🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Kaip pagerinti seksualinį gyvenimą?

Kaip pagerinti seksualinį gyvenimą?

Seksas. Žodis gali sukelti daug emocijų. Nuo meilės, susijaudinimo ir švelnumo iki ilgesio, nerimo ir nusivylimo – reakcijos yra tokios pat įvairios, kaip ir pati seksualinė patirtis. Jūsų seksualinė gerovė eina koja kojon su jūsų bendra psichine, fizine ir emocine sveikata,kad ir su kokiomis problemomis susidūrėte, yra daug dalykų, kuriuos galite padaryti, kad seksualinis gyvenimas sugrįžtų į vėžes ir mėgautumėtes įvairesniu seksu.

1. Pokalbis su savo partneriu

Daugeliui porų sunku kalbėti apie seksą net ir geriausiomis aplinkybėmis. Iškilus seksualinėms problemoms, įskaudinimo, gėdos, kaltės ir pasipiktinimo jausmai gali visiškai sustabdyti pokalbį. Kadangi geras bendravimas yra kertinis sveikų santykių aspektas, dialogo užmezgimas yra pirmas žingsnis ne tik į geresnį seksualinį gyvenimą, bet ir į glaudesnį emocinį ryšį. Štai keletas patarimų, kaip išspręsti šią jautrią temą.

Raskite tinkamą laiką pasikalbėti. Seksualiniai pokalbiai būna dviejų tipų: miegamajame ir kitur. Visiškai tikslinga pasakyti savo partneriui, kas mylintis jaučiasi gerai, tačiau geriausia palaukti, kol atsidursite neutralesnėje aplinkoje, kad aptartumėte didesnius klausimus, pavyzdžiui, nesuderinamą seksualinį potraukį ar orgazmo problemas.

Venkite kritikuoti. Pradėkite nuo teigiamių dalykų, pvz., „Man labai patinka, kai lieti mano plaukus“, o ne sutelkite dėmesį į neigiamus dalykus. Seksualinę problemą vertinkite kaip problemą, kurią reikia išspręsti kartu, o ne kaip kaltinimus.

Būkite atviri. Galite manyti, kad ginate savo partnerio jausmus vaidindami orgazmą. Kad ir kaip būtų sudėtinga kalbėti apie bet kokias seksualines problemas, sunkumų lygis iškyla, kai problema yra palaidota ilgus metus tarp melo, įskaudinimų ir apmaudo.

2. Išlaisvink save

Yra daug geros savipagalbos medžiagos, skirtos bet kokio tipo seksualinėms problemoms spręsti. Naršykite internete arba knygyne, išsirinkite kelis jums tinkamus šaltinius ir naudokite juos, kad padėtumėte jums ir jūsų partneriui geriau informuoti apie problemą. Jei kalbėti tiesiogiai per sunku, jūs ir jūsų partneris galite pabrėžti jums ypač patinkančias ištraukas ir parodyti jas vienas kitam.

3. Praktikuokite prisilietimą.

Prisilietimų fokusavimo technikos, kurias naudoja sekso terapeutai, gali padėti atkurti fizinį intymumą nejaučiant spaudimo. Daugelyje savipagalbos knygų ir mokomųjų vaizdo įrašų siūlomi šių pratimų variantai. Taip pat galite paprašyti savo partnerio paliesti jus taip, kaip jis norėtų, kad jus liestų. Taip geriau suprasite, kokį spaudimą, nuo švelnaus iki tvirto, turėtumėte naudoti.

4. Išbandykite skirtingas pozas

Įvairių seksualinių pozų įtraukimas į seksualinį gyvenimą ne tik suteikia susidomėjimą mylėtis, bet ir gali padėti įveikti problemas. Pavyzdžiui, sustiprėjusi G taško stimuliacija, atsirandanti vyrui įėjus į savo partnerę iš nugaros, gali padėti moteriai pasiekti orgazmą.

5. Atlikite Kėgelio pratimus

Tiek vyrai, tiek moterys gali pagerinti savo seksualinį pasirengimą mankštindami dubens dugno raumenis. Norėdami atlikti šiuos pratimus, įtempkite raumenis, kuriuos naudotumėte, jei mėgintumėte sustabdyti šlapimą viduryje. Palaikykite susitraukimą dvi ar tris sekundes, tada atleiskite. Pakartokite 10 kartų. Pabandykite padaryti penkis pakartojimus per dieną. Šiuos pratimus galima atlikti bet kur – vairuojant, sėdint prie stalo ar stovint kasos eilėje. Namuose moterys gali naudoti makšties svarmenis, kad padidintų raumenų pasipriešinimą.

6. Užsirašykite savo fantazijas

Šis pratimas gali padėti jums ištirti galimas veiklas, kurios, jūsų manymu, gali būti jums ar jūsų partneriui įdomu. Pabandykite pagalvoti apie patirtį ar filmą, kuris jus sujaudino, tada pasidalykite savo prisiminimais su savo partneriu. Tai ypač naudinga žmonėms, kurie turi mažai seksualinių fantazijų.

Išbande šias techikas tikrai į savo seksualinį gyvenimą įnešite daugiau spalvų. Jie paprasti ir nereikalaujantys daug pastangų, juos gali išbandyti kiekvienas. Šiek tiek darbo ir jūsų seksualinis gyvenimas nusidažys įvairesnėmis spalvomis!

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

    Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
    Skaityti
    Sutinku