🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Viskas apie sekso dieną 6/9

sekso diena

Pasiruoškite smagiai praleisti laiką Nacionalinės sekso dienos proga birželio 9 d.! Ši diena gyvuoja nuo 1990-ųjų vidurio ir buvo sukurta kaip būdas švęsti seksualinę laisvę, malonumą ir tyrinėjimą. Tai taip pat yra galimybė sužinoti apie lytinį švietimą ir saugią praktiką, kaip mėgautis intymia veikla su savo partneriu. Taigi ipasiruoškite mėgautis šia ypatinga diena jums tinkamiausiu būdu!

Sekso dienos laiko juosta

1500

Ankstyvasis lytinis švietimas

Pirmieji užfiksuoti organizuoto lytinio švietimo atvejai Vakarų visuomenėse pasirodė Europoje XVI amžiuje.

1920

Seksualinės revoliucijos preliudija

Muzikos ir mados dešimtmetis pastebėjo visuomenės normų ir požiūrio į seksą pasikeitimą, kuris padėjo pagrindą būsimiems seksualinio atvirumo ir diskusijų laikotarpiams.

1960

Seksualinė revoliucija

Seksualinė revoliucija, kuriai būdingas liberalus požiūris į seksą ir seksualumą, suklestėjo septintajame dešimtmetyje, pasikeitus įstatymams ir atsiradus gimstamumo kontrolei.

1990

Švenčiama Nacionalinė sekso diena

Nacionalinė sekso diena buvo įsteigta praėjusio amžiaus dešimtojo dešimtmečio viduryje, skirta švęsti seksualinę laisvę, malonumą, tyrinėjimą ir švietimą.

2003

Lytinio švietimo stiprinimas

Internetas XXI amžiaus pradžioje padarė seksualinį švietimą prieinamesnį platesnei auditorijai, propaguodamas Nacionalinės sekso dienos vertybes.

Kaip švęsti sekso dieną?

1. Pasilepinkite jausminga savęs priežiūra

Skirkite šiek tiek laiko ir palepinkite save prabangia savęs priežiūra. Atsigulkite į didelę, karštą vonią, naudokite mėgstamus kvapnius losjonus ir aliejus, uždekite keletą kvapiųjų žvakių ir mėgaukitės akimirka.

2. Parašykite meilės laišką

Paimkite rašiklį ir popierių ir parašykite savo ypatingam žmogui meilės laišką. Pasakykite jiems, kodėl juos mylite.

3. Eikite į intymų pasimatymo vakarą

Suplanuokite intymų vakarą su savo partneriu. Kartu gaminkite vakarienę, pažiūrėkite romantišką filmą, atidarykite vyno butelį, prisiglauskite ir užbaikite vakarą kažkuo ypatingu.

4. Išbandykite naujas sekso pozas

Ištirkite įvairias sexo pozicijas, kurias galite išbandyti kartu su savo partneriu. Raskite ką nors naujo, kas paįvairins naktį.

5. Nusipirkite sau naują sekso žaisliuką

Neteko dar naudoti sekso prekes? Pats laikas pabandyti. Nenorite kartu su partneriu? Puikus momentas išbandyti pačiam (-ai).

Kodėl sekso diena yra svarbi?

1. Nacionalinė sekso diena švenčia malonumą ir seksualinį išsilaisvinimą

Nacionalinė sekso diena yra būdas švęsti mūsų teisę į seksualinę išraišką ir malonumą. Tai taip pat galimybė atpažinti, kiek nuėjome gerindami lyčių lygybę, ugdydami sveikesnį požiūrį į seksą ir sutikimą bei pasisakydami už saugesnes sekso praktikas.

2. Tai padeda skatinti sveiką požiūrį į seksą

Nacionalinės sekso dienos minėjimas yra puikus būdas desigmatizuoti pokalbius apie seksą ir seksualumą. Tai taip pat skatina mus nuoširdžiai ir atvirai kalbėtis apie seksą, o ne dalyvauti tabu ar smerkiančiose diskusijose. Tai gali padėti geriau suprasti skirtingus požiūrius į seksą ir santykius.

3. Gali būti smagu!

Visų pirma, nacionalinė sekso diena turėtų būti vertinama kaip linksmybių diena! Taigi pasinaudokite proga ir palepinkite save, padarykite ką nors linksmo ir mėgaukitės akimirka – nesvarbu, su kuo esate ir ką veikiate!

5 faktai apie seksą, kurie jus nustebins

1. Ne tik žmonės užsiima seksu savo malonumui

Žmonės nėra vieninteliai gyvūnai, kurie užsiima seksu savo malonumui, o ne reprodukcijai. Yra žinoma, kad delfinai, bonobos ir tam tikros šikšnosparnių rūšys taip pat užsiima seksualine veikla pramogai.

2. Seksas gali sustiprinti jūsų imuninę sistemą

Mokslininkai išsiaiškino, kad reguliarus seksualinis aktyvumas gali padidinti tam tikrų antikūnų kiekį jūsų organizme, o tai vėliau sustiprina jūsų imuninę sistemą ir sumažina tikimybę susirgti peršalimu ir kitomis ligomis.

3. Bučiavimas gali padėti išsirinkti partnerį

Bučinys gali padėti mums nesąmoningai nuspręsti, ar partneris tinkamas. Mūsų seilės yra pripildytos hormonų ir kitos „biologinės informacijos“, kuri gali nuspręsti, ar kas nors yra geras draugas.

4. Orgazmas gali sumažinti skausmą

Orgazmo metu jūsų kūnas išskiria endorfinus, geros savijautos neurotransmiterius, kurie gali būti galingi skausmą malšinantys vaistai. Taigi, kai kitą kartą jums skaudės galvą, vaistų galite rasti miegamajame.

5. Spermos sudėtyje yra ne tik spermos

Sperma sudaro tik vieną procentą spermos. Likusią dalį sudaro daugiau nei 200 atskirų baltymų, taip pat naudingų vitaminų ir mineralų, įskaitant vitaminą C, kalcį, chlorą, citrinų rūgštį, fruktozę, pieno rūgštį, magnį, azotą, fosforą, kalį, natrią, vitaminą B12 ir cinką.

Kada yra sekso diena?

Sekso diena kasmet švenčiama birželio 9 d. 2024 metais. Šiais metais sekso diena bus sekmadienį.