NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD

Kaip išsirinkti analinį kaištį?

Kaip išsirinkti analinį kaištį?

     Užpakaliuko kištukai ir analiniai vibratoriai visai neturi kelti baimės ir iš tikrųjų su jais gali būti labai smagu žaisti masturbacijos arba sekso poroje metu. Jie taip pat nėra tik sekso žaisliukai, skirti vyrams ir žmonėms, turintiems penį. Jei esate pradedantysis ir nežinosite, kaip naudotis analinio sekso žaislais, analiniai kaiščiai yra puiki pradžia. Bet kokio lytinio akto metu dėvint analinį kištuką, dėl daugybės nervinių galūnėlių aplink išangę galima padidinti savo malonumą ir galimus orgazmus. Galite įsigyti silikoninių analinių kaiščių, vibruojančių analinių kaiščių, stiklinių analinių kaiščių ir kaiščių, skirtų prostatos masažui. Jie taip pat puikiai tinka, jei norite išmokti, kaip pasiruošti analiniam seksui. Pabandysime paaiškinti ką reikia žinoti apie analinius kištukus – nuo tinkamo kištuko pasirinkimo iki saugaus ir malonaus naudojimo.

1. Naudokite daug lubrikanto

     Skirtingai nei makštis, išangė pati negamina lubrikanto, todėl norint užtikrinti optimalų komfortą ir saugumą būtina gausiai naudoti lubrikantą. Lubrikantas ne tik užtikrina sekso ir žaidimų saugumą, nes sumažina sužeidimų, plyšimų ir skausmingumo riziką, bet ir suteikia geresnį pojūtį. Tik įsitikinkite, kad jei naudojate silikoninį analinį kaištį, lubrikantas, kuriuo jį patepate, yra vandens pagrindo. Silikoninis lubrikantas blogai reaguoja su silikoniniais žaislais, todėl visada venkite juos naudoti kartu. Specialiai analiniams žaidimams skirtas lubrikantas paprastai būna tirštesnis ir ilgiau išliekantis, todėl jo nereikia tepti taip dažnai.

     Jei norite kažko prabangesnio ir turite didesnį biudžetą, Pjur 250ml vandens pagrindo analinis lubrikantas yra vienas geriausių visų laikų analinių lubrikantų. Jis itin tirštas, veganiškas, hipoalerginis, netoksiškas ir bekvapis.

2. Neskubėkite ir viska darykite lėtai

     Kaip ir su visais naujais sekso dalykais, kuriuos bandote išbandyti, nepamirškite, kad nereikia į juos eiti su visais ginklais. Pradėkite švelniai ir lėtai norint mėgautis analiniais žaidimais, labai svarbu, kad būtumėte atsipalaidavę.

     Jei pirmą kartą bandote analinį kištuką sekso su partneriu metu, įsitikinkite, kad pirmiausia su partneriu aptarėte savo lūkesčius ir visus nuogąstavimus. Jei bandote vienas, neskubėkite. Pradėkite nuo nedidelio žaisliuko ir palaipsniui su juo susipažinkite bei jauskitės patogiai. Įkiškite jį lėtai ir tiesiog sėdėkite su juo viduje ir stebėkite, kaip jaučiatės. Kai jums bus patogu (ir susijaudinsite), galėsite pereiti prie didesnio ar sudėtingesnio žaisliuko.

3. Nespręskite apie užpakalio kištuką

     Nepriklausomai nuo jūsų lytinės tapatybės / seksualumo, kol turite užpakaliuką, užpakaliuko kištukai gali būti labai malonūs. “Vienas didžiausių sekso mitų yra tas, kad moterims nepatinka analinis seksas ir kad jos dalyvauja užpakaliuko linksmybėse tik tam, kad pradžiugintų savo partnerį… Tai paprasčiausiai netiesa. Naudodamos užpakaliuko kištuką, moterys gali patirti didesnį malonumą užsiimdamos bet kokiu seksu. Taip pat užpakaliuko kištukus naudoja ne tik gėjai, biseksualūs ir homoseksualūs vyrai bei penio mylėtojai. Užpakaliuko kištuko naudojimas kaip heteroseksualiam, cisgender vyrui neturi jokios įtakos jūsų seksualumui.

     Žinoma, vyrai ir žmonės, turintys varpą, turi savo mažą G tašką, vadinamą P tašku (prostatą, daugiau apie tai toliau), kurį galima stimuliuoti žaidžiant analiniu būdu ir pirštais. Tačiau dėl ten esančių nervų galūnėlių tai gali būti labai malonu ir visiems kitiems.

4. Sužinokite, kaip masažuoti prostatą arba P tašką

     Jei naudojate užpakalinį kištuką su varpos vėduokle, įsiklausykite. Prostata yra neįtikėtinai jautri, kurią glostant jaučiamas ypatingas pasitenkinimas, ir jį lengviausiai randama maždaug 5-7cm aukštyje ant priekinės išangės sienelės. Tiesa, kad kai kurie vyrai ir žmonės, turintys varpą, gali patirti orgazmą ir (arba) ejakuliaciją vien tik stimuliuodami prostatą, nors tam reikia praktikos ir kantrybės. Teigiama, kad šie orgazmai jaučiami intensyviau nei orgazmas, patiriamas stimuliuojant varpą, todėl visas kūnas pulsuoja nuo kulminacinės energijos.

5. Mėgaukitės spaudimu

     Užpakaliuko kištukas labiau spaudžia galinę makšties sienelę, todėl padidėja asmens patiriamų pojūčių lygis. Daugeliui žmonių, turinčių vaginą, taip pat patinka naudoti užpakaliuko kištuką oralinio sekso metu. Kulminacijos metu orgazmo susitraukimai aplink užpakaliuko kištuką gali būti intensyvesni nei be jo ir stimuliuoti aplink išangę esančias nervų galūnėles, į kurias paprastai nekreipiama dėmesio.

6. Užpakalio kištuko naudojimas įsiskverbimui su partneriu (jie taip pat gali pajusti skirtumą)

     Jei asmuo su vagina dėvi užpakaliuko kištuką, jo partneris taip pat gali pastebėti pojūčių skirtumą, jei jis įsiskverbia į jį. Įdėjus užpakalinį kištuką, dubens erdvė sumažėja, todėl makštis jaučiasi siauresnė ir tekstūriškesnė. Taigi nesvarbu, ar jūsų partneris turi penį, ar stimuliuoja makštį pirštais, jis tikriausiai pastebės, kad jaučiatės šiek tiek kitaip.

Kaip išsirinkti analinį kaištį?

     Renkantis pirmąjį užpakaliuko kištuką geriausia rinktis plonesnį ir paprastesnį pradedančiųjų užpakaliuko kištuką, o vėliau jį tobulinti. Pirmoji užpakaliuko kištukų taisyklė – VISADA įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas žaislas turi platų arba platesnį pagrindą. Skirtingai nei makštis, išangė gali “įsiurbti” daiktus. Žaislai su išplatintu pagrindu neturi galimybės ten pasiklysti. Saugokitės, galima įsigyti daug analinių žaisliukų, kurie neturi šių saugos priemonių ir nėra saugūs naudoti. Todėl visada, visada, visada ieškokite išplatinto pagrindo.

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

    Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
    Skaityti
    Sutinku