NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 €

Kas yra Feromonai sekse ?

kas yra feromonai scaled

Feromonai junginiai

Feromonai – tai jūsų organizmo išskiriami natūralūs cheminiai junginiai. Šie junginiai aplinkiniams sukelia impulsą matyti jus kaip patrauklius, seksualius ir vaisingus žmones. Šie junginiai gaminami organizme visiškai natūraliu būdu, tačiau šiandien galima įsigyti ir produktų, kurie yra pripildyti feromonų. Tokie produktai dar labiau padeda pritraukti į akį kritusio žmogaus dėmesį.

Yra teigiama, kad būtent kvapas atlieka itin svarbų vaidmenį patraukiant kito žmogaus dėmesį. Kaip viskas veikia? Mes kartu su prakaitu išskiriame tam tikrus aromatingus junginius, kurie skleidžia savo kvapą ir taip aplinkiniams perduoda žinutę apie jūsų seksualumą. Moksliškai šie išskirti aromatingi junginiai ir yra vadinami feromonais.

Kai mokslininkai atrado feromonus ir jų nauda, buvo pradėta gana plati kvepalų su feromonais gamyba. Tuo metu tai sukėlė visišką kvepalų pramonės revoliuciją! Negana to, kad prieš daugybę metų šis atradimas buvo toks ypatingas, kūrėjai ir toliau dirbo su feromonų integravimu į kvepalus ir kitas priemones, tad šiandien turite itin platų pasirinkimą gaminių, kurie būtų praturtinti šių nuostabių aromatingų junginių.

Kur pirkti feromonus?

Įsigijus produkto su feromonais jums gali pasirodyti, kad buvote apgauti, nes nieko neužuodžiate. Iš dalies jūs būsite teisūs, nes iš tiesų jūsų nosis neatpažins jokio ypatingo ir taip išliaupsinto kvapo. Tačiau šį kvapą atpažįsta už instinktus atsakinga smegenų dalis. Tačiau galite specialiai įsigyti ir kažkokiu kvapu pripildytų purškiklių su feromonais – taip ir kvepėsite, ir trauksite prie savęs partnerius ar partneres. Feromonai ant odos išsilaiko apie šešias valandas. Kvepintis rekomenduojama taip pat, kaip ir kvepalais – vietas, kuriose kraujagyslės yra arčiausiai odos (riešai, kaklas, vidiniai alkūnių linkiai, kelių linkiai).

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, jog su feromonais nerekomenduojama naudoti antiperspirantų, kadangi gali susimaišyti skirtingi kvapai ir sukelti visai nepageidaujamą poveikį.

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *