NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD

Kas yra sekstingas ?

kas yra sekstingas scaled

Galbūt sekstingas jums nėra girdėtas, tačiau jei bent kartą žinutėmis flirtavote, intymiai susirašinėjote ar netgi su partneriu keitėtės erotinėmis nuotraukomis, jūs jau esate pažengęs/usi sekstingo srityje. Tai yra malonus, jaudinantis ir intymų gyvenimą praturtinantis užsiėmimas, tačiau juo užsiimant labai svarbu žinoti kelias pagrindines taisykles, kurios užtikrins malonias ir saugias patirtis.

Sekstingas privalumai ir trūkumai

          Trumpai tariant, sekstingas yra tam tikra sekso forma, kuomet susirašinėjama apie seksą, dalijamasi fantazijomis arba imituojamas seksas išsamiai aprašant ką norėtumėte nuveikti su savo partneriu/e. Yra daugybė priežasčių dėl kurių žmonės užsiima sekstingu. Vienos dažniausių – santykiai per atstumą, nesuderinami tvarkaraščiai arba noras įkaitinti atmosferą prieš susitikimą ir tikrą seksą. Netgi jeigu reguliariai matote savo partnerį/ę, tai gali būti puikus būdas ištęsti ir sustiprinti preliudiją. Sekstingas leidžia saugiai išbandyti įvairias fantazijas ir seksualinius norus, kurių galbūt realybėje net nenorėtumėte išbandyti. Tokio pobūdžio bendravimas taip pat suteikia galimybę partneriams išlaikyti artimą ryšį bei intymumą. Prie minėtų privalumą taip pat galima priskirti ir padidėjusią savigarbą bei seksualinį pasitikėjimą – juk sunku paneigti, kad gebėjimas partnerį sujaudinti per atstumą paglosto ir mūsų savimeilę.

          Sekstinge kaip ir visur galioja ta pati taisyklė – jeigu veikla jums ir jūsų partneriui yra maloni bei priimtina ir niekam nekenkia, tuomet pirmyn! Norint užsiimti sekstingu svarbiausia įsitikinti, kad partneriui tokia veikla irgi yra priimtina. Visgi žmonės gali turėti daugybę priežasčių dėl kurių gali nemėgti sekstingo. Vienos dažniausių iš jų yra nepasitikėjimas savimi ir savo kalbos bei fantazijos galimybėmis, bijojimas apsikvailinti ar nuvilti savo partnerį. 

          Kita vertus, užsiimant sekstingu vertinga žinoti ir pagrindines taisykles, kurių nesilaikant galite patirti ne malonumų. Siuntinėdami erotines žinutes turite visiškai pasitikėti savo partneriu ir įsitikinti, kad intymus bendravimas liks tik tarp jūsų. Konfidencialumo svarba tampa dar didesnė, jeigu keičiatės ne tik žinutėmis, bet ir erotinėmis nuotraukomis. Jeigu tokiu būdu bendraujate su nepažįstamuoju, niekada negalite žinoti kito žmogaus kėslų ir būti užtikrinti, kad jūsų nuotraukos neatsidurs internete. Todėl sekstingu rekomenduojama užsiimti tik su gerai pažįstamu ir jūsų pasitikėjimą įgijusiu asmeniu. Tačiau net ir tada rekomenduojame įsitikinti, kad sekstingo partneris nekaupia jūsų erotinių nuotraukų. Įsitikinkite, kad savo erotines nuotraukas taip pat laikote saugiai. Geriausia jas iškart ištrinti arba laikyti specialioje laikmenoje. Juk turbūt nenorėtumėte, kad rodant artimiesiems savo atostogų akimirkas netyčia iššoktų ir jūsų erotinė nuotrauka?

Kaip užsiimti sekstingu?

           Visi mes norime būti žavingi ir patrauklūs savo partneriui. Sekstingas yra vienas iš būdų kaip galime sustiprinti šį patrauklumą. Tačiau užsiimant kuo nors nauju dažnai susiduriame su nepasitikėjimu, nežinojimu ir baime. Tačiau jums reikėtų žinoti, kad sekstingas nėra toks sudėtingas kaip gali pasirodyti iš pradžių. Svarbiausia, kad prieš pradėdami intymų pokalbį įsitikintumėte, kad partneris nėra užsiėmęs ir turi jums laiko. Na, o jeigu nesulaukiate greito atsakymo, turėkite kantrybės – galbūt tuo metu jūsų partneris yra svarbiame susirinkime ar susitikime su šeimos nariais. 

              Daugeliui kyla klausimų ką reikėtų rašyti ir kokią kalbą vartoti. Iš tiesų tai yra labai individualus pasirinkimas ir priklauso nuo jūsų pomėgių. Vienus gali smarkiai užvesti nepadorios kalbos ir atviri tekstai, kitiems patinka subtilesnė, fantaziją kurstanti kalba. Tikrai nereikia bandyti savęs perlipti. Jeigu jums yra nepatogu rašyti koks kietas jūsų penis ar kaip sudrėko jūsų kelnaitės, tai taip ir nerašykite. Užsiimant sekstingu taip pat svarbu niekur neskubėti. Čia kaip ir sekse – kuo ilgesnė preliudija, tuo daugiau malonumo. Taigi, geriausia pradėti nuo tokių bendrų frazių kaip: „Labai pasiilgau tavo švelnių lūpų“, „Norėčiau, kad stipriai mane apglėbtum“, „Svajoju apie tavo švelnią odą“ ir pan. Jeigu neseniai praleidote puikų vakarą, sekstingą galite pradėti ir nuo prisiminimų. Užteks pasidalinti keliomis detalėmis iš praėjusios nakties ir net nepastebėsite kaip imsite kurti kito vakaro planus. Sekstinge taip pat labai tinka pasidalinti mintimis ką mėgstate kai jūsų partneris jums daro. Tiesą sakant, dažniau esame linkę skųstis ir koncentruotis į tai, ko partneris mums nepadarė ar nesuteikė, tačiau intymus susirašinėjimas gali tapti puikia platforma išreikšti susižavėjimą savo partneriu ir taip pastiprinti jo pasitikėjimą. Visgi būkite nuoširdūs – kai žmogui pasakome, kad mums kažkas patinka, jis neretai stengiasi tą veiksmą kuo dažniau kartoti ir taip mus pamaloninti. Tad būkite tikri, kad sakote tiesą.

Populiariausios sekstingo frazės

Kaip ir minėjome, norint užsiimti sekstingu, gali pritrūkti idėjų ką rašyti savo partneriui. Pateikiame keletą populiariausių ir dažniausių frazių, kurios padės jums pralaužti ledus.

 • „Aš tavęs noriu“
 • „Man labai patinka, kai tu man….“. Įrašykite jums tinkantį variantą. Pavyzdžiui, „kai tu man glostai nugarą“, „kai kandžioji užpakaliuką“, „kai suimi mane už plaukų“, „kai tvirtai suimi mano penį“ ir pan.
 • „Vis galvoju kaip norėčiau….“. Taip pat pasirinkite jums labiausiai tinkantį variantą, ką norėtumėte padaryti savo partneriui, nuveikti su juo. Tai gali būti: „kaip norėčiau tave pamylėti“, „norėčiau palaižyti tavo spenelius“, „norėčiau krimstelti tau į lūpą“, „norėčiau tave surišti“ ir pan.
 • „Tu mane užvedi“
 • „Guliu lovoje ir galvoju apie tave“
 • „Man patinka kaip tu žiūri į mane, kai….“. Čia taip pat tinka įvairūs jūsų seksualines patirtis atspindintys apibūdinimai. Pavyzdžiui,  „kai darau tau oralinį“, „nusirengiu prieš tave“, „kai patiriu orgazmą“, „kai baigiu ant tavęs“ ir pan.
 • „Noriu pamatyti kaip tu dabar atrodai.“

Tai tik keletas frazių, kurios turėtų jus užvesti ant kelio. Neabejojame, kad šių frazių užteko sužadinti jūsų fantazijai. Galbūt jau rašote seksualią žinutę savo partneriui? O gal rengiatės gražiausius apatinius, kad galėtumėte padaryti erotinę nuotrauką? Kad ir ką darote, linkime jums žaismingo ir intymų gyvenimą praturtinančio sekstingo!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
  Skaityti
  Sutinku