NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 €

Masturbacija mėnesinių metu: kaip patirti malonumą?

Ar galiu masturbuotis per mėnesines?

     Daugelis moterų mėnesinių metu jaučiasi labiau susijaudinę, todėl visiškai normalu tuo metu masturbuotis. Masturbavimas mėnesinių metu ne tik teikia seksualinį pasitenkinimą, bet ir yra naudingas sveikatai. Jis gali padėti palengvinti nemalonius skausmus, kuriuos daugelis žmonių patiria mėnesinių metu.

Ar galima masturbuotis mėnesinių metu?

      Žinoma! Masturbacija mėnesinių metu niekuo nesiskiria nuo masturbacijos per gyvenimo ciklą po mėnesinių. Tikrai nėra jokios priežasties, kodėl neturėtumėte masturbuotis mėnesinių metu. Tai gali būti šiek tiek netvarkingiau nei įprastai, bet tai lengvai išspręsite šalia laikydami rankšluostį. Tyrimais nustatyta, kad kai kurios moterys menstruacijų metu gali jausti didesnį susijaudinimą nei įprastai, todėl masturbuotis menstruacijos metu yra prasminga.

Kodėl masturbacija mėnesinių metu yra naudinga?

     Dabar, kai jau žinosite, kad masturbuotis mėnesinių metu yra visiškai normalu, metas sužinoti apie masturbacijos naudą. Masturbavimasis yra sveikas užsiėmimas bet kuriuo ciklo metu, tačiau masturbacija mėnesinių metu turi tam tikrų papildomų privalumų.

     Tai yra puikus būdas daugiau sužinoti apie savo kūną ir tai, kas jums patinka sekso metu. Orgazmo metu išsiskiria hormonai, kurie gali padėti jaustis ramiau ir būti labiau atsipalaidavusioms. Masturbacija mėnesinių metu taip pat teikia tą pačią didelę naudą.

     Po orgazmo išsiskiria endorfinai. Šie hormonai ne tik malšina skausmą, bet ir gali pakelti jūsų bendrą nuotaiką. Taigi orgazmas mėnesinių metu gali padėti jaustis laimingesnei ir numalšinti prieš tai susikaupusį stresą (jeigu jo buvo).

     Jūsų organizme orgazmo metu taip pat išsiskiria dopaminas ir oksitocinas. Kartu su endorfinais jie gali stipriai malšinti skausmą. Štai kodėl daugelis žmonių, patiriančių menstruacinę migreną, pastebėjo, kad patyrus orgazmą galvos skausmas sumažėja arba išnyksta. Šie hormoniniai pokyčiai taip pat gali sumažinti kitų rūšių skausmą, pavyzdžiui, nugaros skausmą, kurį daugelis moterų patiria mėnesinių metu.

     Jei jums sunku užmigti, apsidžiaugsite sužinojusios, kad orgazmas gali padėti greičiau užmigti.

       Kaip ir bet kuriuo kitu ciklo metu, masturbacijos mėnesinių metu yra vienas saugiausių būdų pasiekti malonumą. Kadangi masturbuodamasi nesusiduriate su kito asmens išskyromis, išliksite apsaugota nuo lytiškai plintančių infekcijų (LPI) ir nepageidaujamo nėštumo. Žinoma, visada galite masturbuotis su partneriu. 

     Nors ir retai, pastoti ar užsikrėsti lytiškai plintančiomis infekcijomis vis tiek įmanoma ir be įsiskverbimo. Kai kurie virusai, pavyzdžiui, ŽIV, iš tikrųjų gyvena menstruacijų kraujyje ir gali būti lengviau perduodami mėnesinių metu. Jei masturbuojatės su partneriu, būtinai naudokite apsaugos priemones.

Ar masturbacija padeda sumažinti mėnesinių spazmus?

     Ne paslaptis, kad daugelis žmonių prieš mėnesines ir jų metu patiria mėšlungį ir kitus nemalonius simptomus. Puiki žinia ta, kad orgazmas gali padėti sumažinti menstruacijų spazmus. Menstruacijų mėšlungis atsiranda dėl to, kad gimda susitraukinėja, norėdama pašalinti savo gleivinę, o tai gali sukelti skausmą. Orgazmo metu gimda susitraukia, o po jo atsipalaiduoja. Tai gali padėti sumažinti mėšlungį.

     Po orgazmo Jūsų organizme išsiskiriantys hormonai taip pat gali padėti palengvinti menstruacijų spazmus, nes jie malšina skausmą. Kadangi masturbacija yra puikus būdas pasiekti orgazmą, gali būti, kad ši veikla padės sumažinti mėšlungį. Žmonėms, kuriuos mėšlungis vargina prieš mėnesines, orgazmas taip pat gali būti naudingas, todėl masturbacija prieš mėnesines taip pat gali būti naudinga.

     Žinoma, masturbacija gali tikti ne visoms, todėl visada turėtumėte pasikalbėti su gydytoju, jei jaučiate nemalonius menstruacijų simptomus. Prireikus jie galės skirti skausmą malšinančių vaistų.

Ar galima masturbuotis per mėnesines?

Kaip masturbuotis mėnesinių metu?

     Normalu, kad nerimaujate dėl menstruacijų masturbacijos, jei manee, kad ji bus per daug netvarkinga. Gali būti gera mintis turėti po ranka rankšluostį, jei masturbuojatės mėnesinių metu. Jei masturbuojatės gulėdama, padėkite rankšluostį po savimi, kad apsaugotumėte paklodę. Apsvarstykite galimybę naudoti tamsios spalvos rankšluostį, nes jis ne taip lengvai nusidažys. 

     Siekdami papildomos higienos, galite pabandyti masturbuotis iškart po dušo. Taip sumažinsite tikimybę, kad masturbuojantis ant rankšluosčio atsiras dėmių. Taip pat galite masturbuotis duše!

     Netoliese galite laikyti drėgnų servetėlių, kad galėtumėte nusivalyti, kai baigsite. Nepamirškite, kad pirštus, sekso žaisliukus ar bet kokius kitus daiktus, kuriuos naudojate, po masturbacijos reikia nuvalyti, net jei neturite mėnesinių.

      Jei norite daugiau privatumo, galite masturbuotis viena arba pasikalbėkite su partneriu apie abipusę masturbaciją. Abipusė masturbacija gali būti puikus būdas mėgautis intymumu, jei mėnesinių metu nesinori mylėtis, bet vis tiek norėtumėte patirti orgazmą kartu su partneriu.

      Jei masturbuojatės su partneriu, nepamirškite būti saugūs. Per mėnesines vis tiek galima pastoti – saugių dienų cikle nėra. Taip pat turėtumėte pasirūpinti savo ir partnerio apsauga nuo lytiškai plintančių ligų.

     Net jei per abipusę masturbaciją nėra įsiskverbimo, vis tiek turėtumėte naudoti apsaugą. Taip galėsite nesijaudinti, kol mėgausitės savimi ir savo partneriu.

Kaip masturbuotis su tamponu arba menstruacine taurele viduje?

      Tampono ar menstruacinės taurelės naudojimas nereiškia, kad negalite masturbuotis mėnesinių metu. Vis dar galite pasiekti orgazmą stimuliuodama klitorį, o tamponą ar taurelę bus lengviau išvalyti. Taip pat galite pabandyti stimuliuoti kitas kūno dalis, pavyzdžiui, spenelius.

     Atminkite, kad nors menstruacijų kraujas gali veikti kaip lubrikantas, to nebus, jei naudosite tamponą ar taurelę. Priešingai, šie prietaisai iš tikrųjų gali sugerti jūsų natūralią lubrikaciją ir sukelti makšties sausumą. Tokiais atvejais pabandykite naudoti papildomą lubrikantą, kad išvengtumėte dirginimo. Po masturbacijos taip pat turėtumėte patikrinti menstruacinės taurelės vietą, nes orgazmo sukelti susitraukimai gali ją išstumti.

      Dabar, kai žinosite apie nuostabią masturbacijos per mėnesines naudą, galite ją išbandyti! Ši savęs mylėjimo technika gali padėti pagerinti nuotaiką ir sumažinti skausmą. Nenuostabu, kad po to jaučiatės tokia atsipalaidavusi!

Komentaras (1)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *