NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 €

Koks tavo fetišas?

moters kojos fetišas

Fetišas – Kokie populiariausi?

Žodis „fetišas“ yra kilęs iš prancūzų kalbos žodžio „fetiche“, kuris reiškia „burtai“. Įprastai
fetišas nusako aklą tam tikro objekto ar reiškinio garbinimą. Tačiau daugeliui fetišo reikšmė
geriau pažįstama seksualiniame kontekste. Turbūt daugeliui yra tekę girdėti apie pėdų,
latekso ir panašius fetišus? Tačiau ar kada nors susimąstėte koks jūsų fetišas?

Dažnai į fetišus žiūrima su įtarimu, jie vertinami kaip tam tikra keistenybė. Galbūt dėl to
anglų kalboje kaip sinonimas šiam žodžiui dažnai vartojamas kitas terminas – kink. Daugelis
gėdijasi viešai kalbėti apie seksą, o savo fetišus slepia dar labiau. Tačiau savo polinkių ir
potraukių nereikėtų gėdytis, jeigu jie niekam nekenkia, o jums teikia pasitenkinimą. Fetišų
turėjimas gali labai praturtinti seksualinį gyvenimą ir suteikti jam naujų spalvų. Nežinosite ar
turite fetišų? Pateikiame pačių populiariausių ir keisčiausių fetišų sąrašą, kuris parodys kokia
plati gali būti žmogaus aistrų paletė.

Surišimas (angl.bondage)

Tai viena iš BDSM atmainų, kuomet sekso metu partneris mėgsta būti surištas ar surišti kitą. Suvaržymas ir negalėjimas kontroliuoti savo veiksmų daliai žmonių sukelia stiprų susijaudinimą. Įprastai tokiems žaidimams yra naudojami antrankiai arba virvės. Mėgstantys švelnesnius pojūčius pasitelkia po rankomis esančias skareles ar kaklaraiščius.

Pėdų fetišizmas

Jeigu mintis apie pėdas, jų bučiavimą ar glostymą jus jaudina, greičiausiai tikrai turite šį fetišą. Pėdų fetišas yra vienas iš labiausiai paplitusių, ypač heteroseksualių vyrų tarpe. Fetišas gali pasireikšti pėdų garbinimu, jų glostymu, glamonėjimu bei masažavimu.
Tačiau fetišistai kartais taip pat gali norėti, kad pėdos būtų kišamos į burną, analinę ar
vaginalinę angą. Nors tokie pomėgiai yra retesni, tačiau jeigu visgi nuspręsite užsiimti tokio pobūdžio žaidimais, rekomenduojame ne tik trumpai nusikirpti nagus bei pasirūpinti higiena,
bet ir įsigyti lubrikanto, kuris apsaugos nuo įdrėskimų.

Somnofilija

Tai toks fetišas, kurio metu vienas iš partnerių apsimeta miegantis, o kitas su juo užsiima seksu. Šis fetišas dar vadinamas miegančiosios gražuolės sindromu. Jeigu apie šį fetišą norisi sužinoti daugiau, rekomenduojame pažiūrėti filmą „Sleeping Beauty“ (režisierė Julia Leigh), kuris gan išsamiai nagrinėja šį fetišą. Visgi jeigu šiuo žaidimu nuspręsite užsiimti su partneriu, turėkite galvoje, kad labai svarbu iš anksto susitarti abiem suprantamą ženklą ar žodį, kurį ištarus ar parodžius seksas bus nutrauktas. Turint ir įgyvendinant panašius fetišus svarbiausia laikytis pagarbos.

Plakimas

Tai gana populiarus fetišas, kurio metu asmuo patiria pasitenkinimą, kai yra plekšnojamas ir plakamas. Toks fetišas yra populiarus tarp mėgstančiųjų žaisti vergo ir šeimininko vaidmenų žaidimus. Tokiems žaidimams paprastai naudojami įvairūs botagėliai, mentelės, o kartais ir paprasčiausias delnas. Visgi jeigu norite naujų pojūčių, bet šioje srityje esate naujokas, rekomenduojame įsigyti rinkinį pradedančiajam. Kiekvieno skausmo ribos yra labai individualios, todėl turint šį fetišą labai svarbu sekti partnerio reakciją ir įsitikinti, kad viską darote teisingai.

Burnos užkimšimas (angl. gagging)

Šis fetišas gali pasireikšti įvairiai – nuo švelnaus burnos užspaudimo sekso metu iki pirštų ar delno kišimo į burną. Kai kuriuos jaudina intensyvus oralinis seksas, kuomet penis į burną sukišamas taip giliai, jog partneris/ė ima žiaukčioti. Taip, tai neskamba romantiškai, bet mėgstantiems aštresnius pojūčius tokie žaidimai gali atnešti nepamirštamų patirčių. Tokio pobūdžio fetišas dažnas tarp porų, kuriose vienas yra dominuojantis, o kitas paklūstantis. Tačiau galimas ir apsikeitimas. Vienas populiariausių šio fetišo aksesuarų yra burnos kaištis.
Smaugimas. Šis fetišas taip pat gali būti priskiriamas BDSM, kuomet dominuojantis partneris smaugia, o  paklūstantis leidžiasi smaugiamas. Įprastai poreikis būti smaugiamoms pasireiškia moterų tarpe. Greičiausiai tai susiję ne tik su apsvaigimo jausmu trūkstant deguonies, bet ir su psichologiniu pasitenkinimu, kuomet yra paklūstama partneriui. Smaugimas gali suteikti daug malonumo, tačiau prieš užsiimdami tuo su savo partneriu griežtai nusistatykite ribas, kad nepakenktumėte vienas kito saugumui.

Urofilija

Šis fetišas neretai vadinamas auksiniu lietučiu arba golden shower. Tai procesas,
kuomet partneris/ė apšlapina savo partnerį/ė. Jeigu įtariate, kad galite turėti šį fetišą, tačiau
nesate iki galo tuo tikri, galite paeksperimentuoti duše ir pasižiūrėti kaip jaučiatės. Įprastai
tokie užsiėmimai patinka mėgstantiems dominavimo ir paklusimo žaidimus.

Pėdkelnių fetišas

Jeigu gatvėje jūsų akis patraukia dailios, pėdkelnėmis aptemptos kojos, gali būti, kad turite pėdkelnių fetišą. Dažnai šį fetišą turinčius asmenius jaudina ne tik pačios pėdkelnės, bet ir galimybė jas suplėšyti sekso metu. Pastariesiems žaidimams įsigykite pigių pėdkelnių, tačiau į pasigrožėjimui skirtas pėdkelnes ar kojines rekomenduojame investuoti ir susikurti jų kolekciją. Jeigu tai jums teikia malonumo, kodėl gi jo nepavertus kokybiškesniu?

Ekshibicionizmas

Tai seksualinis pasitenkinimas, kai kažkas stebi jus masturbuojantis ar mylintis. Ekshibicionizmo atvejais poros dažnai mėgsta pasikviesti trečią asmenį, kuris stebi
jų lytinį aktą. Į šią kategoriją taip pat patenka seksas viešose vietose, kuriose yra rizika būti užkluptiems. Jeigu namuose mėgstate vaikščioti nuoga/s ir neužsitraukti užuolaidų greičiausiai irgi turite šį fetišą.

Nešvankios kalbos

Nepadorios kalbos gali kaip reikiant įkaitinti atmosferą. Jeigu jaučiate, kad sekso metu esate linkęs/usi komentuoti kas jums patinka, ką norėtumėte padaryti savo partneriui/ei, greičiausiai turite šį fetišą. Nešvankus kalbėjimas ar tokių kalbų girdėjimas sekso metu gali išties įkaitinti atmosferą, tačiau žmonėms neretai būna sunku prabilti necenzūrine kalba. Ką daryti? Pirmiausia būkite vienas kitam dėmesingi. Jeigu partneriui/ei sunkiai sekasi rinkti žodžius, palaikykite jį/ją ir skatinkite. Norint pralaužti ledus gali padėti įvairūs kortelių žaidimai, kurie skatina dalintis savo fantazijomis.

Dominavimas

Tai viena iš pagrindinių BDSM krypčių, kuri yra stipriai susijusi su
paklusimu. Dominuojantis partneris patiria malonumą perimdamas kontrolę ir spręsdamas už
kitą, o paklūstančioji pusė mėgaujasi savo valios atidavimu kitam. Tiesa, šis žaidimas vyksta tik abipusiu susitarimu ir yra nutraukiamas bet kuriuo metu, kai asmuo atsisako dalyvauti. Prievarta nėra dominavimas! Šis fetišas pastaruoju metu gan gerai žinomas dėl knygų ir filmų
serijos „Fifty Shades of Grey“. Tokiems žaidimams galima pasitelkti itin daug priemonių – antrankius, burnos kaištį, pavadėlį, plakimo mentelę, spenelių gnybtukus ir pan. Svarbiausia, kad jūsų pasirinkti žaislai bei metodai būtų priimtini ir jūsų partneriui.

Vaidmenų žaidimai

Tai dar vienas populiarus fetišas, kuris padeda išlaisvinti fantaziją ir patirti naujų pojūčiu. Šis fetišas patrauklus tuo, jog leidžia atitrūkti nuo savo kasdienės asmenybės ir įsikūnyti į kitą personažą. Paprastai tokiems žaidimams naudojami įvairūs kostiumai, seksualūs apatiniai, uniformos, perukai ar makiažai, kurie padeda geriau įsijauti į
vaidmenį.

Orgazmo kontrolė

Turbūt pats pavadinimas pasako, kad tai toks fetišas, kurio pagrindinis tikslas yra kontroliuoti partnerio orgazmą. Kadangi moterų orgazmas yra sudėtingesnis, dažniausiai šį fetišą turi vyrai ir savo orgazmo kontrolę perduoda į moterų rankas. Įprastai tokiems žaidimams pasitelkiamas penio narvas ir kiti panašūs prietaisai, kurie padidina kontrolės pojūtį.

Fetišai yra gyvenimo druska, kasdienybei suteikianti naujų spalvų. Nereikėtų jų gėdytis.
Linkime geriau save pažinti ir nesidrovėti išbandyti tai, kas jus išties jaudina!

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *