🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Skvirtingas: slaptas ir nepatirtas noras

Kas yra skvirtingas

Skvirtingas: slaptas ir nepatirtas noras

Skvirtingas dar kitaip vadinamas auksiniu lietumi, vis dar daugeliui porų išlieka paslaptingas ir nepatirtas reiškinys. Moterys dažnai skvirtingo gėdijasi. Nieko nuostabaus, tai juk nėra kasdieninis reiškinys bei dažnai sumaišomas su šlapimu.

Kas yra skvirtingas?

Skvirtingas tai moteriška ejakuliacija, kurios metu išsiskiria purškiamas skystis. Paprastai didesniais kiekiais nei įprasto orgazmo metu. Šis skystis būna skaidrus, vandeningas ir yra bekvapis, bespalvis. Jis kyla iš šlapimo pūslės ir išsiskiria per šlaplę susijaudinimo ar orgazmo metu. Dabartiniai tyrimai rodo, kad skystis susideda iš šlapimo ir prostatos specifinio antigeno komponentų mišinio. Dažnai moterys skvirtingą įvardiją kaip norą šlapintis. Tos kurios šio jausmo neišsigasta ir atsipalaiduoja patiria auksinį lietų.

Ar skvirtingas padaro orgazmą stipresnį?

Skvirtingas nevisada  padaro orgazmą stipresniu. Labiau daro patirtį unikalesnę, įdomesnę ar neįprastesnę, ypač pirmą kartą. Kiekvieno žmogaus orgazmo laipsniai yra skirtingi. Skvirtingas neturėtų būti seksualinianis pasiekimams. Jis turėtų įvykti savaime. Tiesą sakant, į seksą reikėtų žiūrėti kaip į linksmą, jaudinantį fizinį ir emocinį malonumą, o ne į matavimo priemonę kitam asmeniui. Niekada neturėtumėte laikyti akto sėkmingu pasiekus tik orgazmą, nes rizikuojate sukelti nerealų stresą ir nerimą sau ir savo partneriui.

Patyrinėti su partneriu savo kūną kartu arba vienai verta, kad sužineumėte, kas teikia malonumą, o kas ne. Turint omeny skvirtingą, tyrinėjimas yra naudingas. Pabandykite vienu metu stimuliuoti klitorį ir G tašką, tai gali paskatinti Skene liauką ejakuliuoti ir patirti auksinį lietų.

Kas skatina skvirtingą?

Tai sudėtingas biologinis atsakas, kurį gali įtakoti įvairūs veiksniai. Nors tikslūs mechanizmai vis dar tiriami, yra keletas galimų veiksnių, prisidedančių prie skvirtingo.

 1. Skeno liaukos: Kai kurie tyrinėtojai mano, kad skvirtingas yra susijęs su Skene liaukomis,  žinomomis kaip moterų prostata. Šios liaukos yra šalia šlaplės ir gali gaminti skysčius, kurie išsiskiria purškimu.
 2. G taško stimuliavimas: G taško, esančio priekinėje makšties sienelėje, stimuliavimas dažnai siejamas su auksiniu lietumi. Seksualinio susijaudinimo metu padidėja kraujotaka lytinių organų srityje, o tai gali sukelti makšties jautrumą, kuris padeda įvykti skvirtingui.
 3. Emociniai ir psichologiniai veiksniai: asmens emocinė būsena ir psichologiniai veiksniai, tokie kaip atsipalaidavimas, komfortas ir susijaudinimas, 

Kadangi tabo apie skvirtingą mažėja, partneriui labai svarbu į temą žiūrėti pagarbiai . Jei jums ar jūsų partneriui skvirtingas įdomus, pasikalbėkime apie tai atvirai ir nuoširdžiai , kad išsiaiškintumėte vienas kito norus ir komforto lygį.

Tai lyg lyriška ejakuliacija

Dažnai skvirtingas sulyginamas su vyriška ejakuliacija, kadangi sekso metu moteriai išsiskiria skystis, panašiai kaip ir vyrams. Tai nėra visiškai tas pats, kadangi vyrui pasiekti orgazmą yra paprasta ir nestimuliuojant G taško, o moteriai be G taško stimuliavimo pasiekti skvirtingo nepavyks.

Faktai apie skvirtingą:

 • Moterys kartais nepatiria skvirtingo iki 60 metų
 • Jis gali atsirasti prieš orgazmą, jo metu arba po jo
 • Ejakuliacija nereiškia orgazmo
 • Nėra vieno metodo, kaip priversti žmogų patirti skvirtingą
 • Mūsų Skene liauka gali būti įvairaus dydžio arba jos visai nebūti
 • Ne kiekviena moteris tai patiria

Remdamiesi aukščiau pateiktais faktais, galite suprasti, kodėl vienos moterys gali patirti skvirtingą, o kitos ne. Nesijaudinkite dėl galimų suaugusiųjų erotikos scenų, kuriose vaizduojamas skvirtingas visada. Kaip ir filme, moters ejakuliacija yra surežisuota ir perdėta. Išsiskiriančio skysčio kiekis (tūris) paprastai yra toks pat kaip šlapinantis ir gali skirtis kiekvieno lytinio akto metu. Tačiau tai jokiu būdu nėra šlapimas, kadangi jis neprimena jo kvapo.

Ką galimą išbandyti norint patirti skvirtingą?

 1. Kaip ir minėja svarbu partnerio atsipalaidavimas. Tam puikiai tiks masažuoklis atsipalaidavimui SKYN
 2. Masažas abiems partneriams puiki atsipalaidavimo, puikiai tiks Kama Sutra – Masažo žvakė Braškių svajonės
 3. Taip pat galite į lytinį aktą įtraukti vieną iš G taško stimuliatorių
 4. Sekso pozos. Mylintis patariama išbandyti misionieriaus arba šuniuko pozas.

Taigi, norint patirti skvirtingą svarbiausia yra abiejų partnerių atsipalaidavimas ir susikalbėjimas, G taško stimuliavimas ir atitinkamos pozos. Svarbu atsiminti, kad ne visada tai gali pavykti iš pirmo karto. Nepasiduokite ir bandykite toliau!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
  Skaityti
  Sutinku