NEMOKAMAS PRISTATYMAS Nuo 35 € 🔥LpExpress,Omniva,DPD

Konfidencialumas

Privatumas

Ypatingą dėmesį skiriame jūsų privatumo ir saugumo užtikrinimui. Neviešiname informacijos apie Jūsų duomenys, įsigytas prekes, prekes kuriomis dominates. Rūpinames Jūsų konfidencialumu įstatymų numatyta tvarka.

Dvigūbas užsakymo įpakavimas

Tikime, kad norite išlikti konfidencialus, todėl visi užsakymai yra supakuojami į kartoninę dėžę, o poto į siuntinių voką kuris neturi mūsų www.slaptasnoras.lt logotipo, užrašo ar kitų inicialų. Todėl niekas pamates voką nesupras, kas gal būti viduje. Siuntėjas yra nurodomas kaip įmonė: MB “ServicePro.lt”

Svetainės saugumas

Mūsų el, parduotuvėje yra įdiegtas SSL sertifikatas, kuris užtikrina visišką saugumą Jūsų asmeniniai informacijai. SlaptasNoras.lt parduotuvė yra nuolat prižiūrima IT specialistu, atliekama diagnostika, sistemos aptarnavimas. Mūsų parduotuvėje yra nustatyta tvarka: prekių užsakymas be registracijos, tad Jūsų duomenys nėra saugomi.

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu.
Skaityti
Sutinku