🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Vibratoriai tai nepakeičiama klasika

pexels cottonbro 6763430 scaled

Kam reikalingi vibratoriai ?

Vos pagalvojame apie sekso žaislus, akis uždengia tas vienintelis, kuris visada pirmas šauna į galvą – vibratorius. Ir jei prieš kažkiek metų mes galėjome įsivaizduoti tą vieną vienintelį vibratorių, šiandien įsivaizduoti jau sudėtinga, kadangi vibratorių gaminama įvairiausių. Ir net jei iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jie niekuo pernelyg stipriai nesiskiria, verta atidžiau panagrinėti, nes būtent žinios šiuo atveju gali padėti išsirinkti tobulai jums tinkantį vibratorių.

Atkreipkite dėmesį, kad vibratoriai gaminami tiek individualių poreikių, tiek poros poreikių tenkinimui, taip pat jie gaminami įvairaus galingumo, formų, tekstūrų bei spalvų. Tad įvertinkite visas dedamąsias dalis ir priimkite sprendimą.

Pirmiausia, pakalbėkime apie skirtingus vibratorių tipus. Visi esame skirtingi, tad ir visų poreikiai skirtingi. Kas tinka vienam, nebūtinai tiks kitam. Ir net jeigu tobulą vibratorių išsirinksite įsigydami visų tipų vibratorius, svarbu, kad išsirinktumėte tą, kuris tikrai jums tinka.

Vibratorius “Kiškutis” yra sukurtas dvigubai stimuliacijai vienu metu – stimuliuojamos ir vaginos sienelės, ir klitoris (kai kurios moterys junta ir G taško stimuliaciją, ypatingai tokiu atveju,  jeigu vibratoriaus galiukas yra lenktas). Jeigu jums lengviausia orgazmą pasiekti, kai vienu metu vyksta dviguba stimuliacija, šis pasirinkimas – puikus.

G taškas ir vibratoriai

Vibratoriai, kurie sukurti išskirtingai G taško stimuliacijai, pasižymi lenktu galiuku, yra pritaikyti vidinei stimuliacijai. Visgi naudojantis šiuo vibratoriumi dėmesys krypsta į vidinę stimuliaciją, tad, jeigu priskiriate save tam tipui žmonių, kurie patiria tik klitorinį orgazmą, vargu, ar G tašką stimuliuojantis vibratorius bus geriausias pasirinkimas.

Yra kuriami ir tikroviški vibratoriai, kurie savo išvaizda (tekstūra, forma, išraiškinga galvute, venų iššokimu) primena tikrą varpą. Taip pat galite rinktis ir vibruojančius kiaušinėlius arba vibratorius poroms. Šie vibratoriai dažnai patinka jau pažengusiems žaidėjams, nes tokiu būdu galima į savo seksualinį gyvenimą įtraukti daugiau nuotykių ir naujovių. Yra vibruojančių kiaušinėlių, kuriuos galima valdyti nuotoliniu būdu, o taip pat poroms skirtų vibratorių, veikiančių vienu metu net ir per atstumą, tad tik leiskite savo fantazijai veikti! 

Išsiaiškinę, kokie yra vibratorių tipai, atkreipkite dėmesį į medžiagas, iš kurių jie gaminami. Ypatingai svarbu šio žingsnio nepraleisti renkantis vidinei stimuliacijai skirtą vibratorių.

Daugiausiai produktų gaminama iš švelnaus ir odai draugiško silikono. Medicinis silikonas yra kone saugiausiu pripažintas medikų tarpe, tad jei tik turite galimybe, rinkitės būtent iš medicininio silikono pagamintus žaislus – jie antialerhiniai, lengvai valomi, higieniški, neskleidžia kokių nors kvapų, nelimpa.

TPR guma taip pat pasižymi panašiomis savybėmis, tad galite drąsiai rinktis produktus, pagamintus ir šios medžiagos.

Labai svarbu, jog nepamirštumėte reguliariai plauti, valyti, dezinfekuoti savo sekso žaislų, taip jie ne tik išliks saugūs, bet ir ilgai tarnaus.

Taip pat rinkdamiesi vibratorių galite atkreipti dėmesį ir į tai, ką tas vibratorius gali daryti. Pasidomėkite vibracijos programomis, kurios yra jūsų išsirinktame vibratoriuje. Tokių programų gali būti vos pora, bet gali būti ir dešimt skirtingų, Nesidrovėkite ir išbandykite jas, pajuskite, kas jums teikia malonumą. Įvertinkite ir vibracijos intensyvumą. Kaip ir minėta aukščiau, visi stimuliaciją jaučiame skirtingai: tai, ko vienas gali nė nepajusti, kitam gali atrodyti kaip visai pakankama stimuliacijai orgazmui pasiekti. Tad įsigydami vibratorių atkreipkite dėmesį, kad vibratorių vibracijos stiprumas skiriasi. Kai kur jis gali būti nustatytas ir jo nebus galima pakeisti, kai kur galima jį bus mažinti, kai kur didinti. Įsitikinkite, kad vibratorius galės tarnauti jūsų poreikiams. Kai kurie vibratoriai pasižymi ir papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, besisukančia galvute, tad rinkdamiesi savo svajonių vibratorių atkreipkite dėmesį ir į tai.

Galiausiai patariama nebijoti eksperimentuoti ir nenuleisti rankų, kai pirmi bandymai buvo nesėkmingi. Kaip ir galėjote įvertinti, vibratorių pasirinkimas yra didžiulis, o žmonės tokie skirtingi, tad su trupučiu kantrybės tikrai rasite tą tobulą vibratorių, puikiai tinkantį jūsų ir tik jūsų poreikiams. Sėkmės paieškose ir malonumo atradimuose, nes vibratoriai gali pakeisti jūsų sekso patirtį.

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
Skaityti
Sutinku