NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 €

Vibratoriai ir jų tipai

vibratoriai

Vibratoriai ir jų tipai

Prieš rinkdamiesi naują vibratorių, apžvelkime, kokie yra vibratorių tipai  (o jų yra daug). Nuo kulkų vibratorių, lazdelių iki vibratoriaus, išgarsėjusio filme “Seksas ir miestas”, tai yra keletas labiausiai paplitusių vibratorių, kurie šiuo metu yra rinkoje:

Kulkos ir delniniai vibratoriai

Pasak sertifikuotos sekso mokytojos Gigi Engle, šie mažesni, delno dydžio vibratoriai yra įvairių formų ir puikiai tinka pradedantiesiems.

Kulkos ir delniniai vibratoriai apima klasikinę kulką, lūpdažio vibratorių ir iš esmės bet kokį vibratorių, kuris yra šiek tiek diskretiškesnis ir gali tilpti delne. Jie visų pirma naudojami išorinei stimuliacijai, todėl galvokite apie klitorį, spenelius ir kitas išorines erogenines ir neerogenines zonas.

Daugeliui žmonių patinka vibratoriai su kulkomis, nes jie dažnai ne tokie bauginantys kaip daugelis kitų. Jau nekalbant apie tai, kad šie vibratoriai paprastai yra prieinamesni, lyginant su didesniais, aukštųjų technologijų vibratoriais. O kadangi šie žaisliukai tokie diskretiški, galite juos pasiimti bet kur arba net įsidėti vieną į kelioninę kosmetinę.

Vibratoriai Lazdelės

Ak, klasikinė lazdelė – su ja tiesiog neįmanoma suklysti. Galima drąsiai teigti, kad jei žiūrėjote bet kokį suaugusiem skirtą turinį, kuriame dalyvauja žaislas, tikriausiai susidūrėte su stebuklinga lazdele.

Dėl skleidžiamo garso ir vibracijos tipo lazdelė vadinama vibratoriumi. Jos taip pat yra sunkesnės ir, palyginant su kitais žaislais, siūlo intensyvesnę stimuliaciją ir vibraciją.

Lazdelės specialiai sukurtos klitoriui stimuliuoti, todėl daugelis žmonių mėgsta jas dėti tiesiai ant vulvos ir taikyti skirtingą spaudimą, kol patiria orgazmą. Jei labai mėgstate intensyviai stimuliuoti klitorį ir norite jausti vibracijas visoje vulvoje, tuomet žaislas su lazdelėmis gali būti kaip tik jums.

G taško vibratoriai ir vibruojantys dildos (realistiškos varpos)

G taško vibratoriai – tai įkišami vibratoriai, kurie paprastai būna išlenkti, kad padėtų pasiekti G tašką, t. y. vietą, kurioje yra daug nervų, esančią viršutinėje makšties sienelėje, netoli bambos. G taško vibratoriai ir jų mažesnioji sesutė – vibruojantys dildo, puikiai tinka tiems, kuriuos jaudina vidinė stimuliacija ir įsiskverbimas.

Triušio vibratoriai

Jei kada nors žiūrėjote “Seksą ir miestą”, turbūt prisimenate pirmojo sezono epizodą, kuriame Šarlotė apsilanko sekso prekių parduotuvėje, nusiperka triušio vibratorių ir atšaukia visus savo planus, kad praleistų kokybišką laiką su savo vibratoriumi (tas pats). Tai buvo 1998 m., ir šis epizodas, ko gero, padarė triušius ir apskritai vibratorius populiariais. (Visi sako: “Ačiū Carrie, Samantai, Mirandai ir Šarlotei.”)

Kodėl triušių vibratoriai tokie populiarūs? Galbūt todėl, kad jie yra dvigubi stimuliatoriai, t. y. vienu metu stimuliuoja ir vidų, ir išorę. Šie žaisliukai dažnai turi falinės formos įdedamąją dalį, skirtą vaginalinei ar analinei stimuliacijai, ir išorinę rankeną, kuri primena zuikio ausis (iš čia ir “triušio” pavadinimas), kuria galima stimuliuoti klitorį arba tarpvietę – odos lopinėlį tarp išangės ir lytinių organų. Dažnai šie žaislai taip pat turi stūmimo funkciją, kad jums nereikėtų atlikti sunkių judesių jį įkišant ir ištraukiant. Vau!

Vibratoriai su oro stimuliacija

Vibratoriai su oro stimuliacija, kuriuos maždaug prieš dešimtmetį pirmą kartą pristatė sekso žaislų prekės ženklas “Womanizer”, yra žaislai, kuriuose oro slėgio technologija sukuria siurbimą aplink klitorį arba varpos galiuką. Ši čiulpimo stimuliacija turėtų imituoti oralinio sekso pojūtį.

“Žmonėms patinka šie klitorio čiulpimo žaislai, nes jie suteikia jiems orgazmą per tris sekundes”, – bent jau tokia yra teorija. Gerai, tai gali būti šiek tiek perdėta, bet kitaip tariant, šie oro siurbimo vibratoriai yra tikrai puikūs, ir jums būtinai reikia vieno iš jų! (Psst, “Satisfyer” Bėje turi irgi savo puikius oro stimuliatorius, kuriuos mūsų parduotuvės lankytojams labai patinka.

Rinkites pirmą vibratorių kuris Jums atrodo labiausiai tinkantis, juk galiausiai tik Jūs juo ir naudosites. Tačiau svarbu nepamiršti, kad kartu su vibratoriumi būtina turėti ir lubrikantą Jūsų intymiems nuotykiams. Sekmės!

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

    Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
    Skaityti
    Sutinku