🚚 NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD,Venipak

Kaip praleisti Valentino dieną?

Kaip praleisti Valentino dieną?

Vieniems Valentino diena viena laukiamiausių švenčių, o kitiems galvos skausmas. Nesvarbu ar Valentino dieną švenčiate vienas ar su antrąja puse padėsime ją paversti ypatinga diena. Tai meilės diena, bet nebūtinai meilę privalote rodyt mylimam žmogui, ją galite parodyti sau, draugams, artimiesiems. Pateiksime būdus kaip praleisti Valentino dieną įdomiai tiek vienam, tiek su antrąja puse.

Kaip praleisti Valentino dieną su mergina/vaikinu?

  1.     Prisiminkite savo pirmąjį pasimatymą

  Didelė tikimybė, kad jūsų santykių pradžia buvo laikas, kai įdėjote daugiausiai pastangų, kad parodytumėte savo romantiškąją pusę, tad kodėl gi neatsukus laikrodžio atgal ir nepriminus, koki žavus buvote, kai tik pradėjote santykius? Daugeliui patinka, kai prisimenam detales iš to laiko, kai dar tik pažinojo vienas kitą. Prisiminkite savo pirmąjį pasimatymą: nueikite į tą pačią vietą, valgykite tą patį maistą ir darykite tuos pačius dalykus, kurie pirmą kartą sukėlė susižavėjimą vienas kitu.

  1.     Kartu eikite į šokių pamokas

  Niekada nesate per senas, kad išmoktumėte šokti. Tyrinėkite šokių studijas savo vietovėje ir užsisakykite Valentino šokių pamoką, kad kartu išmoktumėte šokti pramoginius šokius, salsą, ča ča, sambą, bachatą ir dar daugiau. Tikrai išeisite jausdami didesnį ryšį nei įeidami, nes šokis suartina. O ir neabejotinai praleisite laiką kitaip nei įprastai.

  1.     Išbandykite pabėgimo kambarį

  Tokie iššūkiai kaip pabėgimo kambariai reikalauja pasitikėjimo, paramos ir komandinio darbo, sako Dana Dorfman, daktarė, psichoterapeute. Pabėgimo kambarių Lietuvoje yra nemažai, jei nėra jūsų mieste juos galite rasti artimiausiuose didmiesčiuose. Įdomu tai, kad galite pasirinkti skirtingų temų kambarius. Tiek siaubo, tiek detektyvinius, istorinius ir daugelis kitų. Tikrai išsirinksite jums patinkantį.

  1. Išbandykite miegamajame naujoves

  Norint paversti Valentino dieną ypatinga, naujovės miegamajame padės. Galbūt senai svajojate apie BDSM? Sekso žaislus porai? Nauja sekso pozą? Išbandykite tai ir suteikite vienas kitam nepamirštamus orgazmus Valentino dieną.

Kaip praleisti Valentino diena su draugais?

 1.     Nueikite į vyno ar alaus degustaciją 

Tai puiki galimybė patirti naujus skonius ir daugiau sužinoti apie vyną arba alų. Dažniausia prieš pačia degustacija būna papasakojamą apie tą alkoholio rūšį, kaip jis gaminamas ir jo istoriją, o vėliau degustuojama skirtingų rūšių alkoholis. Taip pat kai kuriose degustacijose suteikiama galimybė degustuoti nealkoholinį vyną ir alų. 

 1.     Surenkite draugų vakarėlį

Susiburkite namuose, pasiruoškite užkandžių ir maisto, atsineškite stalo žaidimų ir praleiskite vakarą turiningai. Su daug pokalbių, juoko ir gero laiko. Per meilės dieną, kai neturi antros pusės tai puikus būdas atšvęsti ją.

 1.     Nuvykite į boulingą ar biliardą

Boulingas ar biliardas smagus laiko praleidimo būdas. Dažnai jau pamirštas, bet prisiminę šią pramogą džiaugsitės ją vėl atradę. Draugų kompanijai tai leis pasijausti azartiškai ir išsiaiškinti geriausią žaidėją.

Ką veikti vienam per Valentino dieną?

 1.     Pasidarykite dieną skirtą sau 

Palepinkite save ir leiskite tai nuo ko dažnai susilaikote. Paklauskit savęs ko man šiandien norisi? Ir išpildykite tą norą. Taip pat pasidarykite skanius pusryčius, prie pietų suvalgykite mylimiausią desertą, nueikite apsipirkti. Vakare simboliškai galite išsikepti širdelės formos picą ir pasimėgaukite prie skanaus gėrimo. O vakarą užbaigt karšta vonia.

 1.     Nueikite į tinder pasimatymą

Tinderyje daugybė žmonių, kurie taip pat leidžia Valentino dieną vieni ir nieko neveikdami. Tai puiki proga pažinti naują žmogų, galbūt net susirasti porą. O jeigu jūsų interesai nesutaps galbūt tiesiog susirasi gerą draugą su kuriuo galėsi leisti laiką.

 1.     Nueikite pasigražinti 

Visada atrodydami geriau labiau pasitikime savimi. Ši diena puiki galimybė merginoms pasidaryti – manikiūrą, plaukų procedūrą, apsikirpti ar susitvarkyti antakius, o vaikinams – atnaujinti šukuoseną ar susitvarkyti barzdą.

Nors Valentino diena minima kaip meilės ir įsimylėjėlių diena, bet nebūtinai smagiai galima ją tik leisti su antra puse. Yra daugybė būdų kaip padaryti Valentino dieną ypatingą su draugų kompanija ar vienam! Smagios Valentino dienos ir svarbiausia mylėkite save.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
  Skaityti
  Sutinku