuoti, be latekso, su įvairiausiais kvapais ir skoniais. Išbandykite keletą rūšių, kol atrasite savo mėgstamiausius.

Mėgaukitės sekso malonumais, išpildykite visus savo norus. Net ir slapčiausius.

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *