🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Seksas vandenyje

seksas vandenyje

Kartais įprastas seksas pradeda nusibosti. Norisi jį paįvairinti kitokiomis pozomis ar vietomis. Puikus lytinių santykių paįvairinimo būdas – seksas vandenyje. Yra ne vienas skirtingas pasirinkimas, kokiame vandenyje mylėtis, o jūsų seksas tikrai taps aistringesnis ir įdomesnis.

Seksas baseine

Lytiniai santykiai baseine siūlo daug įvairovės, nes paprastai yra daugiau erdvės judėti. Tokios vietos pasirinkimas puikiai tinka žmonėms, turintiems fantaziją būti netyčia pamatytiems sekso metu. Taip pat galite naudoti baseino funkcijas, pvz.: laiptelius, kad užimtumėte patogesnę padėtį ar pozą. Tačiau rizika nuskęsti yra didesnė, ypač jei žmogus yra apsvaigęs nuo narkotikų ar alkoholio. Seksas visuomeniniame baseine taip pat gali sukelti teisinių problemų, tarkime, kaltinimus viešosios tvarkos pažeidimu.

Norėdami mėgautis seksu baseine, žmonės turėtų vadovautis šiais patarimais:

 • Užsiimkite seksu privačiame baseine tik su savininko leidimu. Taip pat įsitikinkite, jog baseinas nėra matomas kitiems;
 • Niekada nesiimkite sekso baseine būdamas girtas ar kitaip apsvaigęs;
 • Atkreipkite dėmesį į džiovinantį chloro poveikį. Ši cheminė medžiaga turi ypatybę sudirginti odą, tad gali tekti naudoti lubrikantą;
 • Venkite akto, kai žmogaus galva nuleidžiama po vandeniu. Pavyzdžiui, gali iškilti pavojus, jei žmogus kojomis apsivinioja partnerį, kuris užsiima oraliniu seksu.

Seksas sūkurinėje vonioje

Sūkurinės vonios gali būti malonios, ypač šaltą naktį. Maudynės jose yra ne tik puikus atsipalaidavimo būdas, bet ir pastarųjų kraštai yra itin gerai pritaikyti įvairesnėms sekso pozoms, tad jos tinka ir lytiniams santykiams propaguoti. Tačiau karštame vandenyje žmogus gali lengvai perkaisti ir nepastebėti, kiek daug prakaituoja. Žmonėms, sergantiems tam tikromis ligomis, pavyzdžiui, širdies ligomis, karštos vonios gali padidinti nereguliaraus širdies plakimo riziką. Nėščios moterys taip pat neturėtų turėti lytinių santykių karštose voniose.

Žmonės, užsiimdami seksu sūkurinėje vonioje, turėtų laikytis šių atsargumo priemonių:

 • Padaryti maudynių pertraukas, kad išvengtų dehidratacijos;
 • Intensyvaus sekso metu patikrinti ir sumažinti kubilo temperatūrą;
 • Vengti sekso sūkurinėje vonioje, kai kuris nors iš partnerių yra girtas arba apsvaigęs nuo narkotikų;
 • Atkreipti dėmesį į perkaitimo ir  išsekimo požymius. Žmonės turėtų palikti vandenį, jei jiems pasireiškia greitas širdies plakimas, galvos svaigimas ar stiprus nuovargis.

Seksas atvirame vandenyje

Seksas atvirame vandenyje taip pat yra puiki vieta išpildyti savo fantazijas. Jame mėgautis lytiniais malonumais patiks ne visiems, bet pabandyti verta. Taip pat galima mylėtis ant plūdės ar plausto, o ne pačiame vandenyje. Tačiau svarbu žinoti, kad stiprios srovės gali apsunkinti malonų seksą, be to, kyla rizika nuskęsti. Atvirame vandenyje taip pat gali būti parazitų, kurie yra linkę sukelti su vandeniu susijusias ligas.

Šio tipo vanduo taip pat gali būti viešoji nuosavybė, todėl porai gali būti skirta viešosios tvarkos pažeidimo bauda.

Norėdami sumažinti riziką ir mėgautis seksu atvirame vandenyje, žmonės turėtų:

 • Vengti sekso giliame vandenyje. Jie gali užsiimti seksu ant kranto, kur nesunku rasti gerą poziciją, o ir rizika nuskęsti mažesnė.
 • Kam priklauso turtas prie vandens, ir, pirmiausia, gauti savininkų leidimą.
 • Leisti kam nors žinoti, kur jie bus, kad žmonės nenuskęstų jei srovė taptų per stipri.

Nepamirškite lubrikanto

Vien todėl, jog vanduo yra šlapias, tai nereiškia, kad jį galima naudoti kaip lubrikantą.  Vanduo gali pabloginti trintį. Tinkamai susijaudinusios moterys paprastai pakankamai sudrėksta, kad lubrikanto nereikėtų, tačiau buvimas vandenyje gali nuplauti dalį šio natūralaus lubrikanto. Jei makštis nėra pakankamai drėgna, tai gali sukelti nemalonų ir skausmingą seksą, taip pat padidinti mikroplyšimų ar smulkių sužeidimų riziką.  Saugumo sumetimais geriausia naudoti lubrikantą.

Naudokite prezervatyvus ir vandenyje

Turėtumėte naudoti prezervatyvą vandenyje, jei norite apsisaugoti nuo lytiškai plintančių ligų ir nėštumo. Prezervatyvas vis tiek turėtų veikti po vandeniu, jei tik jis uždedamas ne vandenyje ir gerai priglunda. Jei norite mylėtis vandenyje ir apsisaugoti nuo nėštumo ir ligų, seksas duše gali būti saugiausias ir lengviausias pasirinkimas. Kadangi jūs nebūsite visiškai po vandeniu, bus lengviau naudoti apsaugą ir ją laikyti. Prezervatyvai yra saugūs ir efektyvūs naudoti duše.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
  Skaityti
  Sutinku