🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Kodėl vyras negali patirti orgazmo?

Kodėl vyras negali patirti orgazmo?

Poros būdamos santykiuose susiduria su įvairiomis problemomis. Nesutarimai, buities klausimai, aistros trūkumas arba problemos seksualiniame gyvenime. Viena iš seksualinio gyvenimo problemų vyro negalėjimas patirti orgazmą sekso metu. Vyrui gali kilti sunkumų baigiant lytinį aktą dėl įvairių priežasčių, įskaitant fizinį, psichologinį ir emocinį pobūdį. Šis reiškinys vadinamas erekcijos disfunkcija , arba paprasčiau – impotencija. Šiame tekste aptarsime pagrindines problemas dėl ko vyras negali patirti orgazmo sekso metu.

Fizinės sveikatos problemos

Tam, kad būtų užtikrinta normali erekcija ir orgazmas, reikia tinkamo kraujo tiekimo į lytinius organus, tinkamos nervų sistemos funkcionavimo ir normalios hormonų veiklos. Tokios būklės kaip širdies ir kraujagyslių ligos, cukrinis diabetas, neurologiniai sutrikimai arba hormoninės disfunkcijos gali trukdyti orgazmo pasiekimui. Pirmiausia ieškant problemos šaknų vyrui reikėtų nuodugniai išsitirti savo sveikatą, galbūt tai bus negalėjimo baigti sekso metu priežastis.

Psichologinės priežastys

Stresas, nerimas, depresija, nesaugumas ar kiti psichologiniai veiksniai gali turėti didelę įtaką vyrų gebėjimui susikoncentruoti ir pasinerti į lytinį aktą. Norint patirt orgazmą svarbu susikoncentruoti į seksą, o kai galvoje sukasi darbas, buities klausimai ar psichologinės problemos susikoncentruoti sunku. Tam gali padėti atviras pokalbis, o jei problemos yra depresija arba nerimas patartina kreiptis į psichologus ir psichiatrus, kurie galės tinkamai nustatyti sveikatos problemas ir paskirti gydymą.

Santykiai ir emocinė būklė

Nuolatiniai pykčiai, partnerio kritika ir nepasitikėjimas juo taip pat gali turėti įtakos jo orgazmui. Kai partneris jaučiasi stresą būdamas prie savo antros pusės jis negali tinkamai atsipalaiduoti. Atsipalaidavimas ir saugumas itin svarbus norint mėgautis seksu ir ejakuliuoti. Nors gali pasirodyti, kad pykčiai nėra negalėjimo ejakuliuoti priežastis, tačiau tai svarbus orgazmo aspektas. Prieš užsiimant seksu su ilgalaikiu partneriu patariama išspręsti visus tarpusavio nesutarimus, o vėliau mėgautis susitaikymo seksu. Abu partneriai jausis daug geriau, o seksas bus kokybiškesnis ir daug aistringesnis.

Per didelis alkoholio vartojimas ar narkotikai

Alkoholis ir narkotikai gali ne tik sutrikdyti nervų sistemos veiklą, paveikti kraujotaką, bet ir pakenkti seksualiniam gyvenimui. Nors pavartojus svaigiųjų medžiagų seksu užsiimti nerekomenduojama dėl saugumo, tačiau juo užsiemant nėra garantijos, kad partneris tikrai baigs. Vyras apskritai gali nepatirti erekcijos, taip pat jo baigimo laikas gali būti dvigubai ilgesnis arba patirti orgazmo jam visai nepavyks. Rekomenduojama mylėtis esant blaivioje būsenoje. Taip pat jei partneris dažnai piktnaudžiauja alkoholiu, net esant blaiviam yra tikimybė, kad ejakuliuoti nepavyks, nes jo nervinė sistema ir kraujotaka jau bus paveikta.

Nuovargis ir miego trūkumas

Nepakankamas poilsis ir per didelis nuovargis gali sumažinti vyrų seksualinę energiją ir gebėjimą dalyvauti lytiniame akte. Seksas reikalauja nemažai abiejų partnerių energijos, o esant jos trūkumai gali kilti sunkumų vyrui baigiant. Geriau seksu mėgautis tinkamai pailsėjus, taip seksas bus kokybiškesnis ir bus užtikrintas vyro orgazmas.

Netinkamas gyvenimo būdas

Sėdimas gyvenimo būdas, bloga mityba, rūkymas ir kitos nepalankios gyvensenos įpročiai gali turėti neigiamą įtaką seksualinei sveikatai. Jei aukščiau išvardinti būdai netinkami ir partneris vis tiek negali ejakuliuoti reikėtų susirūpinti jo gyvenimo būdu, mityba ir žalingais įpročiais. Sureguliavus savo gyvenimo būdą tikėtina, kad ejakuliacijos problema išsispręs.

Svarbu suprasti, kad šios problemos dažnai yra gydomos ir gali būti įveiktos. Jei pastebite, kad tokios problemos pasireiškia reguliariai arba ilgai trunka, geriausia kreiptis į gydytoją. Gydytojas galės ištirti fizinės sveikatos būklę, atlikti būtinus tyrimus ir pasiūlyti tinkamą gydymą ar patarimus.

Taigi, vyro negalėjimas baigti gali būti tiek sveikatos, tiek nuovargio, emocinės būklės ir sveikatos problema. Išsprendus šias visas problemas seksualinis gyvenimas turėtų pagerėti, o orgazmas pasiekiamas daug paprasčiau.

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

    Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
    Skaityti
    Sutinku