🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Penio žiedai, movos

Paieška

Penio žiedai internetu

Dauguma žmonių apie penio žiedus tikriausiai galvoja kaip apie prietaisą, kuris gali padidinti malonumą sekso metu, tačiau penio žiedai taip pat gali būti naudojami žmonėms, turintiems erekcijos sutrikimų, kartu su penio pompa, siekiant pagerinti erekciją.

Jei norite sužinoti, kaip penio žiedas ir penio pompa gali padėti pagerinti jūsų erekciją, arba norite sužinoti apie kitus erekcijos gerinimo būdus, turime jums reikalingos informacijos.

Kaip penio žiedas gali pagerinti mano erekciją?

Nors nėra įrodyta, kad penio žiedai pagerina erekciją visiems, atskirų žmonių tyrimai parodė, kad galite pastebėti realią naudą – pagrindinis penio žiedų privalumas yra tas, kad juos galima naudoti kartu su kitais erekcijos sutrikimų gydymo būdais, siekiant pagerinti poveikį.

Penio žiedas tvirtinamas prie penio pagrindo arba penio ir sėklidžių sritį. Šis spaudimas suspaudžia kraujagysles, kuriomis iš penio išteka kraujas, ir dėl to kraujas išteka lėčiau.

Viena iš erekcijos sutrikimo priežasčių gali būti ta, kad jūsų organizmas negali išlaikyti varpoje pakankamai kraujo, kad prasidėtų ar išsilaikytų erekcija. Penio žiedas ilgiau sulaiko kraują varpoje ir padidina bendrą kraujo kiekį varpoje, kad erekcija būtų stipresnė.

Kaip pasirinkti penio žiedą?

Pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis penio žiedą, yra šie:

Tai svarbu, jei esate alergiškas lateksui arba turite jautrią odą.

Geriausia, kad žiedas būtų reguliuojamas. Penio žiedai paprastai pateikiami perkant penio penio pompą ir dažnai būna įvairių dydžių: pabandykite rasti jums tinkamiausią. Kartu su pompa bus pateikta instrukcija, kaip naudoti penio žiedą, tačiau jei kyla abejonių dėl jo naudojimo, pirmiausia pasitarkite su gydytoju.

Visada rekomenduojame pasitarti su gydytoju prieš naudojant penio pompą ir žiedą, nes jie gali būti netinkami, jei sergate tam tikromis ligomis arba vartojate tam tikrus vaistus. Gydytojas taip pat įsitikins, kad nėra jokių pagrindinių simptomų priežasčių, kurias reikėtų gydyti, ir aptars kitus būdus, kaip galite pagerinti savo erekciją (tai priklausys nuo jūsų erekcijos sutrikimo priežasties ir bendros sveikatos būklės).

Penio žiedai (dar vadinami penio žiedais, įtempimo žiedais arba suspaudimo juostomis) būna kelių rūšių, tačiau yra ir panašių prietaisų, vadinamų malonumo ir sėklidžių žiedais, kurie veikia šiek tiek kitaip. Penio , penio ar sėklidžių žiedus erekcijos sutrikimams valdyti naudokite tik tuo atveju, jei tai rekomendavo gydytojas.

Ar penio movos naudojimas kelia pavojų?

Penio movos naudojimas kelia tam tikrą riziką. Gali kilti pavojus, kad pažeisite varpą, todėl turėtumėte nuimti penio žiedą, jei patirsite bet kurį iš toliau išvardytų pojūčių:

  • skausmas
  • nutirpimas arba adatų dilgčiojimo jausmas
  • neįprastas patinimas ar išgaubimas
  • penio spalvos pakitimai ar mėlynės

Gerai pritvirtintas penio mova ir įsitikinimas, kad nelaikote jo ilgiau nei 30 minučių, padės jums išvengti šių pavojų. Jei negalite nuimti penio movos bet kuriuo metu, nedelsdami kreipkitės į artimiausią skubios pagalbos skyrių.

Jei negalite nuimti penio  žiedo ilgą laiką, kyla gangrenos pavojus. Taip nutrūksta penio  aprūpinimas krauju, o penio  audiniai negauna pakankamai deguonies ir žūsta.

Ką dar galėčiau išbandyti, kad erekcija būtų geresnė?

Nepamirškite, kad yra ir kitų būdų, galinčių padėti išspręsti erekcijos sutrikimus, įskaitant:Gyvenimo būdo pokyčiai ir fiziniai pratimai – yra įrodymų, kad metimas rūkyti ir alkoholio vartojimo sumažinimas gali pagerinti erekcijos sutrikimus, taip pat svorio metimas, jei turite antsvorio. Taip pat gali padėti reguliarūs vidutinio sunkumo fiziniai pratimai.

Kai kurių vaistų vartojimas – kai kurie vaistai gali sukelti erekcijos sutrikimus, todėl, jei įmanoma, jų keitimas gali padėti (visada pasitarkite su gydytoju prieš keisdami vaistus).

Vaistažolių preparatai – nėra įtikinamai įrodyta, kad vaistažolių preparatai padeda nuo erekcijos sutrikimų. Jei nuspręsite išbandyti vaistažolių preparatą, kuris reklamuojamas kaip skirtas erekcijos sutrikimams gydyti, pirmiausia pasitarkite su gydytoju, kad įsitikintumėte, jog tai jums saugu.

Operacija – jei kreipiatės į specialistą dėl erekcijos sutrikimų ir nepadeda joks kitas gydymas arba jei jūsų lyties organai buvo pažeisti, pvz., po prostatos operacijos, gali būti pasiūlyta išbandyti penio  implantą, kuriam įsriegti reikėtų operacijos.

Penio žiedų privalumai

Didesnės erekcijos

Net jei neturite problemų su erekcija, penio žiedas gali suteikti jums didesnę ir kietesnę erekciją, kuri truks ilgiau. Vieni tai daro dėl išvaizdos, kiti – dėl pojūčio.

Daugiau jausmų naudojant varpos žiedus

Varpos žiedo dėvėjimas gali padidinti pojūčius, todėl masturbacija, oralinis seksas ir lytiniai santykiai gali tapti malonesni.

Varpos žiedai sulėtina kraujotaką ir prailgina pojūčius, todėl gali sukelti stipresnius orgazmus.

Kalbant apie pojūčius – daugiau pojūčių yra puiku, tačiau varpos žiedas neturėtų sukelti skausmo. Nedelsdami jį nuimkite, jei jaučiate kokį nors diskomfortą arba tiesiog kažkas ne taip jaučiasi.

Klitoriaus stimuliavimas – vibruojantis penio žiedas

Taip, tai tiesa – penio žiedas gali maloninti klitorį, net jei nėra penio! Už tai galite padėkoti vibruojančio penio žiedo išradimui.

Užmaukite vibruojantį penio žiedą, pavyzdžiui, šį, kurį galite rasti internete, ant pirštų ar vibratoriaus, kad galėtumėte užsiimti solo sesija, arba paprašykite partnerio uždėti jį ant diržo. Vibruojantį penio žiedą taip pat galite uždėti ant kito vibruojančio žaisliuko, kad vienu metu būtų galima supurtyti vidų ir išorę.

Būkite ypač atsargūs aplink gaktą, nes silikonas ir guma kartais gali traukti.

Geresnis oralinis

Žinoma, penio žiedą galima dėvėti atliekant oralinį, tačiau tai ne vienintelis būdas juo mėgautis oralinio.

Lankstų penio žiedą galima patogiai užsimauti ant liežuvio ir dėvėti, kai liežuviu bėgiojate aukštyn ir žemyn po varpą.

Turėtų būti savaime suprantama, tačiau atkreipkite dėmesį į mažas dalis (pvz., baterijas), kurios gali kelti užspringimo pavojų. Taigi bendrai apėmus penio žiedai yra daug kur pritaikomas įrankis, kuris padeda labiau mėgautis seksu.

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
Skaityti
Sutinku