🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Seksas gamtoje: 5 patarimai kurie padarys jį nepamIrštamu.

Seksas gamtoje 6 patarimai kurie padarys jį nepamIrštamu.

Vasara jau po truputį beldžiasi į mūsų širdis, pagaliau matome kaip žydi sakuros, galime nusimesti šiltus drabužius bei termometro stulpelyje karts nuo karto pamatyti aukštesnę oro temperatūrą. Kodėl gi ne pradėti galvoti apie meilės reikalų atsinaujinimą ir pereiti iš horizontalios padėties lovoje į horizontalią padėtį lauke su šiek tiek “ekstrimo”, azartu bei baime būti pagautėms? Patikėkite, jeigu dar nesate patyrę sekso gamtoje, tai bus žymiai didesnis susijaudinimas negu paprasti meilės reikalai namuose. Pabandysime pateikti 6 patarimus, kurie paskątins Jūs užsiimti juo kuo greičiau!

1. Atsargiai, nebūkite užklupti

Dalis jaudulio užsiimant seksu gamtoje yra pavojus būti užkluptam ar pastebėtam. Tačiau realybė būti sučiuptam yra priešinga seksualumui, ypač jei tai atsitinka vaikui, kuris šaukia: „Mama! Ką jie daro?!” rodydamas į tave penkių metrų atstumu. Nebūk ta pora. 

Jei kalbame apie tai, kad būsi nuskriaustas, nesijaudink. Nebent suėmimas už nešvankų elgesį nepatenka į jūsų seksualinių santykių sąrašą, žinokite savo miesto, valstijos ir net visos šalies įstatymus. Apskritai, laikykitės atokiau nuo valstybinių mokyklų, baseinų, parkų ir bet kurios vietos, kur policininkas gali užkabinti jus greičiau, nei jūs galite užsitraukti kelnes.

Net jei niekas neskambina į policija, kur kas baisiau šiais laikais, jeigu kažkas jau traukia savo išmanųjį telefoną ir pradeda filmuoti. Jaučiate, taip? Net jeigu šis asmuo nekels vaizdo medžiagos į soc. tinklus, jis tikrai norės pasidalinti su draugais o kas toliau bus jau niekas nežino…

„Seksas gamtoje – tai nuotykiai ir skubumas.”

2. Pasirinkite tinkamą vietą

Dabar, kai nustatėme skirtumą tarp natūralaus sekso gamtoje ir baisaus viešojo sekso, čia yra keletas puikių vietų bendrauti su gamta.

Seksas miške

Jūsų vietinis miškas iš tikrųjų yra puiki vieta pasimylėti. Tu esi vienas, palyginti pasislėpęs, ir niekas tavęs negirdi per plonas sienas, nes sienų nėra! Tai puiki vieta paleisti savo laukinę pusę. 

Seksas paplūdimyje

Šiltas, minkštas smėlis guli banguotais vingiais po atviru dangumi. Ore sklinda sūrūs, pirmapradžiai kvapai. Bangos nenumaldomai veržiasi ir traukiasi, vėl ir vėl… ar supranti? Paplūdimys praktiškai rėkia seksu. Pasirinkite apleistą vietą atokiau nuo minios, pasidėkite paplūdimio rankšluostį ir pirmyn. Vis tiek esate beveik nuogi, tiesa? Nepraleiskite šios galimybės.

Seksas lauke naktį

Kas gali būti romantiškesnio už buvimą su savo antrąja puse po žvaigždžių baldakimu naktiniame danguje? Nieko, štai ką. Jei užsidegate gražią ugnį, dar geriau. Stovyklavimas yra puikus metas seksui, nes tikriausiai turite jaukią palapinę, paminkštintą miegmaišį, pripučiamą čiužinį ir pagalves.

Seksas vandenyje

Vandenyje: jei jums pasisekė turėti baseiną, pasimėgaukite savo kieme. Paplūdimyje ar ežere eikite pakankamai toli, kur dar galite stovėti, bet krante esantys žmonės negali suprasti, kas vyksta po vandens linija.

3. Būkite pasiruošę

Jei žinosite, kad užsiimsite seksu lauke, turėkite su savimi antklodę arba storą rankšluostį. Tai išgelbės jūsų nugarą ir kelius nuo akmenų, medžių šaknų, kriauklių ir visokių bėrimų keliuose, net ir ten, kur kelių nėra.

Stovyklavietė yra viena iš geriausių galimybių užsiimti puikiu seksu gamtoje. Jūs jau susikrovėte viską, ko jums reikia, ir vis tiek planuojate ten miegoti. Jei norite, atsineškite lubrikantų, sekso žaislus, ir šlapias servetėles. Tačiau atminkite, jeigu imate prezervatyvus, būkite geri, supakuokite atgal, niekas po to nenori rasti Jūsų naudotus dalykėlius.

4. Užimkite tinkamą poziciją

Seksas gryname ore reiškia atsidūrimą neįprastose padėtyse, nes dirbate su tuo, kas yra prieinama arba ne. Šaukštelis po antklode yra populiarus tarp ekshibicionistų, nes tai atrodo kaip glamonėjimasis atsitiktiniam praeiviui.

Medžių apkabinimas skirtas ne tik aplinkosaugininkams. Pasak vieno pokalbio, kurį girdėjau kartą, seksas prispaustas prie medžio „sujaudina visas kūno dalis“.

Apvyniojimas aplink savo partnerį kaip koala gali būti vienintelis dalykas, kuris išgelbės jus nuo nušlavimo į jūrą. 

Viena draugė pasidalijo: „Neseniai turėjau seksą ant hamako. Kažkaip nepatogu, bet smagu. Tai padarė savo darbą“.

Atsižvelgiant į tai, kaip sunku tiesiog įlipti ir išlipti iš hamako, tai gana įspūdinga.

5. Atsitiktinis patarimas vis tiek yra geras patarimas

Pasitarkite su draugais, poromis kurie yra jau tai darę, vistiek atsiras žmonių kurie jau yra išbandę seksą gamtoje ir galės su Jumis pasidalinti patirtimi. Juk seksas gamtoje gali būti įdomia ekskursija su naujų vietų išbandymu su savo partneriu (-ė). Na ir faktas, nepamirškite sekso žaislus 🙂

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

    Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
    Skaityti
    Sutinku