🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Kas yra lubrikantas ir kaip pasirinkti?

Kaip naudoti lubrikantą?

Lubrikantas yra nuostabus dalykas. Tačiau yra tiek daug lubrikanto rūšių, kad jų pasirinkimas gali būti ilgas ir varginantis procesas. Apsispręsti tarp vandens pagrindo lubrikanto, silikono pagrindo ar aliejinio lubrikanto gali atrodyti labai varginantis, tačiau suradę sau tinkamą, seksas arba masturbacija gali tapti daug malonesne veikla.

Lubrikanto tikslas yra sumažinti trintį, tačiau kiek laiko tai truks ir kaip kiekvienas žmogus reaguos, skirsis. Makštys yra skirtingos, o kai kurios yra jautrios įvairioms sudedamosioms dalims arba gamina mažiau natūralaus tepimo.

Pirkdami vandens pagrindo lubrikantą, silikono pagrindo lubrikantą ar aliejinį lubrikantą, turėtumėte pagalvoti, kaip ketinate juos naudoti. Pavyzdžiui, ar Jums reikia lubrikanto, kuris būtų suderinamas su silikoniniais sekso žaislais? Ar ketinate naudoti prezervatyvą? Svarbu įsigyti tokį, kuris atitiktų jūsų poreikius. Bet kaip rinktis? Štai keletas dalykų, kuriuos reikia žinoti apie įvairių tipų lubrikantus

Pavyzdžiui tai bus klasikinis, vaginalinis seksas

Žinoma,  makštis jau gamina skaidrų skystį, kuris veikia kaip natūralus tepalas, tačiau yra keletas dalykų, kurie turi įtakos tam, kiek makšties skysčio kūnas gamina, įskaitant estrogenų kiekį, vaistus ar tam tikras sveikatos būkles, tokias kaip diabetas. Kad būtų aišku, visiškai normalu nuspręsti naudoti lubrikantą, net jei natūraliai gaminate daug makšties lubrikanto. Makštis nori to, ko nori! Tačiau jei makštis yra sausesnė, ypač gera mintis naudoti lubrikantą, kai dalyvaujate seksualinėje veikloje, kuri apima trintį, pvz., naudojant sekso žaislus (netgi išoriškai pvz: stimuliatoriai) arba atliekant bet kokį makšties seksą. Pakankamas kiekis lubrikanto taip pat padės išvengti nemalonių traumų dėl išsausėjusios makšties.

Audinių trauma taip pat kelia susirūpinimą, kai kalbama apie bet kokią seksualinę veiklą, susijusią su išange. Iš tikrųjų čia dar didesnis rūpestis, nes, skirtingai nei makštyje, išangė negamina jokio natūralaus lubrikanto. Prieš pasinerdami į bet kokią analinę veiklą, įsitikinkite, kad turite tinkamą lubrikantą.

Štai ką turėtumėte žinoti 3 lubrikantų tipus

Vandens pagrindo lubrikantas

Kaip sako pavadinimas, jų sudėtyje yra vandens. Tokį lubrikantą paprastai nesunku rasti vaistinėje ar mūsų el. parduotuvėje. Vandens pagrindu pagaminti lubrikantai yra ploni ir slidūs, todėl juos tikrai lengva nuplauti, kai linksmybės baigiasi. Tai taip pat reiškia, kad jie yra linkę greitai išdžiūti ir gali tekti tepti daugiau, o tai kai kuriems žmonėms nepatinka. Tačiau apskritai tai yra geras universalus pasirinkimas, nes, skirtingai nei aliejiniai lubrikantai, jie nepažeidžia latekso, pvz: prezervatyvų. Taip pat vandens pagrindo lubrikantus puikiai galima naudoti su silikoniniais žaislais.

Svarbu žinoti, kad kai kuriuose vandens pagrindu pagamintuose tepaluose yra glicerino, kuris gali pakeisti jūsų makšties pH ir sukelti grybelių perteklių. „Grybelis mėgsta tamsią, šiltą aplinką, o makštis yra tobula vieta grybelių infekcijoms. Jei tikrai esate linkę į mieliagrybių infekcijas, arba jei nesate, bet nenorite net iš toli padidinti savo rizikos, galite vengti vandens pagrindo tepalų su glicerinu. Jei anksčiau naudojote tokio tipo lubrikantus be problemų arba toks lubrikantas jums apskritai yra geriausias, pirmyn. Be to, norime pabrėžti, kad mūsų siūlomi Durex vandens pagrindo lubrikantai savo sudėtyje neturi glicerino ir yra visiškai saugūs.

Kai kuriuose vandens pagrindu pagamintuose lubrikantuose taip pat yra skonių, kvapiųjų medžiagų ar šildančių ingredientų, dėl kurių jūsų patirtis gali būti dar malonesnė!

Silikono pagrindo lubrikantas

Tokie lubrikantai yra daug tirštesnės konsistencijos, yra slidesni ir ilgiau išsilaiko nei vandens pagrindo lubrikantai. Jie tinka moterims, kurios išties labai išsausėja ir sunkiai pavyksta kažką “įkišti” į save. Kadangi silikoniniai lubrikantai neišdžiūsta taip greitai, kaip vandens pagrindo lubrikantai, jie taip pat yra geras pasirinkimas analiniam seksui, kai nėra natūralaus tepimo, kuris jums būtų naudingas. 

 • Labiau išsausėjusioms moterims
 • Analiniam seksui

Nenaudokite silikono pagrindo lubrikanto su sekso žaislais, kadangi silikoniniai lubrikantai suardys sekso žaislus. Vietoj to rinkitės vandens pagrindo lubrikantą su silikoniniu sekso žaislu arba aliejaus pagrindu, jei žaislui nereikia naudoti jokio prezervatyvo.

Aliejaus pagrindu lubrikantai

Didžiausias aliejaus pagrindo lubrikanto naudojimo trūkumas yra tas, kad jis ardo ir sugadina lateksinius prezervatyvus. (Puikiai tinka naudoti su nitrilo ir poliuretano prezervatyvais.) Jei naudojate latekso pagrindu pagamintus prezervatyvus, skirtus gimstamumo kontrolei arba siekiant užkirsti kelią ŽIV perdavimui, tuomet naudokite vandens arba silikono pagrindo lubrikantą. Bet jei aliejaus pagrindu pagamintas lubrikantas yra tinkamas jūsų seksualiniam gyvenimui, turite daugybę galimybių. Rinkoje yra įvairių aliejaus pagrindu pagamintų lubrikantų, tačiau galite rinktis ir paprastesnius variantus, pavyzdžiui, tam tikrus augalinius aliejus. Beje kai kurie žmonės tiesiog naudoja kokosų aliejų

Kaip pasirinkti ir naudoti lubrikantą

Kaip minėjome, kiekvieno žmogaus poreikiai yra skirtingi. Jei turite jautrią odą ir nerimaujate, kad tam tikras lubrikantas gali dirginti, pirmiausia galite jį išbandyti. Kad būtumėte kuo saugesni, pirmiausia išbandykite lubrikantą ant riešo arba alkūnės. Tačiau net jei testas pavyksta gerai, jūsų lytiniai organai gali būti jautresni dėl odos ir gleivinių skirtumų šioje srityje, todėl po to galite pabandyti užtepti lubrikantą ant vulvos ir aplink ją, kad pamatytumėte, kaip reaguojate. Galiausiai galite išbandyti produktą savo makštyje, kad pamatytumėte, ar nepajutote jautrumo. 

Vandens pagrindo lubrikantai gali sulėtinti spermatozoidų judrumą, o tai svarbu žinoti, jei bandote pastoti.

Galiausiai gali tekti eksperimentuoti bandant skirtingus tepalus skirtingais kiekiais, kad pamatytumėte, kas jums atrodo geriausia. Tačiau suradę jums patinkantį lubrikantą, seksas gali būti dar patogesnis ir karštesnis visiems dalyvaujantiems.

Beje, kaip rodo mūsų el. parduotuvės statistika, žmonės yra labiau linkę naudoti vandens pagrindo lubrikantus, o ar tai bus paprastas lubrikantas, šildantis, ar su skoniais, tai jau kiekvieno žmogaus pasirinkimas.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
  Skaityti
  Sutinku