🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Kaip išsirinkti vibratorį?

kaip išsirinkti vibratorį scaled

Vibratorius – tai tas žaislas, kurio nori kone kiekviena, tačiau vis ieško tarsi tinkamo laiko save pamaloninti ir įsigyti vibratorių. Tačiau jeigu jau tikrai apsisprendėte, kad norite į savo gyvenimą įpinti ir šio daikto teikiamus malonumus, mes pateikiame kelis patarimus, kurie gali palengvinti pirmojo vibratoriaus paieškas.

Nesigėdykite klausti!

Taip, gali atrodyti nejauku ir gėda, tačiau juk nesigėdijame pas odontologą pasiteirauti apie dantis, o pas kirpėją apie plaukus, tiesa? Tad čia pritaikykite tą pačią taisyklę. Jeigu abejojate dėl pasirinkimo, jeigu kyla klausimų, paprasčiausiai klauskite tų, kurie žino geriau.

Pasidomėkite medžiagomis!

Labiausiai rekomenduojama įsigyti vibratorių, kuris būtų pagamintas iš silikono. Tokia medžiaga yra saugiausia organizmui, o kartu ir teikia maloniausius pojūčius. Tai tikrai nėra griežta taisyklė, jog kitokių rinktis negalima, tačiau į medžiagas atkreipti dėmesį tikrai reikėtų. Pavyzdžiui, sekso žaislai, pagaminti iš gumos, nėra tinkamiausias pasirinkimas, net jeigu kaina ir vilioja. Gumai tapus lipnia, ji labia greitai privilioja nešvarumus, o vibratorius turėtų būti tas daiktas, kurio higiena – nepriekaištinga.

Kokio dydžio, kokios formos, kam skirtas?

Svarbu suvokti, kad tai, jog vibratorius yra didesnis, tikrai nereiškia, jog jis yra galingesnis. Galite įsigyti visiškai mažą vibratorių, bet sukeliami pojūčiai bus lygiai tokie patys stiprūs ar net stipresni!

Renkantis formą verta nuspręsti, kokiai sričiai norėtumėte skirti savo pirmąjį vibratorių. Pavyzdžiui, skiriasi vibratorių, tinkamų klitorio stimuliacijai, ir vibratorių, skirtų G taško stimuliacijai forma. Taip pat skiriasi ir vibratorių, skirtų poroms, forma. Atkreipkite į tai dėmesį! Tačiau kartais forma yra tik forma, tad galite pasirinkti tai, kas jums labiausiai patinka.

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

    Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
    Skaityti
    Sutinku