NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 €

Ar Penio pompos veikia?

Taip, daugumai žmonių pemio pompos veikia – bent jau tam, kam jos yra skirtos, o tai gali nesutapti su tuo, kaip produktas reklamuojamas, arba su jūsų lūkesčiais.

Ką gali padaryti penio pompa?

Pradėkime nuo to, ko penio pompa negali padaryti, t. y. suteikti jums didesnį varpą – priešingai nei žada kai kurie interneto straipsniai ir pardavėjai.

Tai, ką gali padaryti penio pompa, yra padidinti kraujo tekėjimą į varpą, kad padėtumėte pasiekti ar išlaikyti erekciją ir galėtumėte užsiimti seksu. Žinoma, su penio pompa galite įgauti šiek tiek papildomo ilgio, bet tai laikinas laimėjimas.

Erekcijos sutrikimų (ED) turintiems žmonėms penio pompos yra pigesnės ir paprastai saugesnės už kitas galimybes, jei naudojamos tinkamai. Jas taip pat galima naudoti kartu su vaistais nuo erekcijos problemų.

Taip pat įrodyta, kad penio pompos yra veiksmingos siekiant išsaugoti erekcijos funkciją po prostatos operacijos ir spindulinės terapijos dėl prostatos vėžio.

Kaip veikia Penio pompos?

Penio pompa veikia naudodama siurbimą, kad į varpą pritrauktų kraujo. Kraujas užpildo varpos kraujagysles, todėl jos išsipučia, todėl penis laikinai padidėja ir pasidaro kietesnis.

Siaurinamasis žiedas, geriau žinomas kaip varpos žiedas, paprastai dedamas aplink varpos pagrindą, kad padėtų išlaikyti kraują varpoje ir ilgiau išlaikyti erekciją.

Ar penio pompa saugu?

Dažniausiai taip.

Maisto ir vaistų administracijos (FDA) patikimo šaltinio duomenimis, naudojant penio pompą ar kitą išorinį standumo prietaisą gali paūmėti varpos būklė, pvz., priapizmas.

Per didelis oro slėgis cilindre taip pat gali sukelti lengvą kraujavimą po odos paviršiumi. Dėl šios priežasties penio pompos gali būti jums netinkamos, jei:

  • Turite kraujo sutrikimų
  • Yra buvę kraujo krešulių
  • Vartojate kraują skystinančius vaistus

Per stipriai užmautas arba per ilgai uždėtas penio žiedas gali sukelti varpos pakitimą, nutirpimą ir šaltį.

Kaip naudoti penio pompą?

Dauguma žmonių mano, kad penio pompas lengva naudoti. Toliau aprašyta, kaip naudotis penio pompa:

1.Kai kurie vyrai gali norėti nusiskusti gaktos plaukus aplink varpos pagrindą. Tai padeda išvengti įsipainiojimo į plaukus.

  1. įkiškite varpą į plastikinį indą.

3.Naudokite penio pompą, kad viduje susidarytų vakuumas. Priklausomai nuo prietaiso, penio pompa gali būti rankinė arba motorizuota. Dėl vakuumo į varpą patenka kraujas.

4.Kai varpa bus erekcijos būsenoje, aplink varpos pagrindą uždėkite siaurinamąjį žiedą. Tai padeda palaikyti erekciją, nes išlaiko kraują varpos viduje.

5.išimkite varpą iš indo.

Taip turėtų būti pasiekta erekcija, kuri trunka pakankamai ilgai, kad vyras galėtų užsiimti lytiniais santykiais. Jie ir jų partnerė gali nuspręsti, ar nori naudoti pompą prieš preliudiją, ar prieš pat įsiskverbimą.

Kaip sužinoti, kuri Penio pompa yra geriausia?

Pirmiausia venkite bet kokios penio pompos, kuri reklamuojama kaip skirta penio didinimui. Kad išvengtumėte penio pomos, kuri gali būti nesaugi ar neveiksminga, reikėtų rinktis tik iš patikimū svetainių, o ne pirkti penio pompą skelbiu ar per kitus skelbimų portalus.

Kalbant apie saugumą, jūsų pasirinkta penio pompa turėtų turėti vakuumo ribotuvą. Jis padeda kontroliuoti, kad slėgis cilindre nebūtų per didelis ir galimai  nesužalotų jūsų varpos.

Galiausiai, pirkdami penio pompą arba penio žiedą (jei jis nėra pridedamas prie penio pompos), atsižvelkite į savo varpos dydį.

Dauguma rinkinių yra vienodo dydžio, bet jei jūsų varpa yra daug mažesnė arba didesnė nei vidutinė, norėsite rinktis atitinkamai.

Ką daro penio pompos?

Ar penio pompa gali padėti nuo Erekcijos sutrikimų? Taip! Penio pompos gali padėti jums pasiekti erekciją, taip pat gali padėti ilgiau ištverti. Jos gali padėti atkurti pasitikėjimą savimi miegamajame.

Nuo erekcijos sutrikimų kenčia milijonai vyrų visame pasaulyje ir ją gali sukelti keletas veiksnių. Jei sergate ED, galite pabandyti naudoti varpos pompą erekcijai sukelti. Net jei jums nepavyksta sukietinti penio savarankiškai, pompa gali sukurti jums tvirtesnę erekciją.

Penio pompos taip pat gali padėti ilgiau išsilaikyti sekso metu. Jos gali būti naudojamos kaip priešlaikinės ejakuliacijos gydymo priemonė. Naudodami pompą galite ugdyti ištvermę ir išmokti kontroliuoti savo susijaudinimo lygį, todėl galėsite ilgiau išsilaikyti lovoje.

Kodėl turėtumėte išbandyti penio pompą?

Penio taip pat gali pagerinti jūsų bendrą seksualinę sveikatą. Ji gali padidinti jūsų pasitikėjimą savimi ir padėti įveikti bet kokį seksualinį nerimą. Be to, ji gali sustiprinti jūsų erekciją! Tai abiem pusėms naudinga.

Ilgis: Tai taip pat puikus būdas pasiekti tvirtesnę ir ilgesnę erekciją nei paprastai. Naudodami varpos pompą galite pasiekti 1-3 coliais ilgesnę erekciją.

Penio pompa į varpą pritraukia daugiau kraujo, todėl ji tampa didesnė ir kietesnė.

Apimtis: Naudodami pompą galite padidinti varpos apimtį. Dėl pompos siurbimo varpa gali šiek tiek išsitempti. Dėl to varpa gali tapti šiek tiek storesnė, o tai kai kuriems žmonėms patinka.

Ilgiau išlieka erekcijoje: Varpos pompa gali padėti ilgiau išsilaikyti lovoje. Kai pasieksite erekciją, galite palikti pompą įjungtą iki 20 minučių.

Kas yra varpos pompa?

Varpos pompa yra mechanizuotas prietaisas, kuris ištempia varpą. Jis turi padidinti varpos ilgį ir apimtį sukurdamas vakuumą ir išsiurbdamas orą. Vakuumas traukia kraują į varpą ir taip sukelia erekciją.

Paprasčiau tariant, varpos pompa yra prietaisas, sukuriantis vakuumą aplink varpą, dėl kurio varpa tampa erekcija ir kartais laikinai pasikeičia jos ilgis ar apimtis.

Ar varpos pompos veikia?

Taip, varpos pompos veikia. Tačiau rezultatai nėra ilgalaikiai. Daugiausia, ko galite tikėtis iš varpos pompos, yra laikinas padidėjimas. Gera žinia ta, kad penio pompas galite naudoti taip dažnai, kaip norite. Kai kurie žmonės penio pompas naudoja kaip kasdienės rutinos dalį.

Penio Pompos

Paieška
Rodomas 16 apie 23 prekės