NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 €

12 erotinių žaidimų porai, kurie paįvairins vakarą

12 erotinių žaidimų porai

Sekso žaidimų įtraukimas į Jūsų santykius gali būti puikus būdas paįvairinti seksualinį gyvenimą, įnešti daugiau spalvų bei nuotaikos. Pirmiausia, žaidimai gali praplėsti Jūsų seksualinį akiratį ir padėti tyrinėti dalykus, kurie sukeldavo abejonių. Sekso žaidimai taip pat gali skatinti žaismingumą miegamajame, taip pat suartinti jus ir Jūsų partnerį, sukurti intymumą ir pagerinti seksualinio bendravimo įgūdžius. Štai keletas sekso žaidimų, kuriuos galite išbandyti.

1. Seksas stiklainyje

Norėdami žaisti šį žaidimą, jums tereikia rašiklio, popieriaus ir dviejų stiklainių, puodelių ar dubenėlių. Su partneriu suplėšykite keletą popieriaus lapų. Tada užrašykite 10–20 kūno dalių ir 10–20 veiksmažodžių. Tada sulankstykite popieriaus gabaliukus ir įdėkite kūno dalių lapelius į vieną stiklainį, o veiksmažodžius į kitą. „Įsitikinkite, kad veiksmažodžiai yra švelnūs, pavyzdžiui: laižyti, čiulpti, kutenti, liesti, masažuoti ir pan.“

Tada, nežiūrėdami, paimkite lapelį iš veiksmažodžių stiklainio ir kūno dalies stiklainio. Kad ir ką jums lieptų popieriaus lapeliai, turite daryti tai su savo partneriu! Tai gali būti toks pat nekaltas kaip „pakutenti ausį“ arba kaip „masažuoti genitalijas”!

2. Atspėk pojūtį

Jums prireiks laikmačio arba laikmačio programėlės, įvairių namuose esančių objektų ir akių raiščio arba audinio, kuris gali veikti kaip užrišimas akims.

Šiam žaidimui nustatykite 15 minučių laikmatį. Vienas partneris turėtų vaidinti gavėją, o kitas – dovanuotojas. Gavėjas užsiriša akis, tada dovaneojas randa daiktus aplink namus, su kuriais gali gavėją paliesti.

Pavyzdžiui, Aušra siūlo: „Nuleisti plunksną kojomis, paimti ledo kubelį iš šaldiklio ir perbraukti vidinėmis šlaunimis arba per spenelius arba lašinti ištirpusių ledų ant pilvo ir nulaižyti“.

Gavėjas turi atsigulti ir tuo mėgautis. Kai laikmatis išsijungs, pabandykite atspėti, kas buvo kiekvienas objektas. Už kiekvieną teisingą atsakymą gausite penkis taškus. Tada apsikeiskite ir nustatykite laikmatį iš naujo. Laimi tas, kuris pabaigoje surinks daugiausiai taškų.

3. Atspėk kūno dalį

Šiam žaidimui laikas įjungti telefono kamerą ir galbūt redagavimo programą. Norėdami žaisti, vienas partneris nufotografuos vieną iš savo kūno dalių ar kūno sritis. Idealiu atveju nuotrauka turėtų būti iš arti ir šiek tiek neaiški. Čia galite būti kūrybingi redaguodami programas, suliedami nuotrauką, pikseliais, reguliuodami ar apversdami apšvietimą ir pan. Galų gale galite pasiekti savo lytinius organus, tačiau tai yra galimybė paryškinti ir erotizuoti kitas kūno dalis, pvz., apatinę nugaros dalį, už ausies ir raktikaulį. Tada, kai nuotrauka bus paruošta, nusiųsite ją savo partneriui ir paprašykite atspėti kūno dalį. Jei partneris atspės, gauna penkis taškus.

Prieš pradėdami, nustatykite konkretų raundų skaičių ir prizą laimėtojui (kažką panašaus į seksualų kuponą ar balso įrašą), o kai baigsite siuntinėti ir spėlioti, kas turi daugiausiai taškų pabaigoje, tas laimi.

Sekso žaidimai porai

4. Tiesa drąsa

Paverskite šį klasikinį vaikystės žaidimą smagiu ir seksualiu jums ir jūsų partneriui. Vienintelis reikalavimas: jūsų vaizduotė!

Pradėkite nuo to, kad kiekvienas iš jūsų užsirašytų bent penkias drąsas – jos gali sukelti pasipiktinimą arba pagerinti nuotaiką (pavyzdžiui, tegul jūsų partneris nešioja vieną iš jūsų seksualių liemenėlių). Įmeskite popieriaus lapelius į stiklainį ir pradėkite žaidimą vienam asmeniui klausdami kito: 

  • „Tiesa ar drąsa?

Jei jūsų partneris atsako „tiesa“, užduokite klausimą, į kurį jau seniai žinojote atsakymą.

Padarykite tai provokuojančiai ir linksmai. Apsvarstykite galimybę kiekvienam iš jūsų apsivilkti seksualų apatinį trikotažą su taure vyno žaidimo eigoje.

5. Piknikas lovoje – užrištomis akimis

Jausmingas ragavimo žaidimas. Užriškite partneriui akis ir maitinkite jį įvairiu maistu – tiek šiltu, tiek šaltu.

  • Pradėkite nuo kąsnio šilto raguolio su sviestu, o tada greitai paragaukite stingdančių šaltų ledų.
  • Ant pirštų galiukų išpurkškite plaktos grietinėlės ir kiekvienu kreminiu pirštu lengvai palieskite jo lūpas.
  • Nulupkite vynuoges, leiskite jam nugraužti braškę ir užlašinkite tik lašelį vyno ant apatinės lūpos.
  • Nulupkite bananą ir veskite jį ant lūpų.

Kas žinojo, kad maistas gali būti toks erotiškai nuostabus?

6. Žaidimas kortomis iki nusirengimo

Dar viena klasika tapęs žaidimas, tačiau mūsų manymu, visada išlieka populiarus, suteiks šypseną o gal ir padės susijaudinti. Žaidimą pasirinkti galima bet kokį: durnių, pokerį, 21, UNO kortos ir t.t. pasirinkimas begalinis, svarbiausia yra rezultatas – pralaimėtojas arba pralaimėtoja lieka nuoga(as).

7. 50 pilkų atspalvių… arba BDSM

Norite šiek tiek BDSM? Tada jums ir jūsų partneriui gali tikti fantazijų, susijusių su BDSM ar vergijos elementais žaidimas. Prieš žaisdami šį žaidimą, nustatykite taisykles ir gaires, kurios apima tai, ką jūs abu darysite ir ko nedarysite, be to nepamirškite ir STOP žodžio, kai vienam ar kitam gali pasirodyti, kad peržengiate ribas. Būkite pagarbūs, bet linksminkitės.

Jei turite vaikų, palikite juos savaitgaliui pas močiutę, kad turėtumėte laiko ir erdvės pasilinksminti.

Vieną vakarą jis vaidina dominuojantį vaidmenį, o tu – seksualųjį jo troškimų objektą, o kitą naktį pakeiskite vaidmenis. Per šį laiką dominuojančio partnerio norus turi vykdyti nuolankiai.

8. Bučinių žaidimas

Kai prisiglaudę žiūrite filmą ar TV laidą, pasirinkite žodį ir, kai tik išgirsite šį žodį, pasibučiuokite. Tikriausiai nebaigsite filmo / šou, bet kam reikalinga televizija, kai bendraujate su savo partneriu? Tai yra laimėjimas!

Bučinys yra labai intymus veiksmas, kuris dažnai sukelia daugiau fizinio intymumo. 

Tai vienas geriausių seksualių žaidimų, nes tai suteikia poroms priežastį užmegzti ryšį fiziniu lygmeniu.

9. Aklas pasimatymas

Jei planuojate žaisti sekso žaidimus su savo parneriu, turite pabandyti pažaisti žaidimą: “Aklas pasimatymas”. 

Šiam žaidimui suplanuokite pasimatymą ir susitikite toje vietoje, kurioje žaidžia jūsų pasirinktas personažas. Tapkite visiškai kitokiu žmogumi, nei buvote, elkites tarsi iš tikrųjų atėjote į pasimatymą su nepažįstamu žmogumi ir Jūs esate visiškai kitoks asmuo.

Vaidmenų žaidimas gali sukurti intymumą santuokoje, atskleisdamas kitą jūsų asmenybės pusę, kuri užmezga didesnį ryšį tarp partnerių. Tokie žaidimai, kuriuose dalyvauja seksualinių vaidmenų žaidimai, griauna kliūtis, skatindami asmenis atsiverti.

10. Piešimas ant kūno

Tapyti yra smagu, tačiau piešimas ant kūno gali būti viena geriausių sekso žaidimų idėjų poroms. Šią veiklą poroms galima paversti jaudinančiais ir purvinais žaidimais. Štai kaip!

Norint žaisti šį žaidimą, reikia tik kai kurių plaunamų organinių dažų ir teptukų. Poros naudoja vienas kito kūnus kaip drobes ir piešia viską, ką jaučia. Po to jie taip pat gali nusiprausti kartu.

Švelnūs ir lygūs teptuko potėpiai skatina erotinius pojūčius ir skatina partnerių intymumą. Be to, šis intymus žaidimas taip pat leidžia poroms kūrybiškiau išreikšti savo jausmus ir emocijas, o tai padeda suartėti ir emociškai.

11. Twister žaidimas porai

Pridėjus keletą vingių prie populiaraus žaidimo „Twister“, jis gali tapti labai jaudinančiu bei kebliu sekso žaidimu poroms.

Šiam žaidimui reikalingas paprastas plastikinis kilimėlis ir suktukas. „Twister“ žaidimas žaidžiamas kaip įprasta, tačiau tai leidžia porai fiziškai suartėti.

Žaidimo pabaigoje pralaimėtojas turi įvykdyti viską, ko nori nugalėtojas. Žaidimas pritraukia poras į intymią padėtį, tačiau joms neleidžiama daryti nieko kito.

Tokiu būdu partneriai gali erzinti ir sujaudinti vienas kitą. Tai daro jų intymumo aktą malonesnį.

12. Sekso žaislų žaidimas

Jei abu norite pradėti naudotis sekso žaislais arba jau naudojate sekso žaislus, bet negalite nuspręsti, kurį iš jų naudoti vienu metu, šis žaidimas gali būti gelbėtojas.

Šio karšto sekso žaidimo taisyklės yra paprastos. Tiesiog įdėkite visus savo mėgstamus sekso žaislus į maišelį ir užriškite savo partnerio akis. Paprašykite savo partnerio ištiesti ranką, kad krepšyje būtų žaislas. Ir vuolia! Tai yra žaislas, kurį turite naudoti savo preliudijai.

Norime išgirsti jūsų nuomonę!

Būsime dėkingi jeigu galėsite skirti laisvą minutę palikti komentarą ar patiko straipsnis, o gal patys žaidėte žaidimus? Pasidalinkite, taip padedate mums augti ir kurti dar įdomesnius straipsnius Jums!

Komentaras (1)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *