🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Analinis seksas: Kas tai ?

kas yra analinis seksas scaled

Žmonių seksualumas – tai ilga ir kintanti istorija, apimanti skirtingas praktikas, įpročius ir žmogiškosios meilės išraiškas. Pirminės ir grynos emocijos yra vienas pagrindinių mūsų seksualinių dirgiklių, kurie sukelia aistrą ir norą suartėti. Tačiau keičiantis laikotarpiams ir kultūroms su jais kito ir seksualumo bei sekso samprata. Šie pokyčiai nulėmė, jog vienos seksualinės aistros išraiškos tapo mažiau priimtinos nei kitos. Taip nutiko ir su analiniu seksu.

Analinis seksas ir jo istorija

             Šiuolaikinėje visuomenėje analinis seksas yra apipintas daugybe mitų. Vieni teigia, kad analiniu seksu užsiima tik homoseksualai, kitiems ši sekso rūšis siejasi su išvirkimu. Tačiau kaip yra iš tiesų?  Tinklaraščio „Medium“ skilties „Sexography“ autorius Joe Duncan rašo, kad analinis seksas ir kitos analinio žaidimo formos yra tarpkultūrinė praktika, tikrai ne šiuolaikinis išradimas. Ane autoriaus visos pasaulio civilizacijos išangę naudojo kaip malonumo objektą. 

             Analinio sekso pėdsakai aptinkami dar prieš gerokai prieš mūsų civilizaciją. Įvairūs archeologiniai radiniai leidžia manyti, kad šia sekso rūšimi buvo užsiiminėjama netgi Mesopotamijoje.  Senovės Peru Močės civilizacijoje į analinį seksą buvo žiūrima ne tik kaip į malonumo šaltinį, bet kaip ir į tam tikrą sveikatos palaikymo praktiką.  Šioje civilizacijoje analinis seksas ypač buvo praktikuojamas gimus kūdikiui, kadangi buvo tikima, jog sperma gali padidinti motinos pieno kokybę. Istoriniai šaltiniai taip pat rodo, kad analinis seksas buvo atvirai praktikuojamas graikų ir romėnų kultūroje, bet tik tarp suaugusio vyro ir berniuko kaip „mentorystės“ forma. Tokie santykiai buvo ypač dažni kariuomenėje, kur vyrų biseksualumas buvo laikomas norma. Analinis seksas taip pat buvo įprasta heteroseksualių porų praktika vestuvių naktį. Beje, nors analinis seksas vyko už uždarų durų, jis vis tiek buvo laikomas tabu. Toks seksas buvo socialiai priimtinas tik tarp suaugusio vyro ir berniuko (dažniausiai vergo). Įdomu ir tai, kad ilgą laiką analinis seksas buvo naudojamas kaip kontracepcijos priemonė.

Išsirinkti lubrikantą galite čia Lubrikantas privalomas

             Jei kada nors mylėjotės analiniu būdu,  greičiausiai jau žinosite, kad lubrikantas  yra labai svarbus tokio sekso elementas. Senovės graikai tai irgi  intuityviai suprato. Istoriniai šaltiniai iš maždaug 350 m. pr. Kr. rodo, kad graikai naudojo alyvuogių aliejų kaip lubrikantą sekso metu. Nors jie turėjo teisingą supratimą apie sutepimo svarbą, svarbu pažymėti, kad tikrai neturėtumėte naudoti alyvuogių aliejaus analiniam seksui ar bet kokių aliejaus pagrindu pagamintų tepalų. Kokosų aliejus, alyvuogių aliejus ar bet koks kitas produktas, pagamintas iš aliejaus, nesuderinamas su latekso prezervatyvais, todėl naudokite vandens pagrindo arba silikoninį lubrikantą. Abu yra draugiški lateksui ir puikiai tinka analiniam seksui.

              Dėl ko lubrikantas toks svarbus analiniam seksui? Analinė anga, priešingai nei vagina, natūraliai nesudrėksta, todėl papildomas drėkinimas svarbus ne tik norint patirti didesnį malonumą, bet ir siekiant išvengti skausmo bei infekcijų. Daugeliui gali kilti klausimų kokį lubrikantą geriausia išsirinkti. Dažniausiai tinka visi įprasti lubrikantai, bet geriausia būtų rinktis pagamintą silikono pagrindu, nes toks lubrikantas ilgiau išsilaikys. Taip pat reikėtų vengti įvairių skonių ir kvapų lubrikantų, nes jie gali sudirginti jautrią gleivinę. Jeigu nuo analinio sekso atgraso skausmo baimė, galite išbandyti tam skirtus purškalus ar tepalus, kurie sumažina jautrumą. Tačiau su tokiomis priemonėmis taip pat reikėtų elgtis atsargiai, nes galite nepajusti sudirginimo. Svarbiausia taisyklė analinio sekso metu – lubrikanto niekada nebūna per daug!

Lubrikantas analiniam seksui

Ką reikia žinoti prieš užsiimant analiniu seksu?

            Prieš užsiimant analiniais žaidimais reikia prisiminti, kad čia kaip ir įprastiniame sekse labai svarbu tinkama preliudija ir susijaudinimas. Kuo labiau susijaudinę būsite, tuo daugiau malonumo patirsite. Daugelis ekspertų prieš užsiimant analiniu seksu pirmiausia rekomenduoja neskubėti ir išbandyti nuosaikesnius žaidimus. Pradžiai galite paprašyti, kad partneris ar partnerė į jūsų išangę įkištų vieną ar du pirštus. Taip turėsite galimybę įvertinti savo pojūčius ir priimti sprendimą ar norite judėti toliau. Įvairiems įžanginiams žaidimams, kurie padeda labiau atsipalaiduoti ir įsiaudrinti taip pat dažnai naudojami ir analiniai kaiščiai. Jeigu esate naujokas ar naujokė šioje srityje, nepervertinkite savo jėgų ir pirmiausia įsigykite nedidelį kaištį pradedantiesiems. Galite pasirinkti ir skirtingų dydžių kaiščių rinkinį – tokiu atveju galėsite eksperimentuoti tiek vieni, tiek su partneriu/e ir nuspręsti kada būsite pasiruošęs/usi sueičiai. 

            Vis dar pasitaiko tokių atvejų, kai žmonės apimti aistros pasitelkia išradingumą ir analinei stimuliacijai panaudoja įvairius namuose rastu įrankius ar prietaisus. Jeigu nenorite atsidurti ligoninės priimamajame, verčiau nekartokite kitų klaidų ir įsigykite kokybiškus bei saugius sekso žaislus, kurie užtikrins pilnavertį komfortą. Rinkdamiesi analinį žaislą atkreipkite dėmesį, kad išorinė jo pusė būtų gerokai platesnė už tą, kuri keliaus į jūsų užpakaliuką – taip būsite užtikrinti, kad žaisliukas nebus „įsiurbtas“ į vidų.

Svarbiausia – saugumas

              Apie seksą vis dar vyrauja įvairių mitų. Vienas iš jų, kad mylintis analiniu būdu negalima užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis. Kaip ir vaginalinio, taip ir analinio sekso metu reikėtų naudoti prezervatyvą, kadangi išlieka aukšta lytiniu keliu plintančių ligų užsikrėtimo rizika. Tad po analinio sekso rekomenduojama kruopščiai nusiprausti, kad neperneštumėte bakterijų ant kitų kūno dalių. Jeigu po analinio sekso užsiimsite vaginaliniu, būtinai naudokite naują prezervatyvą! Norint visiško saugumo neretai prezervatyvus rekomenduojama naudoti ir sekso žaislams. Taip juos išlaikysite kur kas higieniškesnius – žinoma, tai vis tiek neatleidžia jūsų nuo būtinybės prižiūrėti sekso žaislus jiems naudojant specialias priemones. 

            Nors pastaruoju metu apie analinį seksą kalbama vis daugiau, nereiškia, kad ir jūs juo turite užsiimti. Tai jūsų asmeninis pasirinkimas, kuriam niekas neturėtų daryti įtakos. Jeigu svarstote, kad vis dėl to norėtumėte patyrinėti naujas savo ar partnerio kūno vietas, bet nežinosite kaip apie tai pasakyti, nenusiminkite. Seksologai apie seksą dažnai rekomenduoja kalbėtis ne lovoje, o įprastoje, buitinėje aplinkoje. Ane jų, tuomet žmonės būna labiau atsipalaidavę ir klausimų apie seksą nesupranta kaip tiesioginio kvietimo ar priekaištų. Pradžioje galite pasidomėti kokių neįgyvendintų fantazijų partneris turi, galbūt viena iš tokių fantazijų bus analinis seksas. Jeigu jis nebus paminėtas sąraše, galite pasidomėti ką partneris galvoja apie analinį seksą. Pokalbis tikrai nebūtinai iškart turi nuvesti į lovą. Svarbiausia apsikeisti informacija ir požiūriais, kurie jums padės orientuotis ateityje. Ne veltui sakoma, kad seksas prasideda dar nenuėjus į lovą. Pokalbis, baimių ir lūkesčių aptarimas yra tarsi gera preliudija, kuri nusprendus užsiimti analiniu seksu palengvins jo pradžią ir eigą. Pasitikėkite savo pojūčiais ir nebijokite eksperimentuoti!

Įdomus faktas:

Analinio sekso metu orgazmą gali patirti tiek vyrai, tiek moterys, nes abiejų išangėse yra daugybė nervų galūnėlių, susijusių su lytiniais organais. Tokio sekso metu vyrams yra stimuliuojama prostata, dėl to vyrai dažniausiai patiria itin malonų ir intensyvų orgazmą. Moterims paprastai stimuliuojamas G taškas bei vidinė klitorio dalis, kas taip pat gali sukelti itin stiprų viso kūno orgazmą. Taigi analinis seksas gali būti įdomus nuotykis.

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

    Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
    Skaityti
    Sutinku