🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Seksas gamtoje: kaip jam pasiruošti?

Seksas gamtoje: kaip jam pasiruošti?

Jei atsibosta seksas namuose laikas keliauti į gamtą ir išbandyti seksą joje. Tačiau svarbu tinkamai pasiruošti, nes jei nebūsite pasiruošę seksas gamtoje gali būti nepatogus. Taip pat išsirinkite atokią vietą, kurioje jūsų nepastebės pašaliniai asmenys. 

Nauda:

Seksas lauke neabejotinai turi naudos: jei esate didelis gamtos mėgėjas, nieko nėra romantiškiau nei mylėtis miške, po žvaigždėmis ar palapinėje. Jaučiatės susieti su gamta, o tai įneša įvairovės į jūsų tipišką miegamojo kasdienybę. Tai puikus būdas jums ir jūsų partneriui užmegzti ryšį nauju būdu.

Seksas palapinėje

Norint mylėtis palapinėje svarbu pasirūpinti tinkamai pastatyta palapine. Jūsų palapinės įrengimas  gali pagerinti arba sugadinti patirtį. Jei nenorite, kad jus ribotų erdvė, jums reikės didelės palapinės. O jei stovyklaujate vasarą, rinkitės tokią palapinę, kurioje yra langelis, skirtas vėdinimui. Juk vasaros dieną niekas neįkaista ir neužšyla greičiau nei palapinėje.

Be to žemė yra nepatogesnė, nei atrodo, norint to išvengti jums reikės gero miegmaišio. Tai ne tik suteiks papildomo minkštumo, bet ir padės išvengti drėgmės. Kitas dalykas, kurį patogu turėti, yra dviejų asmenų miegmaišis, jis suteiks artumo lytiniui aktui.

Seksas atviroje erdvėje

Jei norisi dar aistringesnio sekso nebūtina apsistoti ties palapine. Galite mylėtis ir atviroje erdvėje. Jūsų patogumui pasitieskite miegmaišį ar kilimėlį. Taip pat patogiausia vieta seksui gamtoje yra lygi žolė, kurioje nėra akmenų ar kitų iškilimų. Pasirinkite vietą, kurioje būsite nepastebėti, nebent turite fantaziją būti prigautiems.

Geriausios sekso pozos, kurias reikia išbandyti gamtoje:

1. Šuniuko poza stovint

Išvykstate į žygį ir užklumpa seksuali akimirka? Nereikia grįžti į palapinę – tol, kol esate nuošalioje ir saugioje vietoje. Rekomenduojama šiuo atveju stovėti pasilenkus ir atsirėmus į medį ar sieną. 

2. Trikojis šuo

Abiem partneriams stovint vienas priešais kitą, vienas partneris pakelia koją ir apvynioja aplink kito klubą. Jei tarp jūsų yra ūgio skirtumas, tai gera proga pasinaudoti aplinka ir rasti ant ko atsistoti, pavyzdžiui, uolą ar kelmą, kad abu pasiektumėte reikiamą aukštį.

3. Oralinis seksas

Nesvarbu, ar tai būtų preliudija, ar pagrindinis veiksmas, oralinis seksas yra puikus pasirinkimas, kai esate palapinėje, nes jam nereikia tiek daug vietos. Jūs galite oraliniu užsiimti pakaitomis arba naudojantis 69,  taip tikrai nesusitrenksite galvos į palapinės viršų. 

4. Abipusė masturbacija

Pats paprasčiausias būdas yra vienas kito masturbacija. Tai galite daryti tiek palapinėje, tiek atviroje erdvėje stovint, sėdint, gulint ir taip kaip jums patogu.

5. Šaukšteliu

Šaukštelis poza užsiemama abiem partneriams gulint. Šia poza neužima daug vietos. Taip pat ji yra romantiška ir intymi, o tai puiki proga panaudoti dvivietį miegmaišį. 

6. Lotosas

Lotoso sekso poza yra dar vienas geras būdas palapinėje, jei palapinė yra pakankamai aukšta, kad joje atsisėstumėte. Vienas partneris sėdi kitam ant kelių, sukryžiavęs kojas, o jūs taip užsiimate seksu arba kitais jausmingi dalykai, tokie kaip spenelių žaismas, kaklo bučiavimas ir panašiai. Lotoso poza yra labai intymi ir tikrai gali pagilinti romantišką patirtį.

Taigi, seksas gryname lauke yra puikus būdas paįvairinti seksualinį gyvenimą ir tuo pačiu metu mėgautis visais mylėjimosi ir gamtos privalumais. Kai imtasi tinkamų atsargumo priemonių ir esate pasiruošę, seksas lauke gali būti nuostabiai romantiškas ir jaudinantis patirtis abiem partneriams. Mėgaukitės intymiu laiku kartu ir gamtos ramybe. Darykite tai, kas jums yra malonu ir nespauskite vienas kito. Pasirinkite jums patogiausias pozas ir vietas, nes tik taip galėsite mėgautis maloniu seksu.

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

    Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
    Skaityti
    Sutinku