🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Penio pompa – padės Jūsų erekcijai

penio pompa scaled

Kas yra penio pompa?

Vis matote pavadinimą “penio pompa”? Bet ar žinosite, kas tai? Jeigu trumpai, tai viena iš impotencijos gydymo priemonių. Impotencija dar vadinama erekcijos disfunkcija, kai varpa nėra pakankamai standi ir lytinį aktą atlikti tampa itin sudėtinga. Tokios būklės priežastys gali būti labia įvairios, visais atvejais rekomenduojama kreiptis į urologą ir išgirsti individual vertinimą, tačiau penio pompa yra tas daiktas, kuris padės šią problem bent laikinai paslėpti. Tikrai penio pompą naudoti galima ir nesusidariant su erekcijos disfunkcija, tačiau ji tikrai veiksminga ir susiduriantiems su šia problema.

Dažniausiai šį prietaisą sudaro cilindras (į jį telpa varpa) ir žiedas (jis būna varpos pločio). Penio pompa gali būti su akumuliatoriumi arba su rankiniu būdu valdomu vakuuminiu bloku. Jis padeda pašalinti orą iš cilindro ir tokiu būdu pasiekiama erekcija.

Kaip naudotis penio pompa?

Pirmiausia rekomenduojama nusiskusti arba visiškai nutrumpinti intymias vietas dengiančius plaukus, kadangi jie gali įstrigti cilindre ir sukelti pešimo skausmą.

Rekomenduojama naudoti lubrikantą dedant cilindrą ant varpos. Tokiu būdu procesas bus malonesnis, sukels mažiau diskomforto ar dirginimo.

Tuomet sekite instrukcijas: jums reikia iš cilindro ištraukti orą. Kadangi yra įvairios penio pompos, veikiančios pagal skirtingus mechanizmus, įjunkite savąją taip, kaip nurodyta instrukcijoje. Jums gali tekti palaukti kelias minutes, kol cilindre pasikeis slėgis, kraujas subėgs į varpą ir bus pasiekta erekcijos būsena.

Tuomet cilindrą atsargiai nuimkite ir leiskitės į nuotykių kupiną lytinį aktą.

Penio žiedas, kuris dažniausiai būna komplektuotas kartu su cilindru, reikalingas tam, kad po to, kai ištraukėte varpą iš cilindro, neprarastumėte erekcijos. Ką jums reikia padaryti? Uždėkite žiedą ant varpos, kai nuimsite cilindrą. Rekomenduojama šį žiedą naudoti iki pusvalandžio.

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
Skaityti
Sutinku