🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Rytas – geriausias laikas seksui?

pexels cottonbro 4980314 scaled

Kodėl rytas – geras laikas seksui?

Jei svarstote, kurią paros dalį galima būtų pavadinti tobulu laiku seksui, pateikiame kelias priežastis, kodėl šią kovą turėtų laimėti būtent seksas ryte.

Pirma priežastis: energijos bomba!

Esate įpratę rytais gerti kavą? O dabar galite pabandyti ją pakeisti seksu, mat teigiama, jog seksas užpildo žmones energija, negana to, tai neturi neigiamo poveikio (štai kofeinas tokį turi). Greta to, jog įgaunate energijos, jausitės ir ramesni, nes seksas padeda kovoti su stresu, tad gera dienos pradžia – garantuota.

Antra priežastis: rytinė mankšta!

Matyt, atsikelti dėl mankštos pusvalandžiu anksčiau nėra labai didelės motyvacijos, tačiau juk visas pasaulis aplink tiesiog kartoja, kad sportuoti taip svarbu ir sveika. Tad rinkitės seksą ryte, kuris gali atstoti ir rytinę mankštą! Tokiu būdu laisvai galite sudeginti bent penkias kalorijas per minutę!

Trečia priežastis: visą dieną būsite produktyvesni!

Jau aptarėme, jog jausitės energingi ir žvalūs, tačiau verta paminėti ir tai, jog seksas gerina kraujotaką, o tai turi teigiamos įtakos produktyvumui ir gerai nuotaikai dienos eigoje. Negana to, sekso metu yra išskiriami ir laimės hormonai (primename, kad streso lygis taip pat sumažinamas), tad jausitės ir laimingi!

Ketvirta priežastis: vyrai rytais galingesni!

Taip jau vyrai sutverti, jog rytais testosterono lygis – aukščiausias. Kodėl svarbu tai žinoti? Nes tokiu atveju vyrų erekcija yra stipresnė ir ilgesnė. Tad įspūdingų potyrių nuotykis jau garantuotas!

Penkta priežastis: nes tai suartina!

Labai lengva užversti save darbais, o antrai pusei visai nerasti laiko, tad būtent seksas rytasi tą problemą gali nesudėtingai išspręsti. Tiesiog pradėkite dieną nuo buvimo kartu, nuo artimo ryšio kūrimo. Prisiminkite ir tai, jog sekso metu išsiskiria ir prisirišimo bei meilės hormonas, kuris tik dar labiau jus suartins! tai geriausias laikas seksui rytas !

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
Skaityti
Sutinku