🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Ką reikia žinoti apie Lietuvos nudistų paplūdimius?

Nudistų pliažai Lietuvoje

Visų pirma kiek Lietuvoje yra nudistų pliažu?

Lietuvoje yra 13 oficialių nudistų paplūdimių ir 4 neoficialūs nudistų paplūdimiai.

Neoficialus nudistų paplūdimiai

Žinokite vietines taisykles

Prieš paliečiant kojų pirštais smėlį įsitikinkite, kad tikrai žinosite, kuriose paplūdimio vietose leidžiama būti nuogiems, ir gerbkite šias ribas. Dėvėkite drabužius kur tikrai privalome su jais būti: pavyzdžiui, automobilių stovėjimo aikštelėje. Taip pat įsitikinkite, ar leidžiamas visiškas nuogumas, ar tik apsinuoginimas (kaip daugelyje Prancūzijos Rivjeros vietų). Be to, gali būti naudinga žinoti, ar buvimas be drabužių yra oficialiai teisėtas, ar tik toleruojamas.

Nespoksokite

Žmonės yra pažeidžiami, kai yra į juos spoksoma, ypatingai kai jie yra nuogi, todėl norisi išvengti net užuominos, kad su jais elgiesi žiauriai ar šiurpiai. Ar nenorite to paties mainais? Jei sunkiai sekasi – atsiverskite paskaityti knygą.

Palikite telefoną/fotoapratą namuose

Netgi fotografuodami peizažą žmonės gali jaustis nepatogiai, jei jie nėra tikri, kur nukreipiate savo išmanųjį telefoną, todėl iš pradžių geriau neišsiimti jokio fotografavimo įrenginio. Jei turite padaryti asmenukę, įsitikinkite, kad nefotografuojate kitų be leidimo.

Visur nešiokitės rankšluostį

Akivaizdu, kad jums reikės rankšluosčio gulėti ant smėlio. Tačiau nudistų kurortuose greičiausiai turėsite atsinešti savo rankšluostį, kad galėtumėte atsisėsti ant baldų restoranuose ir baruose ar bet kurioje kitoje bendroje erdvėje.

Gausiai tepkite kremą nuo saulės ant visos atviros odos

Tai standartinė saulės vonių procedūra, tačiau verta kartoti, kai kalbame apie jautrias kūno dalis, kurios dienos šviesą mato retai.

Laikykitės atstumo nuo kitų

Renkantis vietą sėdėti ar gulėti, palikite daug vietos tarp savęs ir kito rankšluosčio – jei įmanoma, daugiau vietos nei paliktumėte apsirengę. Tokiu būdu jūs signalizuojate, kad neketinate kištis į savo kaimyno privatumą. Tai dar vienas komforto dalykas.

Nemėginkite jokiu būdu sekso žaidimų

Nepadorus elgesys su savo partneriu, ką tik sutiktu paplūdimyje ar su savimi yra draudžiamas. Sekso žaisliukas taip pat, galite būti suimti bei nubausti už toki elgesį. Geriau tokius žaidimus palikti vakarui, išsirinkus patogesnę vietą, išsirinkti sekso prekę, prie vyno bokalo…

Ką daryti jeigu "kyla" erekcija?

Jei esate paplūdimio lankytojas vyras ir problema kyla (taip sakant) netyčia, turėtumėte užsidėti rankšluostį, atsigulti ant pilvo arba įbristi iki juosmens į vėsų vandenyną ir laukti. Galbūt prisiminkite apie skolas vastybei, savo turimą kreditą, kad šiek tiek “aprmtu”…

Komentaras (1)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
Skaityti
Sutinku